Майами. Свитолина обыграла первую ракетку России на пути в 1/8 финала

Украинка в третий раз одолела Екатерину Александрову

Майами. Свитолина обыграла первую ракетку России на пути в 1/8 финала
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) продолжает побеждать на турнире WTA 1000 в Майами.
 
В третьем круге украинка, посеянная под пятым номером, одолела Екатерину Александрову из России (№34 WTA).
 
Майами. Третий круг
Элина Свитолина (Украина) – Екатерина Александрова (Россия) – 7:6(1), 6:4

Как и ожидалось, матч выдался непростым для обеих девушек. Свитолина сейчас не показывает высоких результатов, а на Александрову давили два недавних поражения в очных матчах, особенно – с матчболов на тай-брейке третьего сета в Абу-Даби.
 
В первом сете Элина выглядела убедительнее, дважды вела с брейком, но не смогла подать на партию в десятом гейме, после чего пришлось играть тай-брейк. В 13-м гейме украинка отдала всего одно очко и очень легко победила. Отметим, что в предыдущем матче между этими теннисистками два последних сета также завершились на тай-брейках.


 
Второй сет оказался немного легче для Свитолиной из-за того, что ее соперница стала нервничать все больше. А Элина продолжала сражаться, собирая много невынужденных ошибок россиянки. Александрова часто спешила и никак не могла поймать свой ритм. 
 
Заслуженная победа украинки, она была намного стабильнее, что и позволило пробиться в следующий круг. 
 
Это была третья встреча теннисисток, украинка выиграла все очные матчи. Любопытно, что все встречи состоялись в последние полгода.
 
