Німеччина впевнено стартувала у відборі на ЧС-2022

Бундестім у Дуйсбурзі не залишили жодних шансів «вікінгам»

737
1

Просто жахаюче для Ісландії розпочався поєдинок проти Німеччини. Вже на другій хвилині рахунок став 1:0. Перша ж атака Бундестім і Горецька після пасу Гнабрі засмутив Халлдорссона. Не встиг досвідчений кіпер «вікінгів» оговтатися, як і другий м'яч залетів йому за спину. Хаверц в дотик замкнув передачу Сане.

У другому таймі рахунок став розгромним. Одноклубнику українця Зінченка, Гюндогану, вдався удар з-за меж штрафного, і це 3:0! Більше німці не захотіли забивати, а ісландці не змогли. Дуже впевнений старт команди Льова в кваліфікації на Мундіаль.

Відбірковий турнір ЧС-2022. Група J. Тур 1.

Німеччина - Ісландія - 3:0