КЛОПП: «Це був тільки перший матч, і ми забили гол на виїзді»

Головний тренер «Ліверпуля» прокоментував поразку від «Реала»

869
2
УЄФА. Юрген Клопп

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував поразку від «Реала» (1:3) в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів:

«Якщо хочеш потрапити в півфінал, потрібно заслужити це право. Ми не добилися цього права, особливо якщо говорити про перший тайм. Єдиний позитивний момент у всьому, якщо не брати до уваги забитий м'яч на виїзді, полягає в тому, що це був тільки перший матч.

Другий гол? Такі помилки трапляються. Я не дуже задоволений тим, як ми грали з м'ячем. У таких випадках потрібно створювати моменти, діяти краще. Сьогодні ми не заслужили більшого. Але забитий у другому таймі м'яч дає нам хоч якусь надію.

Неможливо протистояти швидкості «Реала», якщо втрачаєш м'яч у непотрібний момент. Втрата м'яча сама по собі не є проблемою, якщо момент не критичний».

Відеоогляд матчу 1/4 фіналу ЛЧ: «Реал» – «Ліверпуль» – 3:1