| Оновлено 17 квітня 2021, 23:06
9370
9

Українки вдома розгромно поступилися Швеції

Перший матч плей-оф за вихід на чемпіонат світу склався для нашої збірної вкрай невдало

9370
9
handball.net.ua

Жіноча збірна України вкрай ускладнила завдання потрапити на чемпіонат світу з гандболу. Щоб в грудні поїхати на Мундіаль, нашим дівчатам слід було провести двоматчеву дуель з національною командою Швеції.

На жаль, але в першій, домашній зустрічі, що проходила в Києві, наші дівчата зазнали нищівної поразки. Українки відкрили рахунок, потім після обміну атаками вели в рахунку 2:1. Після цього гра пішла «в одні ворота». На жаль - в наші. Не можна сказати, що шведки володіли перевагою до перерви. Команди заробили по однному вилученню, та й кидали суперниці по воротам не набагато частіше - 27:24. Але от якість цих кидків різнилася кардинально! У скандинавок відсоток точності перевищив позначку 50. У нас - не дотягнув і до 30. У підсумку вийшло, що на кожен гол українок суперниці відповідали двома. І перший тайм завершився з різницею в «+8» на користь Швеції - 7:15.

Друга половина гри стала такою ж кошмарною. До середини тайму українки змогли закинути лише три м'ячі! А шведки продовжували методично атакувати і впевнено збільшували відрив в рахунку. Хвилин за сім до фінальної сирени статистика була дивовижною: в активі збірної Швеції було 25 точних кидків, в пасиві команди України - 25 неточних!

Як наслідок, матч завершився з дворазовою перевагою скандинавок - 14:28. Схоже, гра-відповідь, яка відбудеться 21 квітня в Швеції, стає формальністю. Втім, побажаємо нашим дівчатам удачі!

Плей-оф кваліфікації ЧС-2021. Перший матч.

Україна - Швеція – 14:28 (7:15)

Україна: Гладун, Воронько, Павлюк, Маркевич (1), Смолінг (4), Мелекесцева, Салтанюк, Воловник (1), Савчин (1), Поляк (2), Стельмах, Левченко (1), Борисевич, Каганець (2) , Бельмас, Передерій (2).

Швеція: Бундсен, Рід, Ферніс, Стромберг (2), Блём (2), Робертс (4), Петрен (3), Лундстром (3), Вестберг (3), Раск, Дано (1), Лагеркіст (2), Линдквист (3), Торліфсдоттір (2), Ханссон (1), Карлссон (2).

Арбітри: Унар Хатіпоглу, Мехтап Сімсек (обидві - Туреччина).