Руслан КОСТИШИН: «У нас не виходить вигравати на класі»

Головний тренер «Колоса» прокоментував нічию з «Минаєм»

874
1
ФК Колос. Руслан Костишин

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин прокоментував нічийний результат в матчі проти «Минаю» (0:0).

«Щоб грати в Лізі Європи, не ображаючи команду «Минай», нам потрібно вигравати такі матчі. Якщо ми не виграли, результат для нас незадовільний. Не скажу, що ми погано провели гру, але цього було замало, щоб виграти у «Миная» і піднятися вище у турнірній таблиці. Футболістам особливо претензій не можна пред’явити, що вони не старалися або не хотіли перемогти. Але чогось не вистачило. Напевно, наша команда вміє грати лише на супермотивації. Якщо немає мотивації, у нас не виходить виграти на класі.

В нашому чемпіонаті, крім «Зорі», «Шахтаря» та «Динамо», командам важко грати першим номером. Ми грали першим номером, мали моменти, а у другому таймі гра у нашому виконанні зовсім розладналася. Заважав вітер. Якби не погодні умови, то і «Минай» в першому таймі не зіграв так погано. Тому сильний вітер також вплинув на гру. Були два різні тайми. Кожна гра – це нова історія. Будемо готуватися. У нас є всі шанси потрапити в Лігу Європи, і ми про це мріємо».