Джерело: Тайсон пообіцяв закінчити кар'єру в Металісті

Бразильський півзахисник може повернутися в чемпіонат України

Джерело: Тайсон пообіцяв закінчити кар'єру в Металісті
© Getty Images/Global Images Ukraine

Український спортивний журналіст Ігор Циганик заявив, що 33-річний бразильський півзахисник Тайсон має намір закінчити кар'єру в харківському «Металісті».

«Тайсон подзвонив мені і сказав, що я поспішив із висновками, що ми більше ніколи його не побачимо в українському чемпіонаті.

Він знає, що Ярославський хоче відродити «Металіст». І він пообіцяв, що по завершенні контракту з «Інтернасьоналем» він повернеться в «Металіст», щоб закінчити кар'єру в «Металісті» Ярославського-Краснікова», — зазначив Циганик.

Раніше Тайсон розірвав контракт з донецьким «Шахтарем» за обопільною згодою сторін. Футболіст перейшов в бразильський «Інтернасьонал» в якості вільного агента. Контракт Тайсона з «Інтернасьоналем» розрахований до літа 2023 року.

Тайсон перейшов до харківського «Металіста» з «Інтернасьоналя» влітку 2010 року за €6,3 мільйони. У січні 2013 року «Шахтар» викупив контракт гравця за €15,24 мільйони.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(60 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 21.04.2021 00:08
    0
    DidOk, 20.04.2021 19:55
    А як же слово Яріка не займатись футболом до 2023 року ? ) Пацан слово дав - пацан слово забрав ? Брехло по факту ? Навіщо було трендіти про те, що він дав слово ?
    так з 2023 все почнеться) зараз він і не займається...але Ви готуйтеся - через 2 роки все буде!
    DidOk
      DidOk, 20.04.2021 19:55
    -3
    А як же слово Яріка не займатись футболом до 2023 року ? ) Пацан слово дав - пацан слово забрав ? Брехло по факту ? Навіщо було трендіти про те, що він дав слово ?
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 20.04.2021 15:06
    0
    Vadym_ukr, 20.04.2021 09:40
    По моей инсайдерской информации, Месси тоже хочет закончить карьеру в Металисте, в случаи если его не дисквалифицируют за участие в новой лиге. Команды еще нет, а с игроками уже перебор.
    Не смей! Молчи - вы и так много приложили всего чтоб МХ исчез... теперь команда есть - причем аж 2 (Металлист 1925 - но он отказался от любых ассоциаций с бывшим Металлистом...и команда Металл-вот эта команда и станет базой возрождения старого Металлиста...)
    Vadym_ukr
      Vadym_ukr, 20.04.2021 09:40
    0
    По моей инсайдерской информации, Месси тоже хочет закончить карьеру в Металисте, в случаи если его не дисквалифицируют за участие в новой лиге. Команды еще нет, а с игроками уже перебор.
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 20.04.2021 01:43
    -1
    Не смейте смеяться. Металлист будет лучшим коллективом. Наступит день когда миллионы крикнут "Вперед Металл" , а миллиарды ответят : "Вперед родной!"
    Все будут мечтать надеть футболку Металлиста, сыграть в этой команды с самого раннего детства. Будущее футбола за Металлистом - весь мир будет за Металлист
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 19.04.2021 23:00
    0
    теперь понятно че закрыли про футбол на 2+2
    sasha18
    online
      sasha18, 19.04.2021 21:32
    -1
    Це такий інсайд. ....
    fedd1979
      fedd1979, 19.04.2021 21:25
    +6
    А-ха-ха ))) А я вірю! Вірю, що вони з Жажою не проти по мільйончику на старість нашкребти в свої, скажімо, 36 від лоха-олігарха за ходіння полем "аля Мілевський". Це тільки зайвий раз доводить, як вони оцінюють наш чемпіонат
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 19.04.2021 21:01
    +2
    HAKUNA MATATA, 19.04.2021 20:45
    журналист Игорь Цыганык
    ———————————
    хорош парафинить
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 19.04.2021 20:45
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    журналист Игорь Цыганык
    ———————————
    VAD
