ТАЙСОН: «Не хотів би закінчувати все так»

Бразильський хавбек - про свій відхід з «Шахтаря»

ТАЙСОН: «Не хотів би закінчувати все так»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Тайсон

Бразильський півзахисник Тайсон прокоментував достроковий розрив свого контракту з донецьким «Шахтарем»:

– Зараз закінчується твоя історія в «Шахтарі». Що на душі?
– Чесно кажучи, це особливий момент. Я не хотів би закінчувати все так, як зараз виходить. Вдячний клубові від щирого серця за все те, що тут для мене зробили. Я приїхав сюди дуже молодим, і клуб зробив усе для мене. Це складний момент, адже я, безумовно, сумуватиму. Останнім часом моє життя асоціюється тільки з Україною. Тут я виграв безліч титулів, став лідером у клубі, зміг протягом цього часу зіграти на чемпіонаті світу. Завжди вболіватиму за «Шахтар» і завжди стежитиму за командою. Хочу подякувати геть усім у клубі за все те, що для мене зробили.

– Серед 299 матчів у футболці «Шахтаря» є той, що запам'ятався найбільше?
– Гадаю, це моя перша гра проти «Боруссії» (Дортмунд) у Донецьку. Той матч я ніколи не забуду, адже він став моєю прем'єрою. Уболівальникам і самому місту Донецьку дякую за любов, яку там виявляли до мене. Хочу вибачитись не лише перед уболівальниками, а й перед адміністрацією, директорами, Містером, тренерським штабом і партнерами по команді за свою помилку. Хочу сказати, що сумуватиму й мені вас бракуватиме.

– Що хотів би зараз сказати вболівальникам «Шахтаря»?
– Дуже складно говорити. Хочу подякувати всім вам за любов, яку ви виявляли до мене і моєї родини весь цей час. Я їду, однак моя подяка клубу – це те, чого я ніколи не забуду. Сподіваюсь, ви зрозумієте мене та помилки, яких я припустися останніми місяцями. Повторюся, мені вас бракуватиме і я сумуватиму. Я намагався для клубу робити все, що було мені до снаги. Сподіваюсь, я багатьох тішив протягом того періоду, що був тут. Далі вболіватиму за «Шахтар». Щиро дякую за все, що ви зробили в моєму житті!

