Афера, а не схема. Український клуб відмовився грати в Суперлізі

Львівські «Карпати» в Instagram пожартували з приводу Європейської Суперліги

Афера, а не схема. Український клуб відмовився грати в Суперлізі
© ФК Карпати

Львівські «Карпати» на своїй сторінці в Instagram пожартували з приводу Європейської Суперліги:

«Офіційно! Глибоко переконані, що новостворена Суперліга – це афера, а не схема. Тому приймати в ній участь категорично відмовляємося!»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати Львів

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dmytro Brovko
      Dmytro Brovko, 20.04.2021 07:22
    0
    Днище
    Viktor Krichevskii
      Viktor Krichevskii, 20.04.2021 07:13
    0
    Значит надо брать...
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 20.04.2021 03:28
    -3
    Ростик Карпа, 20.04.2021 03:24
    Це щераз показує непрофесійність ФК....сидить собі якась людинка напевно пяна в офісі і жартує так.... сьогодні Карпати доугий раз за сезон перемогли, можна пану Смалійчуку дозволити порівняти себе з суперлігою
    Потім як Волинь-2 переможуть так взагалі чемпіонами світу себе обявлять, це ж шизофренія а спорт юа чомусь таке публікує.....
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 20.04.2021 03:24
    -3
    Це щераз показує непрофесійність ФК....сидить собі якась людинка напевно пяна в офісі і жартує так.... сьогодні Карпати доугий раз за сезон перемогли, можна пану Смалійчуку дозволити порівняти себе з суперлігою
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 20.04.2021 03:03
    +3
    Смайличук писал шутку? Чествуется рука мастера.
    Вместо шуток лучше бы команду в передив продвигали.
    IronValdemar
    online
      IronValdemar, 20.04.2021 01:35
    +3
    Це Карпати Дима-Смалійчука чи Карпати створені у відповідь, де Тлумак і інші?
    Бо я вже заплутався.
    Volk
      Volk, 20.04.2021 01:11
    +1
    Во дела. Думал Карпаты уже не существуют...
    El_Maestro
    online
      El_Maestro, 20.04.2021 01:11
    -1
    Maximus, 19.04.2021 23:49
    После этого заявления акции JP Morgan обвалились до исторического минимума
    Брехун!
    BekXanov
      BekXanov, 20.04.2021 00:40
    +5
    Глибоко переконані, що новостворена ФК Карпати – це афера.......
    Orbitgr
      Orbitgr, 20.04.2021 00:01
    +12
    Ну все, тепер і сенсу немає створювати Суперлігу. Гадаю, після цієї заяви проект буде закрит...
    Maximus
      Maximus, 19.04.2021 23:49
    +21
    После этого заявления акции JP Morgan обвалились до исторического минимума
    avtv5555
      avtv5555, 19.04.2021 23:48
    +21
    Перес в ярости рвет на себе волосы.
    Maximus
    online
      Maximus, 19.04.2021 23:49
    +21
    После этого заявления акции JP Morgan обвалились до исторического минимума
    avtv5555
    online
      avtv5555, 19.04.2021 23:48
    +21
    Перес в ярости рвет на себе волосы.
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 20.04.2021 00:01
    +12
    Ну все, тепер і сенсу немає створювати Суперлігу. Гадаю, після цієї заяви проект буде закрит...
    BekXanov
      BekXanov, 20.04.2021 00:40
    +5
    Глибоко переконані, що новостворена ФК Карпати – це афера.......
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 20.04.2021 03:03
    +3
    Смайличук писал шутку? Чествуется рука мастера.
    Вместо шуток лучше бы команду в передив продвигали.
    IronValdemar
    online
      IronValdemar, 20.04.2021 01:35
    +3
    Це Карпати Дима-Смалійчука чи Карпати створені у відповідь, де Тлумак і інші?
    Бо я вже заплутався.
    Volk
    online
      Volk, 20.04.2021 01:11
    +1
    Во дела. Думал Карпаты уже не существуют...
    Dmytro Brovko
    online