14.04.2021 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:2 1 : 2

Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над Боруссією і вийшов до півфіналу

Успіх підопічним Хосепа Гвардіоли принесли влучні удари Мареза та Фодена

12944
23

Щоб сподіватися на успіх у протистоянні з «Манчестер Сіті», футболістам «Боруссії» в повторному домашньому матчі дуже важливо було забити швидкий гол. І вони це зробили вже на 15-й хвилині. Все розпочалося з того, що Емре Джан зі своєї половини поля виконав довгу передачу на хід Холанду. Той увірвався до штрафного майданчика гостей, але пробити йому завадив захисник. М'яч відскочив до Дауда, однак і його удар теж був заблокований. Проте, м'яч знову опинився у гравця «Боруссії», тепер вже Беллінгема. Він не забарився точно поцілив у правий верхній кут воріт. Навіть карколомний стрибок Едерсона не допоміг йому врятувати ворота.

Після цього ігрова перевага повністю перейшла до підопічних Хосепа Гвардіоли. Вони багато атакували, створюючи один момент за іншим. Особливо близькі до того, щоб забити, були Де Брюйне, Марез і Зінченко. Так, на 25-й хвилині капітан гостей потужно пробив у поперечину. На 32-й хвилині Марез опинився один перед воротами Хітца, але не зміг переграти воротаря німецького клубу. А на 38-й хвилині після розіграшу кутового Зінченко головою завдавав удару по воротах з близької відстані, але Хітц вірно вибрав позицію і забрав м'яч у руки.

Те, що не вдалося гравцям «Манчестер Сіті» зробити до перерви, вони втілили у життя в другому таймі. На 52-й хвилині після прострілу зліва м'яч влучив у голову, а потім в руку Емре Джану. Арбітр матчу іспанець Карлос дель Серро вказав на одинадцятиметрову позначку. Щоправда, потім протягом приблизно трьох хвилин арбітри VAR ретельно вивчали цей момент, але все ж пенальті був призначений. До м'яча підійшов Марез і точно пробив лівою ногою в правий від себе кут воріт.

А на 75-й хвилині Фоден остаточно зняв усі питання про те, хто вийде в півфінал. Після розіграшу кутового, м'яч потрапив до нього і форвард гостей, довго не роздумуючи, завдав точного удару в нижній ближній кут воріт.
«Манчестер Сіті» знову, як і в першому матчі, виграв з рахунком 2:1 і продовжить боротьбу за головний трофей Ліги чемпіонів.