0

Юрій МАКСИМОВ: «У перерві поговорили на підвищених тонах»

Головний тренер «Ворскли» - про перемогу над «Львовом»

ФК Ворскла. Юрій Максимов

Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов прокоментував перемогу своєї команди над «Львовом» (2:1) в матчі 21-го туру Favbet Ліги.

«Перший тайм ми провалили, тому що вийшли, не розуміючи, у що ми хочемо грати. У перерві поговорили на підвищених тонах, тому що так грати не можна. Добре, що Діма (Різник - прим.) потягнув пенальті, а так могли програвати після першого тайму з рахунком 0:2 або 0:3. Я так зрозумів, що футболістів потрібно було підбадьорити відразу.

На другий тайм вийшли і трошки додали. Забили два голи, але все одно кінцівка мені не сподобалася - холоднокровності не вистачає. Інші команди зберігали б м'яч і грали б через задню лінію. Ми пропустили м'яч і почався мандраж, якісь рішення незрозумілі. Другим таймом задоволений», - сказав Максимов.