7

Олександр КАРАВАЄВ: «Треба було продовжувати грати у свій футбол»

Футболіст збірної України назвав головну причину нічиєї з фінами

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Караваєв

Захисник збірної України Олександр Караваєв прокоментував нічию з Фінляндією (1:1) в матчі відбору до чемпіонату світу-2022.

«Були фізично готові й розібрали суперника, знали, як грати. Повністю контролювали гру і за кілька хвилин до пропущеного гола втратили нитку гри, плюс фіни почали тиснути на нас. Вийшов сумбур і пару неприємних моментів. Упустили перемогу.

Ми професіонали та підлаштуємося під будь-яку схему гри. Сьогодні ми терпіли та чекали на свій момент, ззаду грали від оборони. Суперник особливо нічого не створював, а ми поступово почали створювати тиск. Вийшов гол. Треба було продовжувати грати у свій футбол.

Після матчу Шевченко нас підтримав. Він сказав, що сильно кричить, оскільки хоче, щоб почув кожен. Він не хоче, щоб ми повторювали помилки, а дотримувалися плану на гру і виконували тренерську установку. У перерві вони вказали нам на помилки та сказали, що Фінляндія трохи підсіла і почала сідати назад. Через це у нас було більше контролю м'яча. Почали з'являтися моменти. Потрібно було більше додати в русі в атаці, щоб забити гол.

Прикро втрачати перемогу. Нам треба буде ще більше працювати та намагатися вигравати матчі, щоб набирати максимум очок», - сказав Караваєв.