ОФІЦІЙНО. Климовський - новий головний тренер Ниви Тернопіль

Екс-тренер «Олімпіка» очолив клуб Першої ліги

ОФІЦІЙНО. Климовський - новий головний тренер Ниви Тернопіль
© ФК Олімпік Донецьк. Ігор Климовський

«Нива» Тернопіль офіційно повідомила про призначення на пост головного тренера Ігоря Климовського. Умови угоди з 49-річним фахівцем не повідомляються.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Климовський буде лише тренером-консультантом «Ниви», в той час як тренером команди стане його колишній асистент Руслан Уманець.

Насправді ж, Климовський зараз відновлюється після операції на нозі, і перший час буде керувати командою дистанційно. Безпосереднім керівництвом команди до появи Климовського буде займатися саме Уманець.

Попереднім тренером «Ниви» був Ігор Білан. Зараз тернопільська команда займає 13-те місце в турнірній таблиці УПЛ.

Нагадаємо, Климовський був звільнений з поста головного тренера «Олімпіка» 25 лютого.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Нива Тр

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    UPL
    online
      UPL, 13.04.2021 00:36
    +1
    var, 12.04.2021 22:35
    Когда переименуют Тернополь в Шухевич? Нива Шухевич - звучит лучше, чем Звезда Кропивницкий.
    Тебе точно ніхто не буде питати!!!
    Макс Про
      Макс Про, 13.04.2021 00:21
    +2
    Нива в УПЛ?)
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 12.04.2021 23:59
    +2
    По виступам "Олімпіка" в УПЛ, видно що Клімовський хороший тренер! А то тернопільська "Нива", з Біланом, почала сдавати...
    avk2307
    online
      avk2307, 12.04.2021 23:28
    0
    Ёкарный Бабай, 12.04.2021 23:09
    Иванов, мля, ты по всем вопросам востребованный специалист. Одного не пойму за каким хером ты меняешь каждый день ники и аватарки?
    Це Амплуа (Загорецька Л.С.)
    Aleks04
      Aleks04, 12.04.2021 23:11
    +3
    Ёкарный Бабай, 12.04.2021 23:09
    Иванов, мля, ты по всем вопросам востребованный специалист. Одного не пойму за каким хером ты меняешь каждый день ники и аватарки?
    Шизофрения
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 12.04.2021 23:09
    +5
    var, 12.04.2021 22:55
    В Днепре есть Днепр-Арена, а в Шухевиче будет Шухевич-Арена. А то Тернополем местность называли за то, что она длительное время была заросшая тёрном.
    Иванов, мля, ты по всем вопросам востребованный специалист. Одного не пойму за каким хером ты меняешь каждый день ники и аватарки?
    var
    online
      var, 12.04.2021 22:55
    -3
    Max30, 12.04.2021 22:51
    К чему
    В Днепре есть Днепр-Арена, а в Шухевиче будет Шухевич-Арена. А то Тернополем местность называли за то, что она длительное время была заросшая тёрном.
    Max30
    online
      Max30, 12.04.2021 22:52
    +4
    Добротный тренер,повезло Ниве,удачи
    Max30
    online
      Max30, 12.04.2021 22:51
    0
    var, 12.04.2021 22:35
    Когда переименуют Тернополь в Шухевич? Нива Шухевич - звучит лучше, чем Звезда Кропивницкий.
    К чему
    var
    online
      var, 12.04.2021 22:35
    -7
    Когда переименуют Тернополь в Шухевич? Нива Шухевич - звучит лучше, чем Звезда Кропивницкий.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 12.04.2021 23:09
    +5
    var, 12.04.2021 22:55
    В Днепре есть Днепр-Арена, а в Шухевиче будет Шухевич-Арена. А то Тернополем местность называли за то, что она длительное время была заросшая тёрном.
    Иванов, мля, ты по всем вопросам востребованный специалист. Одного не пойму за каким хером ты меняешь каждый день ники и аватарки?
    Max30
    online
      Max30, 12.04.2021 22:52
    +4
    Добротный тренер,повезло Ниве,удачи
    Aleks04
    online
      Aleks04, 12.04.2021 23:11
    +3
    Ёкарный Бабай, 12.04.2021 23:09
    Иванов, мля, ты по всем вопросам востребованный специалист. Одного не пойму за каким хером ты меняешь каждый день ники и аватарки?
    Шизофрения
    Макс Про
    online
      Макс Про, 13.04.2021 00:21
    +2
    Нива в УПЛ?)
    Ivan-Bogun
    online
      Ivan-Bogun, 12.04.2021 23:59
    +2
    По виступам "Олімпіка" в УПЛ, видно що Клімовський хороший тренер! А то тернопільська "Нива", з Біланом, почала сдавати...
    UPL
    online
      UPL, 13.04.2021 00:36
    +1
    var, 12.04.2021 22:35
    Когда переименуют Тернополь в Шухевич? Нива Шухевич - звучит лучше, чем Звезда Кропивницкий.
    Тебе точно ніхто не буде питати!!!
    avk2307
    online
      avk2307, 12.04.2021 23:28
    0
    Ёкарный Бабай, 12.04.2021 23:09
    Иванов, мля, ты по всем вопросам востребованный специалист. Одного не пойму за каким хером ты меняешь каждый день ники и аватарки?
    Це Амплуа (Загорецька Л.С.)
    Max30
    online
      Max30, 12.04.2021 22:51
    0
    var, 12.04.2021 22:35
    Когда переименуют Тернополь в Шухевич? Нива Шухевич - звучит лучше, чем Звезда Кропивницкий.
    К чему