ЗІДАН: «Вони лише раз пробили по воротах і забили. Таке трапляється»

Головний тренер «Реала» прокоментував перемогу над «Ліверпулем»

1599
0
УЄФА. Зінедін Зідан

Головний тренер «Реала» Зінедін Зідан прокоментував перемогу над «Ліверпулем» (3:1) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів:

«Хороші відчуття. Я пишаюся командою. Ми добре зіграли, але у нас були труднощі на початку другого тайму. Не можна забувати, що попереду матч-відповідь.

Ми знали, що можемо атакувати по флангах. Їх крайні захисники часто підключаються до атак, і в цьому плані все для нас склалося добре. Передача, яку видав Тоні Кроос, багато що говорить про його майстерність, а Вінісіус показав відмінну швидкість.

У другому таймі вони лише раз пробили по воротах і забили. Це було важко прийняти, але такий футбол. М'яч відскочив до їх гравця – і все. Таке трапляється. В цілому, я задоволений тим, як грали мої хлопці.

Вінісіус? Я дуже за нього радий, тому що він повинен був додати в результативності, як Асенсио і Бензема. Він здорово грає, допомагає команді. І коли він забиває, у нього немов виростають крила».

Відеоогляд матчу 1/4 фіналу ЛЧ: «Реал» – «Ліверпуль» – 3:1