ФОТО. Де Пена зустрівся із Тайсоном

Уругвайський вінгер «Динамо» побажав екс-футболісту «Шахтаря» успіхів на новому етапі кар'єри

ФОТО. Де Пена зустрівся із Тайсоном
© Getty Images/Global Images Ukraine

29-річний уругвайський вінгер київського «Динамо» Карлос де Пена зустрівся із 33-річним бразильським півзахисником Тайсоном, який нещодавно розірвав контракт із донецьким «Шахтарем».

«Ми бажаємо вам всього найкращого на новому етапі! Дякую за спільні спогади! Гарного повернення додому, друзі! Ми будемо сумувати за вами!», — прокоментував де Пена зустріч двома сім'ями.

Тайсон продовжить кар'єру в бразильському «Інтернасьоналі».

Де Пена пропустив матч 1/2 фіналу Кубка України з «Агробізнесом» (3:0) через травму.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    KARABAS55
      KARABAS55, 22.04.2021 11:25
    0
    zzg77, 22.04.2021 09:14
    Два легионера, а такие разные!!! Де Пена вообще очень классный, культурный, добрый человек. Никаких конфликтов за всё время пребывания в Украине! А Тайсон??
    Не 2 года, а последний сезон он збавил.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 22.04.2021 09:53
    +7
    zzg77, 22.04.2021 09:14
    Два легионера, а такие разные!!! Де Пена вообще очень классный, культурный, добрый человек. Никаких конфликтов за всё время пребывания в Украине! А Тайсон??
    Игроков обычно не за их манеры покупают) Тайсон, не считая последних 2 лет, на поле божил и останется одним из топчиков в истории УПЛ... пусть и человек он немножечко говно)
    zzg77
    online
      zzg77, 22.04.2021 09:14
    +6
    Два легионера, а такие разные!!! Де Пена вообще очень классный, культурный, добрый человек. Никаких конфликтов за всё время пребывания в Украине! А Тайсон??
    nivava
      nivava, 22.04.2021 08:54
    -4
    stopor2016, 22.04.2021 07:56
    Де Пена! Де Тайсон?
    Ти хтів спитати, Де Пенка, і де Тайсонка?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 22.04.2021 07:56
    +2
    Де Пена! Де Тайсон?
    Alehandro
    online
      Alehandro, 22.04.2021 09:53
    +7
    zzg77, 22.04.2021 09:14
    Два легионера, а такие разные!!! Де Пена вообще очень классный, культурный, добрый человек. Никаких конфликтов за всё время пребывания в Украине! А Тайсон??
    Игроков обычно не за их манеры покупают) Тайсон, не считая последних 2 лет, на поле божил и останется одним из топчиков в истории УПЛ... пусть и человек он немножечко говно)
    zzg77
    online
      zzg77, 22.04.2021 09:14
    +6
    Два легионера, а такие разные!!! Де Пена вообще очень классный, культурный, добрый человек. Никаких конфликтов за всё время пребывания в Украине! А Тайсон??
    stopor2016
    online
      stopor2016, 22.04.2021 07:56
    +2
    Де Пена! Де Тайсон?
    KARABAS55
      KARABAS55, 22.04.2021 11:25
    0
    zzg77, 22.04.2021 09:14
    Два легионера, а такие разные!!! Де Пена вообще очень классный, культурный, добрый человек. Никаких конфликтов за всё время пребывания в Украине! А Тайсон??
    Не 2 года, а последний сезон он збавил.