Майами. Осака потерпела первое поражение за 14 месяцев

Мария Саккари сумела сотворить сенсацию

Майами. Осака потерпела первое поражение за 14 месяцев
© Getty Images/Global Images Ukraine. Наоми Осака

Сегодня Мария Саккари в четвертьфинале престижного турнира WTA в Майами сенсационно в двух сетах обыграла Наоми Осаку. Матч продолжался 1 час и 13 минут.

Для Осаки это первое поражение за 14 месяцев. Победная серия японки остановилась на отметке в 23 матча.

1/4 финала

Мария Саккари (Греция) – Наоми Осака (Япония) – 6:0, 6:4

Статистика матча:

Эта победа позволит Эшли Барти сохранить звание первой ракетки мира как минимум до турнира в Мадриде.

Ранее в полуфинал турнира в Майами вышла Элина Свитолина. Она сыграет именно с Барти.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(13 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 10:19
    -1
    captain2009, 01.04.2021 09:38
    Та нормальний був у неї день. Просто зменшили призові і у японки пропала мотивація )))
    Хай їде на Олімпіаду і там за золото їй підсиплять бабосиків япошки
    captain2009
    online
      captain2009, 01.04.2021 09:38
    -2
    vital, 01.04.2021 06:57
    Сьогодні в Осаки просто був не той день. Як інакше можна пояснити баранку японки, ще й з жахливою статистикою першого мету: 35% першої подачі, всього 8 виграних очок за сет і 0 вінерсів.
    Та нормальний був у неї день. Просто зменшили призові і у японки пропала мотивація )))
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 07:07
    0
    *другому сеті.
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 07:07
    +1
    Треба сказати що Саккарі в 2-му меті зробила камбек. Вона поступалася 0-3 і 1-4 за геймами, щоправда лише з 1 брейком, а за рахунку 4-4 Осака програла власну подачу з рахунку 40-0.
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 06:57
    +2
    Сьогодні в Осаки просто був не той день. Як інакше можна пояснити баранку японки, ще й з жахливою статистикою першого мету: 35% першої подачі, всього 8 виграних очок за сет і 0 вінерсів.
    Vitvit
      Vitvit, 01.04.2021 06:56
    -2
    Не подобається мені Осака! Мурло з дитячим обличчям! Дефективна і все))))
    VITASS
    online
      VITASS, 31.03.2021 23:45
    +1
    Kanarejka, 31.03.2021 22:58
    Хто її не пам'ятає Я просто хотіла сказати, що з програшем Осаки не набагато збільшились у Еліни шанси на титул. Це навіть, якщо сміливо припустити, що вона пройде Барті
    я я к тому что это осака проиграла. 41% первой. это как Эля с петрой в 1 сете. то есть никак.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 31.03.2021 22:58
    +6
    VITASS, 31.03.2021 22:52
    а останню з Осакою?
    Хто її не пам'ятає Я просто хотіла сказати, що з програшем Осаки не набагато збільшились у Еліни шанси на титул. Це навіть, якщо сміливо припустити, що вона пройде Барті
    vizuals
    online
      vizuals, 31.03.2021 22:53
    +4
    Ярослав Черняев, 31.03.2021 22:40
    це я плюсанув, та все ж 23 матчі поспіль...
    Поразка против Мертенс у лютому и проти Азаренкі у вересні стоїть на сайті WTA. Це вона мабуть знималася. Навіть якщо не рахувати це за поразки, то вона програла Соррибер-Тормо літом минулого року. Тоді 21 матч
    VITASS
    online
      VITASS, 31.03.2021 22:52
    +4
    Kanarejka, 31.03.2021 22:49
    Пам'ятаєте останню зустріч Еліни з Саккарі?
    а останню з Осакою?
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 31.03.2021 22:49
    +5
    VITASS, 31.03.2021 22:47
    шанс для Эли титул взять
    Пам'ятаєте останню зустріч Еліни з Саккарі?
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 31.03.2021 22:47
    +7
    vizuals, 31.03.2021 22:15
    Саккарі - непоганий гравець, а Осака - не Сєрена Уільямс, і навіть не Халєп. Так що сенсація це така собі))) А про 14 місяців - ну постидалися б таке писати. Хіба тенніс не зупинявся, як і інші спорти
