Луїш КАШТРУ: «Думаю, чемпіонат для Шахтаря вже завершений»

Наставник «Шахтаря» прокоментував поразку в матчі УПЛ

Луїш КАШТРУ: «Думаю, чемпіонат для Шахтаря вже завершений»
© shakhtar.com

«Динамо» в матчі УПЛ обіграло «Шахтар» з рахунком 1:0. Тепер кияни випереджають суперника в таблиці на 10 очок. Гру прокоментував наставник Луїш Каштру.

«Так, в цих шахах «Шахтар» програв. Ми прекрасно розуміли, що не можна повністю йти в атаку, з огляду на наші проблеми в обороні. Марлос і Соломон повинні були розташуватися між лініями суперника, але не все вдавалося так, як хотілося. У суперника була можливість глибоко оборонятися, не відкриваючи нам зони. Була дуже тактична гра практично без моментів для обох команд. Як і хотіло «Динамо».

«Нам не вдалося практично жодної подачі і прострілу зробити. Не вдавалося розкрити оборону. І включився психологічний фактор, адже «Динамо» мало перевагу в 7 очок, тоді як нам потрібно було скорочувати відрив. Для нас це практично вирішальний матч, а «Динамо» могло розглядати поєдинок як просто чергову гру».

«Думаю, вже чемпіонат завершений. Відсутність Алана Патріка? Він травмований. Як і Ісмаїлі з Коноплянкою. В цілому, ми втратили стабільність в сезоні, що і стало фатальним», - сказав Каштру.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(50 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 18.04.2021 17:14
    0
    Ахметов, уже звонит Луческу, с приглашением в "Шахтер".
    zzg77
    online
      zzg77, 18.04.2021 07:45
    +1
    Хороший, насыщенный сезон, много эмоций и скандалов, большие победы и позорные поражения! Но это ещё не предел - движемся дальше, есть куда стремится. Браво, Каштру, продолжай дальше!!!
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 18.04.2021 00:04
    +1
    Хочется сказать спасибо и до свидания. Полностью провалена весенняя часть.
    lenares85
    online
      lenares85, 17.04.2021 23:40
    +6
    Нормальный тренер очень грамотный , нужно дать еще время.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 17.04.2021 23:11
    0
    Пора домой в вику гимарой!!! или уменьшить апетиты и взять какой то клуб из первой или второй лиги в украине. Топ уровень не его.
    avk2307
    online
      avk2307, 17.04.2021 22:53
    +6
    преимущество в владении мячом же было. Надо развивать и продолжать в том же духе. Денисов подтвердит
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 17.04.2021 22:44
    +4
    португал конечно по турнирам знатно сыграл О/3
    Scofield Lincoln
    online
      Scofield Lincoln, 17.04.2021 22:43
    +6
    Для Каштру карьера в Украине, тоже походу завершена... Но спасибо за прошлый сезон!
    turist86
    online
      turist86, 17.04.2021 22:35
    +3
    Аста ла віста, Каштру!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.04.2021 22:22
    +3
    Милан Милан
      Милан Милан, 17.04.2021 22:22
    +1
    Символическое фото с чемоданом и пальто)
    bullyUA
    online
      bullyUA, 17.04.2021 22:15
    +7
    Пора гнать Ахметова ссаными тряпками и поставить Илью Киву.
    BaZia
    online
      BaZia, 17.04.2021 22:10
    +15
    Ничего мистер Каштру, в следующем сезоне ещё будет возможность попробовать заново
    zelia73
    online
      zelia73, 17.04.2021 22:09
    +13
    жди агробизнес
    BaZia
    online
      BaZia, 17.04.2021 22:10
    +15
    Ничего мистер Каштру, в следующем сезоне ещё будет возможность попробовать заново
    zelia73
    online
      zelia73, 17.04.2021 22:09
    +13
    жди агробизнес
    bullyUA
    online
      bullyUA, 17.04.2021 22:15
    +7
    Пора гнать Ахметова ссаными тряпками и поставить Илью Киву.
    lenares85
    online
      lenares85, 17.04.2021 23:40
    +6
    Нормальный тренер очень грамотный , нужно дать еще время.
    avk2307
    online
      avk2307, 17.04.2021 22:53
    +6
    преимущество в владении мячом же было. Надо развивать и продолжать в том же духе. Денисов подтвердит
    Scofield Lincoln
    online
      Scofield Lincoln, 17.04.2021 22:43
    +6
    Для Каштру карьера в Украине, тоже походу завершена... Но спасибо за прошлый сезон!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 17.04.2021 22:44
    +4
    португал конечно по турнирам знатно сыграл О/3
    turist86
    online
      turist86, 17.04.2021 22:35
    +3
    Аста ла віста, Каштру!
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 17.04.2021 22:22
    +3
    zzg77
    online
      zzg77, 18.04.2021 07:45
    +1
    Хороший, насыщенный сезон, много эмоций и скандалов, большие победы и позорные поражения! Но это ещё не предел - движемся дальше, есть куда стремится. Браво, Каштру, продолжай дальше!!!
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 18.04.2021 00:04
    +1
    Хочется сказать спасибо и до свидания. Полностью провалена весенняя часть.
    Милан Милан
      Милан Милан, 17.04.2021 22:22
    +1
    Символическое фото с чемоданом и пальто)
    Злобный Енот
    online
      Злобный Енот, 18.04.2021 17:14
    0
    Ахметов, уже звонит Луческу, с приглашением в "Шахтер".
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 17.04.2021 23:11
    0
    Пора домой в вику гимарой!!! или уменьшить апетиты и взять какой то клуб из первой или второй лиги в украине. Топ уровень не его.