Емоційна розв'язка. Манчестер Сіті на останніх хвилинах вирвав перемогу

«Боруссії» вдалося забити важливий виїзний гол

19206
4

Напевно Хосеп Гвардіола був радий такому жеребу для своєї команди. Ще під час перебування біля керма мюнхенської «Баварії» іменитому іспанцеві не раз доводилося протистояти дортмундській «Боруссії». Тому, особливих сюрпризів від «джмелів» коуч «городян» навряд чи очікував. Та й з огляду на те, що нинішній сезон у команди Едіна Терзіча інакше як проблемним назвати складно, можна було припустити, що «Сіті» захоче вирішити долю протистояння вже в першому домашньому матчі

Всі передумови до цього були: перед матчем «шейхи» мали просто приголомшливу статистику: 26 перемог в 27 останніх матчах, які відкрили пряму дорогу до чемпіонського титулу в АПЛ, і дарували таку потрібну впевненість в Лізі Чемпіонів, про трофеї якої «Сіті» поки що тільки мріє.

У той же час Дортмунд у себе в Бундеслізі йде лише на п'ятій позиції і відстає від зони Ліги чемпіонів на цілих 7 очок. І нехай Холанд продовжує забивати, в захисті у «джмелів» справжній прохідний двір - 39 пропущених голів у 27 поєдинках і лише одна перемога в чотирьох останніх турах.

Втім, стартові хвилини не справили враження гри фаворита з явним аутсайдером. План «Боруссії» зі швидкими контратаками спрацьовував і Беллінгем навіть мав шанс відкрити рахунок, але його удар парирував Едерсон.
Але вже на 19 хвилині в простій ситуації помилився Емре Джан. Гравець збірної Німеччини в центрі поля віддав пас супернику, блискавична контратака «Сіті» і Де Брюйне запалив на табло - 1:0!

Минуло рівно 10 хвилин і в ворота «Боруссії» призначили пенальті. Овідіу Хацеган побачив порушення Джана на Родрі в карному майданчику гостей. Але ВАР підказав румунському рефері переглянути своє рішення і пенальті скасували.

А під кінець тайму «джмелі» забили. Едерсон не вибив м'яч в один дотик, Беллінгем його обікрав і закотив сферу у порожні ворота. Здавалося, 1:1, але і тут втрутився суддя, який побачив порушення правил на воротарі і скасував гол.

Ледве почався другий тайм, як Холанд втік від Діаша, але, вийшовши сам на сам з Едерсоном, програв дуель воротареві.
Через деякий час свій момент упустив Фоден - Філ в дотик пробив у Хітца, точніше, Хітц врятував свою команду.

«Сіті» впевнено контролював матч і навіть не поспішав забивати другий гол. І тут сталося несподіване. На 84-й хвилині Холанд вивів Ройса на рандеву з кіпером і капітан «джмелів» шокував господарів - 1:1.

Втім, клас команди Гвардіоли настільки високий, що їм і на 90-й хвилині забити не викликає труднощів. Після затяжної атаки Фоден поклав м'яч у дальній від Хітца кут воріт - 2:1.

Що ж, інтригуючий результат перед матчем-відповіддю в Дортмунді, який відбудеться вже 14 квітня.

Ліга чемпіонів УЄФА. 1/4 фіналу. Перший матч.

«Манчестер Сіті» - «Боруссія Д.» - 2:1