    online
      VAD, 19.04.2021 19:13
    +3
    Ой,гадеюсь так и будет, хоть паржом, в первой лиге с ним церемониться соперники не будут
    Fangold
    online
      Fangold, 19.04.2021 19:09
    +10
    Тайсон хоче ще грошей від Ярославського
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 19.04.2021 19:07
    +7
    Тайсон позвонил Цыганыку..ну-ну.... весеннее обстроение что ли
    BekXanov
      BekXanov, 19.04.2021 19:00
    +11
    И Тайсон хочет и Жажа хочет и другие хотят пенсионеры.Через пару лет какой в этом смысел?Будет новая команда и набирать туда пенсионеров доиграть нет никакого резона.
    axylinam
    online
      axylinam, 19.04.2021 19:00
    0
    turist86
    online
      turist86, 19.04.2021 18:59
    +2
    обіцяв повернутися і грати за тарілку борщу
    лом
    online
      лом, 19.04.2021 18:57
    +13
    Анатолий Тимощук обещал закончить свою карьеру в Луцке.
    Ждём-с
    ihor5235
    online
      ihor5235, 19.04.2021 18:53
    0
    Кому нужен будет этот старпер?
    лом
    online
      лом, 19.04.2021 18:57
    +13
    Анатолий Тимощук обещал закончить свою карьеру в Луцке.
    Ждём-с
    BekXanov
      BekXanov, 19.04.2021 19:00
    +11
    И Тайсон хочет и Жажа хочет и другие хотят пенсионеры.Через пару лет какой в этом смысел?Будет новая команда и набирать туда пенсионеров доиграть нет никакого резона.
    Fangold
    online
      Fangold, 19.04.2021 19:09
    +10
    Тайсон хоче ще грошей від Ярославського
    Dfs2262ar
    online
      Dfs2262ar, 19.04.2021 19:07
    +7
    Тайсон позвонил Цыганыку..ну-ну.... весеннее обстроение что ли
    fedd1979
    online
      fedd1979, 19.04.2021 21:25
    +6
    А-ха-ха ))) А я вірю! Вірю, що вони з Жажою не проти по мільйончику на старість нашкребти в свої, скажімо, 36 від лоха-олігарха за ходіння полем "аля Мілевський". Це тільки зайвий раз доводить, як вони оцінюють наш чемпіонат
    VAD
    online
      VAD, 19.04.2021 19:13
    +3
    Ой,гадеюсь так и будет, хоть паржом, в первой лиге с ним церемониться соперники не будут
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 19.04.2021 21:01
    +2
    HAKUNA MATATA, 19.04.2021 20:45
    журналист Игорь Цыганык
    ———————————
    хорош парафинить
    turist86
    online
      turist86, 19.04.2021 18:59
    +2
    обіцяв повернутися і грати за тарілку борщу
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 21.04.2021 00:08
    0
    DidOk, 20.04.2021 19:55
    А як же слово Яріка не займатись футболом до 2023 року ? ) Пацан слово дав - пацан слово забрав ? Брехло по факту ? Навіщо було трендіти про те, що він дав слово ?
    так з 2023 все почнеться) зараз він і не займається...але Ви готуйтеся - через 2 роки все буде!
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 20.04.2021 15:06
    0
    Vadym_ukr, 20.04.2021 09:40
    По моей инсайдерской информации, Месси тоже хочет закончить карьеру в Металисте, в случаи если его не дисквалифицируют за участие в новой лиге. Команды еще нет, а с игроками уже перебор.
    Не смей! Молчи - вы и так много приложили всего чтоб МХ исчез... теперь команда есть - причем аж 2 (Металлист 1925 - но он отказался от любых ассоциаций с бывшим Металлистом...и команда Металл-вот эта команда и станет базой возрождения старого Металлиста...)
    Vadym_ukr
    online
      Vadym_ukr, 20.04.2021 09:40
    0
    По моей инсайдерской информации, Месси тоже хочет закончить карьеру в Металисте, в случаи если его не дисквалифицируют за участие в новой лиге. Команды еще нет, а с игроками уже перебор.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 19.04.2021 23:00
    0
    теперь понятно че закрыли про футбол на 2+2
    axylinam
    online
      axylinam, 19.04.2021 19:00
    0
    ihor5235
    online
      ihor5235, 19.04.2021 18:53
    0
    Кому нужен будет этот старпер?