1085
0

Тренер Славії: «У грі з Арсеналом показали характер»

Індржих Трпішовскі задоволений своїми підопічними

Головний тренер «Славії» Індржих Трпішовскі прокоментував нічию з «Арсеналом» (1:1) у чвертьфіналі Ліги Європи.

«Це був дуже вимогливий матч для нас. Ми були втомленими, тому що занадто часто втрачали м'яч у простих ситуаціях і були змушені подовгу грати без нього. Наша комбінаційна гра залишала бажати кращого.

«Арсенал» продемонстрував свій клас сьогодні. У них відмінні гравці, швидкі і технічно оснащені. Ми мали проблеми з Ляказеттом, який представляв загрозу нашим воротам. Після перерви ми стали грати краще, але «Арсенал» все одно продовжував створювати моменти.

Це дуже багатообіцяючий результат перед матчем-відповіддю, і у нас є шанс закінчити розпочате вдома. «Арсеналу» потрібно забивати, і ми повинні уникнути таких голів як сьогодні - після нашого ж стандарту. Нам не можна допускати ніяких помилок в обороні.

Пропустивши гол, ми показали відмінну реакцію і сильний характер. Ми просто сказали собі, що у нас все ще є час забити гол на виїзді, і ми пішли за ним. Ми знову показали наш командний дух», - сказав Трпішовскі.