Михайлюк вийшов на четверте місце за набраними очками в НБА серед українців

23-річний баскетболіст обійшов легендарного Олександра Волкова

Михайлюк вийшов на четверте місце за набраними очками в НБА серед українців
© БК Оклахома-Сіті Тандер. Святослав Михайлюк

Атакуючий захисник «Оклахоми-Сіті Тандер» Святослав Михайлюк набрав 5 очок у матчі проти «Юти Джаз» (96:106).

Таким чином, українець довів загальну кількість набраних очок за кар’єру в НБА до 1021 і вийшов на четверте місце в рейтингу найрезультативніших співвітчизників в історії ліги. Михайлюк обійшов Олександра Волкова, у якого 1019 очок за три сезони в складі «Атланти» (1989-1992).

У топ-3 найкращих українських скореров в НБА входять Станіслав Медведенко («Лейкерс», «Атланта», 2000-2007) - 1390 очок, Віталій Потапенко («Клівленд», «Бостон», «Сіетл», «Сакраменто», 1996- 2007) - 3995 очок і Олексій Лень («Фінікс», «Атланта», «Сакраменто», «Торонто», «Вашингтон», 2013 - наш час) - 4009 очок.

Михайлюк проводить свій третій сезон в лізі. Відігравши 148 матчів, українець набирає в середньому 6.9 очка, робить 1.7 підбирання та 1.5 передачі, реалізуючи 36.8% триочкових кидків.

Читайте також: Антилень, або Найрезультативніші українці в НБА.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФБУ

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    24forever
    online
      24forever, 15.04.2021 13:58
    0
    Viacheslav, 14.04.2021 20:37
    Ну как это слабенько? в Украине баскетбол далеко с отрывом не первый вид спорта. но Украина представлена в сильнейшей лиге мира сразу двумя баскетболистами. где СНГ, кроме Прибалтики? где Греция, кроме Янниса? где новое поколение испанцев или французов??? да и почему бы не порадоваться за человека, который представляет Украину на таком высоком уровне?
    где Греция, кроме Янниса?
    де-факто один атетекумбыч, а де-юре их (аттетекумбычей) больше
    вот РФ вроде точно без своих в лиге за Н десятков лет!
    24forever
    online
      24forever, 15.04.2021 13:57
    0
    чёт буки не верят в Филу, Джаз и Санс ...
    а это 3из4 лучших команд регулярки
    ---
    В НБА поди зарули с 5-6ого места, хотя бывали исключения а-ля Хьюстон 94 или 95
    ЭТО ВАМ НЕ НХЛ))
    Viacheslav
      Viacheslav, 14.04.2021 20:37
    +8
    Ну как это слабенько? в Украине баскетбол далеко с отрывом не первый вид спорта. но Украина представлена в сильнейшей лиге мира сразу двумя баскетболистами. где СНГ, кроме Прибалтики? где Греция, кроме Янниса? где новое поколение испанцев или французов??? да и почему бы не порадоваться за человека, который представляет Украину на таком высоком уровне?
    Nikola Tesla
      Nikola Tesla, 14.04.2021 14:56
    +3
    Слабенько Украинцы в НБА( Игрют
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 14.04.2021 14:18
    +1
    по высокостным годам
    Viacheslav
    online
      Viacheslav, 14.04.2021 20:37
    +8
    Ну как это слабенько? в Украине баскетбол далеко с отрывом не первый вид спорта. но Украина представлена в сильнейшей лиге мира сразу двумя баскетболистами. где СНГ, кроме Прибалтики? где Греция, кроме Янниса? где новое поколение испанцев или французов??? да и почему бы не порадоваться за человека, который представляет Украину на таком высоком уровне?
    Nikola Tesla
    online
      Nikola Tesla, 14.04.2021 14:56
    +3
    Слабенько Украинцы в НБА( Игрют
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 14.04.2021 14:18
    +1
    по высокостным годам
    24forever
    online
      24forever, 15.04.2021 13:58
    0
    Viacheslav, 14.04.2021 20:37
    Ну как это слабенько? в Украине баскетбол далеко с отрывом не первый вид спорта. но Украина представлена в сильнейшей лиге мира сразу двумя баскетболистами. где СНГ, кроме Прибалтики? где Греция, кроме Янниса? где новое поколение испанцев или французов??? да и почему бы не порадоваться за человека, который представляет Украину на таком высоком уровне?
    где Греция, кроме Янниса?
    де-факто один атетекумбыч, а де-юре их (аттетекумбычей) больше
    вот РФ вроде точно без своих в лиге за Н десятков лет!
    24forever
    online
      24forever, 15.04.2021 13:57
    0
    чёт буки не верят в Филу, Джаз и Санс ...
    а это 3из4 лучших команд регулярки
    ---
    В НБА поди зарули с 5-6ого места, хотя бывали исключения а-ля Хьюстон 94 или 95
    ЭТО ВАМ НЕ НХЛ))