У Києві відбувся товариський поєдинок

13487
14
twitter.com/DynamoKyiv

Київське «Динамо» провело товариський матч з бухарестськими одноклубниками, здобувши перемогу з рахунком 3:0.

Метою проведення поєдинку став збір коштів на користь бухарестського клубу, який переживає складні часи і ризикує не отримати ліцензію на наступний сезон. На зустріч продавалися віртуальні квитки, а найдорожчі з них давали можливість їх власникам провести після гри вечерю з Мірчею Луческу. Також проведення матчу давало можливість тренерському штабу киян перевірити ігрові кондиції футболістів, які рідко потрапляють в основний склад, а також поспостерігати за діями Деяна Сореску, інтерес до якого приписують «біло-синім».

Що стосується самої гри, то тут боротьби не вийшло. Кияни володіли значною перевагою, яка втілилася в забиті голи. В середині першого тайму Де Пена, який діяв на правому фланзі, зробив проникаючу передачу на хід Гармашу. Денис обіграв голкіпера і прострілив на Клейтона, котрий відправив м'яч у ворота. А перед перервою індивідуальний прохід Тимчика завершився передачею на Леднєва, який з лінії штрафного майданчика завдав точного удару.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Міг збільшити перевагу своєї команди Андрієвський, який від лінії штрафного бив з льоту після передачі з кутового. Відбутися красивому взяттю воріт завадив Мітрович, котрий в стрибку ліквідував загрозу.

Потім пішли заміни в складах обох клубів. Відзначимо, що тренерський штаб киян випустив на поле всіх заявлених футболістів. Один з них і поставив крапку в матчі: на першій компенсованій хвилині Хондак головою замкнув навіс з кутового.

Товариський матч.

«Динамо» Київ - «Динамо» Бухарест - 3:0

Клейтон (22), Леднєв (41), Хондак (91)

«Динамо» Київ: Бойко (Моргун, 80), Кендзьора (Скорко, 63), Тимчик (Біловар, 71), Сідклей (Кузик, 82), Шепелєв (Горбач, 87), Андрієвський (Хондак, 87), Буяльський (Н .Волошин, 46), Де Пена (В.Волошин, 46), Гармаш (Ванат, 46), Леднєв (Михайленко, 71), Клейтон (Надольский, 80)

«Динамо» Бухарест: Мітрович, Сореску (Морсей, 76), Еман, Бежан, Грігоре, Крету (Міхаю, 46), Раута (Хілдан, 76), Стан (Гол, 63), Молдовяну (Бордусану, 46), Блейдеа (Магуряну, 63), Фаббріні (Бані, 46)

Арбітр: Євген Арановський (Київ, Україна)

Стадіон «Динамо» імені В.Лобановського (Київ)

ДИНАМО КИЇВ - ДИНАМО БУХАРЕСТ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(60)

Чому Нідерланди грають у помаранчевому, хоча не мають кольору на прапорі
Футбол | 25 червня 2024, 12:33 11

Чемпіонів Євро-1988 нерідко називають Oranje («помаранчеві») чи Uurwerk oranje («заводний апельсин»)