Мотор на виїзді програв Войводіні в матчі SEHA-ліги

Сербська команда набрала перші очки в групі

3228
4

Запорізький «Мотор» провів черговий поєдинок SEHA-ліги. Українська команда в гостях поступилася сербській «Войводіні».

Господарі майданчика з перших хвилин вийшли вперед, і запоріжці до кінця гри були в ролі наздоганяючих. Перший тайм «Мотор» програв з різницею в 3 м'ячі. Однак вже до десятої хвилини другої половини гри гості змогли зрівняти рахунок - 19:19. Паритет тримався до 53 хвилини. «Войводіна» в черговий раз вийшла вперед і вже не упустила переваги - 30:27. Відзначимо чудову гру воротаря господарів Луки Арсеніча - він відбив 11 з 36 кидків у ворота. Обидва наших голкіпери рятували ворота рідше: в активі Івана Мороза 4 сейви, Геннадія Комка - 6.

Проте, навіть незважаючи на поразку, «Мотор» залишається лідером групи. Однак в заключному поєдинку запоріжці не мають права на помилку. 3 квітня вони приймають «Нексе».