Чемпіонат світу зі снукеру: камбеки Кайрена Вілсона і Хіггінса

Відомі ще 3 учасники 1/8 фіналу

2314
1
wst.tv. Кайрен Вілсон

В англійському Шеффілді проходить чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні були дограні 3 матчі 1/16 фіналу.

Минулорічний півфіналіст Крусібла Ентоні МакГілл успішно подолав перший раунд нинішнього чемпіонату світу. Початок його матчу з Рікі Волденом був досить впертим: суперники обмінювалися фреймами, але за рахунку 4:4 Ентоні виграв дев'яту партію і першу сесію завершив лідером - 5:4. А в другій боротьби не вийшло. Волден зміг виграти лише один фрейм (з серією в 98 очок), а МакГілл в п'яти партіях оформив три півсотенні серії і сенчурі - 10:5. В 1/8 фіналу Ентоні зустрінеться з Ронні О'Салліваном, якому він програв усі шість очних поєдинків.

Неймовірно драматичним вийшов матч Джона Хіггінса з Тянем Пенфеєм. Китаєць виграв першу сесію 4:3. Друга почалася з того, що він обіграв Хіггінса на додатковому чорному і поступово довів рахунок до 7:4. Дванадцятий фрейм тривав більше півгодини і, схоже, надломив Тяня. Джон виграв після цього ще п'ять партій поспіль, причому останні дві завершив серіями в 127 і 135 очок! 10:7, і Джон продовжує боротьбу.

Не менш вражаючий камбек вдався і Кайрену Вілсону. Він почав зустріч з Гері Вілсоном з півсотенної серії, однак потім Гері взяв п'ять фреймів поспіль! Проте, до великої перерви Кайрену вдалося послідовно оформити серії в 82, 115 і 139 очок і скоротити відставання - 4:5. Друга сесія перетворилася в «біг наввипередки» після того, як Кайрен оформив дві півсотенні серії і вийшов вперед - 6:5. У підсумку він святкував перемогу - 10:8, при цьому в десяти виграних партіях зробив 6 півсотенних і 3 сотенних брейки - 10:8.

Також почалися ще два поєдинки 1/16 фіналу: Дін Цзюньхуей веде в матчі зі Стюартом Бінемом (5:4), а Марк Аллен виграє у Лю Хаотяня з рахунком 6:2.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (17-22 квітня):

Ронні О'Салліван  – Марк Джойс  – 10:4
Ентоні МакГілл  – Рікі Волден  – 10:5