Юрген КЛОПП: «Становище ставало все складнішим та складнішим»

Наставник «Ліверпуля» поділився враженнями про виліт команди з Ліги чемпіонів

1453
0

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп розчарований вильотом своєї команди з Ліги чемпіонів на стадії 1/4 фіналу. У першому матчі «червоні» поступилися мадридському «Реалу» з рахунком 1:3, другий поєдинок завершився нічиєю 0:0.

«Становище ставало для нас все складнішим та складнішим. Ми почали дуже добре і відразу створили чимало моментів. У другому таймі «Реал» вже трохи більше контролював ситуацію.

Нам необхідно потрапити до Ліги чемпіонів і в наступному сезоні. Ми — «Ліверпуль», ми любимо цей турнір. Він по-справжньому важливий для нас.

Третій пропущений гол в Мадриді став для нас величезним розчаруванням. Якби сьогодні забили в перші 15 хвилин, то все могло скластися інакше», — вважає Клопп.