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 17.04.2021 00:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Мог уйти красиво, но сам всего этого захотел, в любом случае только удачи и спасибо за всё!
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 17.04.2021 00:27
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    funnycat, 16.04.2021 21:41
    Хочу извиниться не только перед болельщиками, но и перед администрацией, директорами, Мистером, тренерским штабом и партнерами по команде за свою ошибку.
    ——————-
    Чёт не понял , а зачем он перед румыном извиняется ?
    Клоун, точно не перед румыном. И да, не ты ли румына мистером НЕ считаешь?
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 17.04.2021 00:13
    0
    Похожие речи слышал когда люди уходили с колектива на пенсию.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 17.04.2021 00:07
    0
    Через 10 лет, официально-Тайсон тренер Динамо Киев!!!Тайсон-"с детства мечтал тренировать Динамо"
    zzg77
    online
      zzg77, 17.04.2021 00:06
    0
    Пришла наша очередь плакать???
    lenares85
      lenares85, 16.04.2021 23:33
    0
    История пароста как . Хотели за полгода переподписать чтоб отдать за деньги, но после того как в прошлом году не продали, то Тайсон решил не подписывать, и ему устроили показательную порку , чтобы другие бразильцы не брыковали. Но и в этом весь Щахтер могли дать 300 матч сыграть красиво проводить
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2021 22:58
    0
    funnycat, 16.04.2021 22:48
    Ну там уже жена улетела а потом обратно прилетела
    Видать и в лесах не сильно нужен
    Так их же не пустили с 17-ю чемоданами из лесов вроде, мелькала в сми инфа недавно
    funnycat
      funnycat, 16.04.2021 22:48
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 16.04.2021 22:35
    Та этот и рад бы до пенсии в шахту вцепиться, да только х ему контракт предложат продлить, а так качал бы $ и дальше ск это возможно, бо макс. куда возьмут это обратно в леса свои в их лигу
    Ну там уже жена улетела а потом обратно прилетела
    Видать и в лесах не сильно нужен
    Elblanko
    online
      Elblanko, 16.04.2021 22:46
    +1
    Дурне. Потрібно було зіграти 300й матч, як раз проти Динамо. Стрельнув би на останок.
    lizerginnn
      lizerginnn, 16.04.2021 22:43
    0
    Яка сумна новина
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 16.04.2021 22:40
    0
    приезжай спортдиром после срнаки
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2021 22:35
    0
    funnycat, 16.04.2021 22:31
    Дентинья и так плакать будет
    Год назад цирк вместе устраивали, а отпустили только Тайсона
    Та этот и рад бы до пенсии в шахту вцепиться, да только х ему контракт предложат продлить, а так качал бы $ и дальше ск это возможно, бо макс. куда возьмут это обратно в леса свои в их лигу
    funnycat
      funnycat, 16.04.2021 22:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 16.04.2021 22:28
    У них там волна негодования началась бы, если б они пенсов решили турнуть вслед за плаксой, как-то детиньо, патрик, мораэс, марлос и тд. Тут бы плач началася на год вперед
    Дентинья и так плакать будет
    Год назад цирк вместе устраивали, а отпустили только Тайсона
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2021 22:28
    0
    funnycat, 16.04.2021 22:24
    Думаю шмораэс
    У них там волна негодования началась бы, если б они пенсов решили турнуть вслед за плаксой, как-то детиньо, патрик, мораэс, марлос и тд. Тут бы плач началася на год вперед
    funnycat
      funnycat, 16.04.2021 22:24
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    frifrikhk, 16.04.2021 22:16
    Вони і Каштру так звуть
    Так это ж было румына прозвище , как дань уважения ?
    funnycat
      funnycat, 16.04.2021 22:24
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 16.04.2021 22:03
    Who's Next?
    Думаю шмораэс
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 16.04.2021 22:17
    +2
    нафік йому так Бразилія?шахтар непогано платив ,а додому він завжди потім міг повернутися.Як зглузду з"їхав
    frifrikhk
    online
      frifrikhk, 16.04.2021 22:16
    +3
    funnycat, 16.04.2021 21:41
    Хочу извиниться не только перед болельщиками, но и перед администрацией, директорами, Мистером, тренерским штабом и партнерами по команде за свою ошибку.
    ——————-
    Чёт не понял , а зачем он перед румыном извиняется ?
    Вони і Каштру так звуть
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 16.04.2021 22:16
    +3
    взагалі незрозуміло чого він не дограв сезон в шахтарі?а так пішов "з душком"
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 16.04.2021 22:08
    -1
    ... зміг зіграти на чемпіонаті світу
    funnycat
      funnycat, 16.04.2021 21:56
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 16.04.2021 21:54
    Дивно турнули его, ладно уже клозетные истории те сомнительные, но вполне могли отпустить красиво, дать сыграть юбилейный 3ОО-й да еще и с ДК и объявить о расторжении, вместо этого опять история аля с тем как срну они "проводили" опосля скандала с допингом
    Они и сырну турнули , которая вообще легенда легенд ,для них , как только тот перестал пользу приносить
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2021 21:54
    +6
    funnycat, 16.04.2021 21:48
    Капец накосячил наверно
    Дед уже скоро 5 лет как не в шахтёра, а тайсон все извиняется
    Дивно турнули его, ладно уже клозетные истории те сомнительные, но вполне могли отпустить красиво, дать сыграть юбилейный 3ОО-й да еще и с ДК и объявить о расторжении, вместо этого опять история аля с тем как срну они "проводили" опосля скандала с допингом
    frifrikhk
    online
      frifrikhk, 16.04.2021 22:16
    +3
    funnycat, 16.04.2021 21:41
    Хочу извиниться не только перед болельщиками, но и перед администрацией, директорами, Мистером, тренерским штабом и партнерами по команде за свою ошибку.
    ——————-
    Чёт не понял , а зачем он перед румыном извиняется ?
    Вони і Каштру так звуть
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 16.04.2021 22:16
    +3
    взагалі незрозуміло чого він не дограв сезон в шахтарі?а так пішов "з душком"
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2021 21:44
    +3
    funnycat, 16.04.2021 21:41
    Хочу извиниться не только перед болельщиками, но и перед администрацией, директорами, Мистером, тренерским штабом и партнерами по команде за свою ошибку.
    ——————-
    Чёт не понял , а зачем он перед румыном извиняется ?
    на всякий случай
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 16.04.2021 22:17
    +2
    нафік йому так Бразилія?шахтар непогано платив ,а додому він завжди потім міг повернутися.Як зглузду з"їхав
    funnycat
      funnycat, 16.04.2021 21:48
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 16.04.2021 21:44
    на всякий случай
    Капец накосячил наверно
    Дед уже скоро 5 лет как не в шахтёра, а тайсон все извиняется
    funnycat
      funnycat, 16.04.2021 21:41
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Хочу извиниться не только перед болельщиками, но и перед администрацией, директорами, Мистером, тренерским штабом и партнерами по команде за свою ошибку.
    ——————-
    Чёт не понял , а зачем он перед румыном извиняется ?
    Elblanko
    online
      Elblanko, 16.04.2021 22:46
    +1
    Дурне. Потрібно було зіграти 300й матч, як раз проти Динамо. Стрельнув би на останок.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2021 22:03
    +1
    funnycat, 16.04.2021 21:56
    Они и сырну турнули , которая вообще легенда легенд ,для них , как только тот перестал пользу приносить
    Who's Next?
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 17.04.2021 00:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Мог уйти красиво, но сам всего этого захотел, в любом случае только удачи и спасибо за всё!
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 17.04.2021 00:27
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    funnycat, 16.04.2021 21:41
    Хочу извиниться не только перед болельщиками, но и перед администрацией, директорами, Мистером, тренерским штабом и партнерами по команде за свою ошибку.
    ——————-
    Чёт не понял , а зачем он перед румыном извиняется ?
    Клоун, точно не перед румыном. И да, не ты ли румына мистером НЕ считаешь?
    Pol Chopa
    online
      Pol Chopa, 17.04.2021 00:13
    0
    Похожие речи слышал когда люди уходили с колектива на пенсию.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 17.04.2021 00:07
    0
    Через 10 лет, официально-Тайсон тренер Динамо Киев!!!Тайсон-"с детства мечтал тренировать Динамо"
    zzg77
    online
      zzg77, 17.04.2021 00:06
    0
    Пришла наша очередь плакать???
    lenares85
    online
      lenares85, 16.04.2021 23:33
    0
    История пароста как . Хотели за полгода переподписать чтоб отдать за деньги, но после того как в прошлом году не продали, то Тайсон решил не подписывать, и ему устроили показательную порку , чтобы другие бразильцы не брыковали. Но и в этом весь Щахтер могли дать 300 матч сыграть красиво проводить
    Alex86 1
    online