    А я погоджуюсь, що це сенсація. Так, Саккарі крута, але Наомі круче і по досягненням, і по рейтингу, вона була фавориткою не тільки даної зустрічі, але й цього турніру. 4 GS - це не випадковість, та й 23 перемоги поспіль на дорозі не валяються (не важливо на протязі якого часу).
    VITASS
    online
      VITASS, 31.03.2021 22:47
    -2
    шанс для Эли титул взять
    Ярослав Черняев
      Ярослав Черняев, 31.03.2021 22:40
    +8
    vizuals, 31.03.2021 22:15
    Саккарі - непоганий гравець, а Осака - не Сєрена Уільямс, і навіть не Халєп. Так що сенсація це така собі))) А про 14 місяців - ну постидалися б таке писати. Хіба тенніс не зупинявся, як і інші спорти
    це я плюсанув, та все ж 23 матчі поспіль...
    vizuals
    online
      vizuals, 31.03.2021 22:15
    0
    Саккарі - непоганий гравець, а Осака - не Сєрена Уільямс, і навіть не Халєп. Так що сенсація це така собі))) А про 14 місяців - ну постидалися б таке писати. Хіба тенніс не зупинявся, як і інші спорти
    Ярослав Черняев
    online
      Ярослав Черняев, 31.03.2021 22:40
    +8
    vizuals, 31.03.2021 22:15
    Саккарі - непоганий гравець, а Осака - не Сєрена Уільямс, і навіть не Халєп. Так що сенсація це така собі))) А про 14 місяців - ну постидалися б таке писати. Хіба тенніс не зупинявся, як і інші спорти
    це я плюсанув, та все ж 23 матчі поспіль...
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 31.03.2021 22:47
    +7
    vizuals, 31.03.2021 22:15
    Саккарі - непоганий гравець, а Осака - не Сєрена Уільямс, і навіть не Халєп. Так що сенсація це така собі))) А про 14 місяців - ну постидалися б таке писати. Хіба тенніс не зупинявся, як і інші спорти
    А я погоджуюсь, що це сенсація. Так, Саккарі крута, але Наомі круче і по досягненням, і по рейтингу, вона була фавориткою не тільки даної зустрічі, але й цього турніру. 4 GS - це не випадковість, та й 23 перемоги поспіль на дорозі не валяються (не важливо на протязі якого часу).
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 31.03.2021 22:58
    +6
    VITASS, 31.03.2021 22:52
    а останню з Осакою?
    Хто її не пам'ятає Я просто хотіла сказати, що з програшем Осаки не набагато збільшились у Еліни шанси на титул. Це навіть, якщо сміливо припустити, що вона пройде Барті
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 31.03.2021 22:49
    +5
    VITASS, 31.03.2021 22:47
    шанс для Эли титул взять
    Пам'ятаєте останню зустріч Еліни з Саккарі?
    vizuals
    online
      vizuals, 31.03.2021 22:53
    +4
    Ярослав Черняев, 31.03.2021 22:40
    це я плюсанув, та все ж 23 матчі поспіль...
    Поразка против Мертенс у лютому и проти Азаренкі у вересні стоїть на сайті WTA. Це вона мабуть знималася. Навіть якщо не рахувати це за поразки, то вона програла Соррибер-Тормо літом минулого року. Тоді 21 матч
    VITASS
    online
      VITASS, 31.03.2021 22:52
    +4
    Kanarejka, 31.03.2021 22:49
    Пам'ятаєте останню зустріч Еліни з Саккарі?
    а останню з Осакою?
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 06:57
    +2
    Сьогодні в Осаки просто був не той день. Як інакше можна пояснити баранку японки, ще й з жахливою статистикою першого мету: 35% першої подачі, всього 8 виграних очок за сет і 0 вінерсів.
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 07:07
    +1
    Треба сказати що Саккарі в 2-му меті зробила камбек. Вона поступалася 0-3 і 1-4 за геймами, щоправда лише з 1 брейком, а за рахунку 4-4 Осака програла власну подачу з рахунку 40-0.
    VITASS
    online
      VITASS, 31.03.2021 23:45
    +1
    Kanarejka, 31.03.2021 22:58
    Хто її не пам'ятає Я просто хотіла сказати, що з програшем Осаки не набагато збільшились у Еліни шанси на титул. Це навіть, якщо сміливо припустити, що вона пройде Барті
    я я к тому что это осака проиграла. 41% первой. это как Эля с петрой в 1 сете. то есть никак.
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 07:07
    0
    *другому сеті.
    vizuals
    online