ВЕЙНАЛДУМ: «Другий гол? Після закидання з глибини поля ми помилилися»

Півзахисник «Ліверпуля» прокоментував поразку від «Реала»

331
0
УЄФА. Джорджіньо Вейналдум

Півзахисник «Ліверпуля» Джорджіньо Вейналдум прокоментував поразку від «Реала» (1:3) в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів:

«Нам довелося нелегко. Ми грали проти чудової команди, і перший тайм нам зовсім не вдався. Після вдалої гри у відборі ми часто відразу ж втрачали м'яч через прості помилки в передачах.

Другий пропущений м'яч? Не можу сказати, що це був подарунок, адже їх гравцеві ще треба було забити, але ця була типова помилка для першого тайму. Ми недостатньо гостро грали, були сфокусовані в повній мірі на грі. Після закидання з глибини поля ми допустили помилку в розстановці ззаду, тому сталося те, що сталося.

Ми просто сказали собі, що другий тайм треба провести краще першого. Потрібно краще розташовуватися в обороні, тому що вони кілька разів небезпечно виходили до воріт після далекої занедбаності. Ми поставили перед собою мету зіграти у свій футбол, тому й забили, але, на жаль, вони швидко забили третій і звели наші зусилля нанівець».

ВІДЕО. Помилка оборони «Ліверпуля» і другий пропущений гол від «Реала»