Майамі. Осака зазнала першої поразки за 14 місяців

Марія Саккарі зуміла створити сенсацію

6076
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Наомі Осака

Сьогодні Марія Саккарі в чвертьфіналі престижного турніру WTA в Майамі сенсаційно в двох сетах обіграла Наомі Осаку. Матч тривав 1 годину і 13 хвилин.

Для Осаки це перша поразка за 14 місяців. Переможна серія японки зупинилася на позначці в 23 матчі.

1/4 фіналу

Марія Саккарі (Греція) - Наомі Осака (Японія) - 6:0, 6:4

Статистика матчу:

Ця перемога дозволить Ешлі Барті зберегти звання першої ракетки світу як мінімум до турніру в Мадриді.

Раніше в півфінал турніру в Майамі вийшла Еліна Світоліна. Вона зіграє саме з Барті.

(50)

Калініна та Ястремська розгромно програли у парі на супертурнірі в Мадриді
Теніс | 26 квітня 2024, 20:25 0

Українки у двох сетах поступилися тандему Хезер Вотсон / Сюй Іфань у 1/16 фіналу

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»