В следующем раунде Свитолина сыграет против Петры Квитовой (№10 WTA).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(39 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    AleksMih
      AleksMih, 28.03.2021 23:43
    0
    MrchMdnss, 27.03.2021 23:32
    не удивлюсь, если выиграет Мастерс, который неофициальный 5-й Мажор в туре, вот Шлем ...
    На КУ бывает и больше семи матчей, но это не значит что это 25й мейджор, или 433й фьючерс В околотеннисных кругах одно время неофициально обсуждали как 5й мейджор Индиана-Уэлс, о Майами в этом ключе речь никогда не шла.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 28.03.2021 12:33
    0
    Еліна гарна дівчина, але на фоні росіянки, - королева!!
    MrchMdnss
    online
      MrchMdnss, 27.03.2021 23:33
    -3
    DED_PANAS, 27.03.2021 23:12
    В Майями турнир двухнедельный из серии «Мастерс», начинают с квалификаций и глубокая основная сетка с 1/64
    несеянным 7мь матчей до титула походу (основная сетка)
    MrchMdnss
    online
      MrchMdnss, 27.03.2021 23:32
    -3
    не удивлюсь, если выиграет Мастерс, который неофициальный 5-й Мажор в туре, вот Шлем ...
    DED_PANAS
      DED_PANAS, 27.03.2021 23:12
    +4
    Publius, 27.03.2021 22:05
    Народ, а хіба четверте коло - це 1/8? Здається, на таких турнірах це 1/4? Чи я неправий?
    В Майями турнир двухнедельный из серии «Мастерс», начинают с квалификаций и глубокая основная сетка с 1/64
    Володимир Семигайло
      Володимир Семигайло, 27.03.2021 22:17
    +7
    Publius, 27.03.2021 22:05
    Народ, а хіба четверте коло - це 1/8? Здається, на таких турнірах це 1/4? Чи я неправий?
    Починали з 1/64,Cвітоліна з 1/32.
    Publius
    online
      Publius, 27.03.2021 22:05
    +1
    Народ, а хіба четверте коло - це 1/8? Здається, на таких турнірах це 1/4? Чи я неправий?
    Юхим Голд
      Юхим Голд, 27.03.2021 21:57
    +15
    Дякую за перемогу,Еліна!!! Сьогодні був чудовий,весняний,сонячний день,нарешті весна і твоя перемога це вишенька на торті)))
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 27.03.2021 21:52
    +2
    42-22=20, рівно 5 геймів.
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 27.03.2021 21:46
    +5
    Publius
    online
      Publius, 27.03.2021 21:43
    +3
    Можна привітати Світоліну з досягненням. Схоже, що вперше цього року їй вдалось дістатись до топа. Я чесно кажучи уже й забув, коли вона останній раз грала з тенісисткою з топ-10. Якщо, звичайно, Квітова свій матч не програє. І цього разу, очевидно, гратимуть у більш сприятливий час.
    І ще одна річ мене сьогодні здивувала. У Світоліної вистачило чи то впевненості, чи то нахабства сказати судді на вишці: "I need you put a mask". При цьому вона досі жодного разу не спробувала попросити не спотворювати її прізвища і називати її СвітОліна, а не СвітолІна, як всі вони чомусь роблять.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.03.2021 21:35
    +9
    Важлива перемога для ментального стану Еліни. Бо якось потрібно повертати собі впевненість минулих років. Сама її гра не стала кращою, тим більше, що зап'ястя явно продовжує турбувати, а ще ж із вітром доводиться боротися. Александрова у всіх матчах з Еліною майстерно показує, як робити максимум для власної поразки. Адже як тільки вона переставала пробивати по м'ячу з усієї сили, і намагалася приділяти більшу увагу направленості атакуючих ударів, одразу отримувала суттєву перевагу. Третій матч поспіль. Добре, що надовго грати в теніс головою її поки не вистачає. Хай так робить і далі.
    Тепер прямо по курсу в Еліни, скоріш за все, її колишній нічний жах на ім'я Петра. 3-3,5 роки тому Світоліна методом проб і помилок навчилася боротися з потужними чешками. Але для цього треба бути впевненою у власних ударах та ідеально тримати довжину. Зараз цього немає, і хоч Квітова далека від оптимальної форми, саме Петра буде явною фавориткою. Правда, до цього їй потрібно впоратися з Контою.
    osso
      osso, 27.03.2021 21:28
    -1
    Элина боец, в отличии от наших 2, 3 номеров ( кому что надо клипы, песни, пиар).
    vital
    online
      vital, 27.03.2021 21:27
    +16
    Незважаючи на черговий матч в саму обідню спеку (як для ТОП-5 могло бути б образливо, як би не нецікава для вболівальників манера гри Елі), Світоліна здобула перемогу в 2-х сетах. Просто молодчинка. Особливо порадував тай-брейк 7-1 на користь українки. Може на вирішальні матчі українці все таки випаде грате в вечірній сесії, і там можна очікувати ще якіснішу гру від Елі, бо вона не любить грати в спеку.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 27.03.2021 21:24
    +24
    молодець,но дуже натужно.В таку погоду Єлині важко грати.Побажаємо успіхів в по-дальшому!Тримай марку українського тенісу!
    maxno
    online
      maxno, 27.03.2021 21:24
    +7
    ГЛАВНОЕ РЕЗУЛЬТАТ!!!
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 27.03.2021 21:24
    +12
    Ці перемоги потрібні для впевненості! Вірю у повернення, принаймні, 2017!
    Николай Власов
      Николай Власов, 27.03.2021 21:23
    +14
    ЭЛИНКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ЭТИМ УСПЕХОМ БРАВО УДАЧИ ТЕБЕ В ДОЛЬНЕЙШИХ ИГРАХ 🏆🏆🏆🎾🎾🎾👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️💖💗
