0

У фіналі чоловічої Суперліги зустрінуться Барком та Подоляни

Обидві півфінальні серії завершилися з однаковим рахунком 3:0

ФВУ

Сьогодні відбулися треті і, як виявилось, заключні матчі півфінальних серій чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Нагадаємо, що після двох турів по дві перемоги мали львівський «Барком-Кажани» та «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області.

Першим у четвер пройшов поєдинок у Харкові, де місцева «Юракадемія» приймала «Епіцентр-Подоляни». До речі у гостей нещодавно змінився головний тренер і замість Юрія Мельничука тепер командою керує Валерій Парамей. В стартовому сеті сильнішими були харків'яни 25:21. Однак потім ігрова перевага перейшла до подолян і вони взяли три наступні партії. У переможців кращими на майданчику були Володимир Сидоренко - 16 очок, Юрій Томін - 15 і Дмитро Сухінін - 12. У складі юристів відзначилися Іван Кривобок - 18 очок, Андрій Левченко - 14 і Ігор Антонюк - 11.

Більш напруженою вийшла зустріч у Житомирі, яка нагадала фінал нинішнього розіграшу Кубку України. Ті ж самі учасники і той же рахунок 3:2 на користь львівського «Баркома-Кажани». Треба віддати належного волейболістам «Житичі-ПНУ». Після двох програних партій, вони зуміли вирівняти становище. Більш того, на тай-брейку підопічні Сергія Терейковського мали матчбол за рахунку 14:13 на свою користь. Але скористатися шансом виграти матч у господарів не вийшло і вони поступилися 16:18.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
Півфінальні серії. Треті матчі. 1 квітня
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - «Епіцентр-Подоляни» (Городок)

1:3 (25:21, 18:25, 19:25, 22:25)
Рахунок серії - 0:3

«Житичі-ПНУ» (Житомир) - «Барком-Кажани» (Львів)
2:3 (16:25 17:25, 25:15, 26:24, 16:18)

Таким чином, у фінальній серії до трьох перемог чемпіонату України зіграють «Барком-Кажани» та «Епіцентр-Подоляни», а в такій же серії за 3 місце зустрінуться «Житичі-ПНУ» і «Юракадемія».

(9)

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв

Німецькі команди повторили своє досягнення 29-річної давнини в єврокубках
Футбол | 19 квітня 2024, 10:54 7

А англійські команди вперше з 2015 року не пробилися до півфіналів Ліги чемпіонів та Ліги Європи