САБО: «У цьому сезоні Динамо додало у всьому, Луческу прищепив дисципліну»

Відомий експерт відзначив прогрес у грі команди

САБО: «У цьому сезоні Динамо додало у всьому, Луческу прищепив дисципліну»
© Футбол 1/2/3. Йожеф Сабо

Колишній головний тренер «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився думкою про роботу в київському клубі Мірчі Луческу.

«У чому додало «Динамо» в нинішньому сезоні? У всьому. В організації гри, в правильній ігровій дисципліні, яку прищепив футболістам саме Луческу. Дуже великий досвід в чемпіонаті України допоміг йому готувати команду так, як треба. Молоді гравці «Динамо» перейнялися його ідеями і слухають. Кияни в грі з «Шахтарем» показали, що їх фізичні кондиції на хорошому рівні, є гра. Нехай вона від оборони, обережна, на контратаках забивають, але це приносить колективу результат. З «Шахтарем» тактика Луческу спрацювала», - сказав Сабо.

Нагадаємо, що в 22-му турі УПЛ «Динамо» обіграло «Шахтар» (1:0) і відірвалося на 10 очок.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
      Brian, 20.04.2021 09:52
    -1
    Евгений Кедров, 20.04.2021 07:07
    Мирча супер, а функционеры Шахты гивно, которые просрали такого коуча.
    Мир не стоит на месте и нужно двигаться дальше, Мирча изжил себя в Шахтёре. И помимо Луческу хватает других хороших вариантов.
    DK1970
    online
      DK1970, 20.04.2021 09:31
    +2
    Не Йожеф! Поздно! Не простят тебе помои в родной клуб. Двуликий старец.
    johndow
    online
      johndow, 20.04.2021 07:27
    0
    Arius, 20.04.2021 02:05
    а не ты ли венгр обоссаный поливал и Луча и ДК калом?
    Хоть он и периодически в маразме, но оьоссаный здесь только ты. Имей уважение к людям, которые чего-то, кроме повышения в помощники дворника добивались
    Евгений Кедров
      Евгений Кедров, 20.04.2021 07:07
    +2
    Мирча супер, а функционеры Шахты гивно, которые просрали такого коуча.
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 20.04.2021 03:16
    -2
    Это ни ДК прибавило а Шахтер ослабел . ЛЧ показала на сколько ДК прибавило.
    Arius
    online
      Arius, 20.04.2021 02:05
    +9
    а не ты ли венгр обоссаный поливал и Луча и ДК калом?
    Arius
    online
      Arius, 20.04.2021 02:05
    +9
    а не ты ли венгр обоссаный поливал и Луча и ДК калом?
    DK1970
    online
      DK1970, 20.04.2021 09:31
    +2
    Не Йожеф! Поздно! Не простят тебе помои в родной клуб. Двуликий старец.
    Евгений Кедров
    online
      Евгений Кедров, 20.04.2021 07:07
    +2
    Мирча супер, а функционеры Шахты гивно, которые просрали такого коуча.
    johndow
    online
      johndow, 20.04.2021 07:27
    0
    Arius, 20.04.2021 02:05
    а не ты ли венгр обоссаный поливал и Луча и ДК калом?
    Хоть он и периодически в маразме, но оьоссаный здесь только ты. Имей уважение к людям, которые чего-то, кроме повышения в помощники дворника добивались