    axylinam
    online
      axylinam, 27.03.2021 21:21
    +11
    Молодчинка,хотя могла выиграть намного легче
    maxno
    online
      maxno, 27.03.2021 21:21
    +19
    В своём стиле но главное ПОБЕДА !!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 27.03.2021 21:24
    +24
    молодець,но дуже натужно.В таку погоду Єлині важко грати.Побажаємо успіхів в по-дальшому!Тримай марку українського тенісу!
    maxno
    online
      maxno, 27.03.2021 21:21
    +19
    В своём стиле но главное ПОБЕДА !!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!
    vital
    online
      vital, 27.03.2021 21:27
    +16
    Незважаючи на черговий матч в саму обідню спеку (як для ТОП-5 могло бути б образливо, як би не нецікава для вболівальників манера гри Елі), Світоліна здобула перемогу в 2-х сетах. Просто молодчинка. Особливо порадував тай-брейк 7-1 на користь українки. Може на вирішальні матчі українці все таки випаде грате в вечірній сесії, і там можна очікувати ще якіснішу гру від Елі, бо вона не любить грати в спеку.
    Юхим Голд
    online
      Юхим Голд, 27.03.2021 21:57
    +15
    Дякую за перемогу,Еліна!!! Сьогодні був чудовий,весняний,сонячний день,нарешті весна і твоя перемога це вишенька на торті)))
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 27.03.2021 21:23
    +14
    ЭЛИНКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ЭТИМ УСПЕХОМ БРАВО УДАЧИ ТЕБЕ В ДОЛЬНЕЙШИХ ИГРАХ 🏆🏆🏆🎾🎾🎾👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️💖💗
    Andrian Harandzha
    online
      Andrian Harandzha, 27.03.2021 21:24
    +12
    Ці перемоги потрібні для впевненості! Вірю у повернення, принаймні, 2017!
    axylinam
    online
      axylinam, 27.03.2021 21:21
    +11
    Молодчинка,хотя могла выиграть намного легче
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.03.2021 21:35
    +9
    Важлива перемога для ментального стану Еліни. Бо якось потрібно повертати собі впевненість минулих років. Сама її гра не стала кращою, тим більше, що зап'ястя явно продовжує турбувати, а ще ж із вітром доводиться боротися. Александрова у всіх матчах з Еліною майстерно показує, як робити максимум для власної поразки. Адже як тільки вона переставала пробивати по м'ячу з усієї сили, і намагалася приділяти більшу увагу направленості атакуючих ударів, одразу отримувала суттєву перевагу. Третій матч поспіль. Добре, що надовго грати в теніс головою її поки не вистачає. Хай так робить і далі.
    Тепер прямо по курсу в Еліни, скоріш за все, її колишній нічний жах на ім'я Петра. 3-3,5 роки тому Світоліна методом проб і помилок навчилася боротися з потужними чешками. Але для цього треба бути впевненою у власних ударах та ідеально тримати довжину. Зараз цього немає, і хоч Квітова далека від оптимальної форми, саме Петра буде явною фавориткою. Правда, до цього їй потрібно впоратися з Контою.
    Володимир Семигайло
    online
      Володимир Семигайло, 27.03.2021 22:17
    +7
    Publius, 27.03.2021 22:05
    Народ, а хіба четверте коло - це 1/8? Здається, на таких турнірах це 1/4? Чи я неправий?
    Починали з 1/64,Cвітоліна з 1/32.
    maxno
    online
      maxno, 27.03.2021 21:24
    +7
    ГЛАВНОЕ РЕЗУЛЬТАТ!!!
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 27.03.2021 21:46
    +5
    DED_PANAS
      DED_PANAS, 27.03.2021 23:12
    +4
    Publius, 27.03.2021 22:05
    Народ, а хіба четверте коло - це 1/8? Здається, на таких турнірах це 1/4? Чи я неправий?
    В Майями турнир двухнедельный из серии «Мастерс», начинают с квалификаций и глубокая основная сетка с 1/64
    osso
    online
      osso, 27.03.2021 21:20
    +4
    Поздравляем Алину.
    Publius
    online
      Publius, 27.03.2021 21:43
    +3
    Можна привітати Світоліну з досягненням. Схоже, що вперше цього року їй вдалось дістатись до топа. Я чесно кажучи уже й забув, коли вона останній раз грала з тенісисткою з топ-10. Якщо, звичайно, Квітова свій матч не програє. І цього разу, очевидно, гратимуть у більш сприятливий час.
    І ще одна річ мене сьогодні здивувала. У Світоліної вистачило чи то впевненості, чи то нахабства сказати судді на вишці: "I need you put a mask". При цьому вона досі жодного разу не спробувала попросити не спотворювати її прізвища і називати її СвітОліна, а не СвітолІна, як всі вони чомусь роблять.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 27.03.2021 21:52
    +2
    42-22=20, рівно 5 геймів.
    Publius
    online
      Publius, 27.03.2021 22:05
    +1
    Народ, а хіба четверте коло - це 1/8? Здається, на таких турнірах це 1/4? Чи я неправий?
    AleksMih
      AleksMih, 28.03.2021 23:43
    0
    MrchMdnss, 27.03.2021 23:32
    не удивлюсь, если выиграет Мастерс, который неофициальный 5-й Мажор в туре, вот Шлем ...
    На КУ бывает и больше семи матчей, но это не значит что это 25й мейджор, или 433й фьючерс В околотеннисных кругах одно время неофициально обсуждали как 5й мейджор Индиана-Уэлс, о Майами в этом ключе речь никогда не шла.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 28.03.2021 12:33
    0
    Еліна гарна дівчина, але на фоні росіянки, - королева!!