Маямі. Світоліна обіграла першу ракетку Росії на шляху до 1/8 фіналу

Українка втретє здолала Катерину Александрову

18124
21
Getty Images / Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) продовжує перемагати на турнірі WTA 1000 в Маямі.

У третьому колі українка, посіяна під п'ятим номером, здолала Катерину Александрову з Росії (№34 WTA).

Майамі. Третє коло
Еліна Світоліна (Україна) - Катерина Александрова (Росія) - 7:6(1), 6:4

Як і очікувалося, матч видався непростим для обох дівчат. Світоліна зараз не показує високих результатів, а на Александрову тиснули дві недавніх поразки в очних матчах, особливо - з матчболів на тай-брейку третього сету в Абу-Дабі.

У першому сеті Еліна виглядала переконливіше, двічі вела з брейком, але не змогла подати на партію в десятому геймі, після чого довелося грати тай-брейк. У 13-му геймі українка віддала всього одне очко і дуже легко перемогла. Відзначимо, що в попередньому матчі між цими тенісистками два останніх сети також завершилися на тай-брейках.

Другий сет виявився трохи легшим для Світоліної через те, що її суперниця стала більше нервувати. А Еліна продовжувала боротися, збираючи багато невимушених помилок росіянки. Александрова часто поспішала і ніяк не могла зловити свій ритм.

Заслужена перемога українки, вона була стабільнішою, що і дозволило пробитися до наступного кола.

Це була третя зустріч тенісисток, українка виграла всі очні матчі. Цікаво, що всі зустрічі відбулися за останні пів року.

У наступному раунді Світоліна зіграє проти Петри Квітової (№10 WTA).

(69)

ВІДЕО. Костюк 1.5 години тренувалася зі Свьонтек на кортах Штутгарту
Теніс | 16 квітня 2024, 21:15 0

Марта на старті змагань зіграє проти Лаури Зігемунд, Іга захищатиме трофей

Стали відомі ще два клуби, які вийшли до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 16 квітня 2024, 08:01 4

Реал та ПСВ гарантували собі участь у головному клубному єврокубку наступного сезону

Коментарі 21
Александр Ад
молодець,но дуже натужно.В таку погоду Єлині важко грати.Побажаємо успіхів в по-дальшому!Тримай марку українського тенісу!
maxno
В своём стиле но главное ПОБЕДА !!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!
vital
Незважаючи на черговий матч в саму обідню спеку (як для ТОП-5 могло бути б образливо, як би не нецікава для вболівальників манера гри Елі), Світоліна здобула перемогу в 2-х сетах. Просто молодчинка. Особливо порадував тай-брейк 7-1 на користь українки. Може на вирішальні матчі українці все таки випаде грате в вечірній сесії, і там можна очікувати ще якіснішу гру від Елі, бо вона не любить грати в спеку.
Юхим Голд
Дякую за перемогу,Еліна!!! Сьогодні був чудовий,весняний,сонячний день,нарешті весна і твоя перемога це вишенька на торті)))
Николай Власов
ЭЛИНКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ЭТИМ УСПЕХОМ БРАВО УДАЧИ ТЕБЕ В ДОЛЬНЕЙШИХ ИГРАХ 🏆🏆🏆🎾🎾🎾👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️💖💗
Andrian Harandzha
Ці перемоги потрібні для впевненості! Вірю у повернення, принаймні, 2017!
axylinam
Молодчинка,хотя могла выиграть намного легче
Stanislav Matusevych
Важлива перемога для ментального стану Еліни. Бо якось потрібно повертати собі впевненість минулих років. Сама її гра не стала кращою, тим більше, що зап'ястя явно продовжує турбувати, а ще ж із вітром доводиться боротися. Александрова у всіх матчах з Еліною майстерно показує, як робити максимум для власної поразки. Адже як тільки вона переставала пробивати по м'ячу з усієї сили, і намагалася приділяти більшу увагу направленості атакуючих ударів, одразу отримувала суттєву перевагу. Третій матч поспіль. Добре, що надовго грати в теніс головою її поки не вистачає. Хай так робить і далі.
Тепер прямо по курсу в Еліни, скоріш за все, її колишній нічний жах на ім'я Петра. 3-3,5 роки тому Світоліна методом проб і помилок навчилася боротися з потужними чешками. Але для цього треба бути впевненою у власних ударах та ідеально тримати довжину. Зараз цього немає, і хоч Квітова далека від оптимальної форми, саме Петра буде явною фавориткою. Правда, до цього їй потрібно впоратися з Контою.
maxno
ГЛАВНОЕ РЕЗУЛЬТАТ!!!
SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
osso
Поздравляем Алину.
Publius
Можна привітати Світоліну з досягненням. Схоже, що вперше цього року їй вдалось дістатись до топа. Я чесно кажучи уже й забув, коли вона останній раз грала з тенісисткою з топ-10. Якщо, звичайно, Квітова свій матч не програє. І цього разу, очевидно, гратимуть у більш сприятливий час.
І ще одна річ мене сьогодні здивувала. У Світоліної вистачило чи то впевненості, чи то нахабства сказати судді на вишці: "I need you put a mask". При цьому вона досі жодного разу не спробувала попросити не спотворювати її прізвища і називати її СвітОліна, а не СвітолІна, як всі вони чомусь роблять.
Александр Науменко
42-22=20, рівно 5 геймів.
Publius
Народ, а хіба четверте коло - це 1/8? Здається, на таких турнірах це 1/4? Чи я неправий?