Жажа КОЕЛЬО: «Дуже хочу завершити кар'єру в Металісті»

Бразильський форвард чекає на пропозицію від Олександра Ярославського

Жажа КОЕЛЬО: «Дуже хочу завершити кар'єру в Металісті»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Жажа Коельо

35-річний бразильський форвард Жажа Коельо прокоментував інформацію про те, що Олександр Ярославський хоче відродити його колишній клуб, «Металіст»:

«Багато чув про те, що в Харкові Ярославський збирається воскресити «Металіст». У мене є непереборне бажання завершити кар'єру в клубі, де був ідолом.

Я зберіг прекрасні стосунки із керівництвом і чекаю, що мені, можливо, запропонують контракт. Я б дуже хотів завершити кар'єру в клубі, де до мене з такою любов'ю і теплотою ставилися вболівальники».

Коельо виступав за «Металіст» в 2008-2010 і 2013-2014 роках. Зараз форвард є вільним агентом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей Фирсов
      Сергей Фирсов, 23.04.2021 18:35
    0
    Может еще и Девича с Эдмаром) Все таки они не Ибрагимович и Тотти, когда металл будет на уровне премьер-лиги, а это как минимум еще год они вряд ли потянут, будет другой Металлист уже, но не факт что хуже прежнего)
    johndow
    online
      johndow, 18.04.2021 09:57
    0
    vitalikss86, 17.04.2021 21:46
    Давай Жажа приезжай и Золото поднимем!
    Ностальгия - это неплохо, но он давно не торт уже(
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 17.04.2021 21:46
    +3
    Давай Жажа приезжай и Золото поднимем!
    Saar
    online
      Saar, 17.04.2021 21:39
    0
    Давай Шахту, там якраз ігроки твого рівня😆😆😆😆
    Viktor Krichevskii
      Viktor Krichevskii, 17.04.2021 21:30
    0
    ключевое слово-контракт
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 17.04.2021 21:46
    +3
    Давай Жажа приезжай и Золото поднимем!
    Сергей Фирсов
    online
      Сергей Фирсов, 23.04.2021 18:35
    0
    Может еще и Девича с Эдмаром) Все таки они не Ибрагимович и Тотти, когда металл будет на уровне премьер-лиги, а это как минимум еще год они вряд ли потянут, будет другой Металлист уже, но не факт что хуже прежнего)
    johndow
    online
      johndow, 18.04.2021 09:57
    0
    vitalikss86, 17.04.2021 21:46
    Давай Жажа приезжай и Золото поднимем!
    Ностальгия - это неплохо, но он давно не торт уже(
    Saar
    online
      Saar, 17.04.2021 21:39
    0
    Давай Шахту, там якраз ігроки твого рівня😆😆😆😆
    Viktor Krichevskii
    online