Мотор програв Мєшкову і припинив боротьбу в Лізі чемпіонів

Запорожці програли в гостях з різницею в сім м'ячів

7602
7
meshkovbrest.by

Запорізький «Мотор» в черговий раз не зумів подолати бар'єр 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ЄГФ. Цього разу українську команду не пустив до чвертьфіналу білоруський «Мєшков Брест».

Перша зустріч в Запоріжжі залишилася за «Мотором» - 32:30. Як виявилося, цієї переваги в два м'ячі не вистачило для загальної перемоги. Тренери провели по одній заміні у порівнянні з тим поєдинком: господарям не міг допомогти Шкуринський, що вибув до кінця сезону - його замінив Будейко. У нас замість Кравченка був заявлений Козакевич.

Можливо, запоріжці відвикли грати при такій несамовитій підтримці суперника. На трибунах брестського Палацу спорту «Вікторія» було присутньо більше 1,5 тис. глядачів, і вони погнали своїх улюбленців вперед. Гравці «Мотора» допускали неймовірну кількість помилок і до 18 хвилини зуміли закинути лише 3 м'ячі! При цьому господарі свої шанси використали не так марнотратно - вони до цього моменту вели з перевагою в 8 м'ячів - 11:3. І тільки після того, як запорожці отримали перевагу в двох польових гравців, справи нарешті пішли на лад. До кінця першого тайму запорожці не дозволили суперникам збільшити відрив і пішли на перерву за рахунку 16:8 на користь «Мєшкова».

Друга половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі. Хоча було видно, що господарів все влаштовує. Вони впевнено тримали різницю в рахунку, яка їх повністю влаштовувала. До того ж незабаром до кінця гри був вилучений Бабичев. І всі зусилля «Мотора» завершилися лише тим, що другий тайм команда виграла - 15:14. Але для загальної перемоги як в конкретному матчі, так і в двораундовому протистоянні цього, на жаль, не вистачило.

30:23, і «Мєшков Брест» вперше в історії вийшов до чвертьфіналу гандбольної Ліги чемпіонів. Там на нього чекає дуже непростий суперник, іспанська «Барса». А «Мотор» може зосередитися на внутрішніх турнірах і на виступі в СЕХА-лізі.

Ліга чемпіонів ЄГФ. 1/8 фіналу. Матч-відповідь (перший матч - 32:30 на користь «Мотора»).

«Мєшков Брест» – «Мотор» - 30:23 (16:8)

«Мєшков Брест»: Пешич, Мацкевич – Санталов, Будейко, Панич, Юринок, Скубе, Шумак, Баранов, Разгор, Пачковський, Обранович, Сельвесюк, Вайлупов, Враньєш, Малус.

«Мотор»: Комок, Мороз – Кубатко, Бабичев, Малашинскас, Пуховський, Денисов, Моліна, Козакевич, Донцов, Горига, Гурковський, Бурзак, Касай, Міноцький, Бохан.

Палац спорту: «Вікторія» (Брест, Білорусь).

Арбітри: Боян Лах, Давид Сок (обидва - Словенія).