| Оновлено 22 березня 2021, 18:01
697
0

Барком-Кажани в четвертий раз виграв Кубок України

У фінальному матчі підопічні Угіса Крастіньша в п'яти партіях перемогли «Житичі-ПНУ»

697
0
ФВУ

Сьогодні у Городку Хмельницької області завершився «Фінал чотирьох» розіграшу чоловічого Кубку України з волейболу сезону 2020-2021 років. У вирішальному матчі за головний приз зустрілися львівський «Барком-Кажани», який до цього тричі володів трофеєм, і переможець Кубка країни минулого року житомирський «Житичі-ПНУ».

Як і належить фіналу, він пройшов у цікавій та захоплюючій боротьбі. Першу партію взяли львів'яни 25:21. В другій сильнішими були їхні суперники 18:25. Третій сет виграв «Барком-Кажани» 25:20, а четвертий «Житичі-ПНУ» 25:22.

Таким чином, доля Кубку вирішувалася на тай-брейку. Тут до рахунку 7:7 гра була рівна, після чого львівські волейболісти зробили невеликий заділ в одно-два очки. Саме цієї невеликої переваги їм вистачило, щоб виграти партію 15:13, а разом з нею і матч 3:2.

В результаті, «Барком-Кажани» в четвертий раз за останні п'ять років і в своїй історії став володарем чоловічого Кубку України. І хоча до харківського «Локомотива», який є рекордсменом за кількістю виграних турнірів (13) ще далеко, якщо львів'яни і далі будуть постійно вигравати Кубок, то і цей рекорд може не встояти.

В матчі за третє місце місцевий «Епіцентр-Подоляни» обіграв ВК «МХП-Вінниця» з рахунком 3:1.

Кубок України з волейболу сезону 2020-2021 рр.