| Оновлено 25 березня 2021, 03:37
2351
1

Далі без українських клубів: Іроні вибив Київ-Баскет з Кубка Європи ФІБА

Українська команда відверто провалила третю чверть - цього вистачило для поразки

2351
1

«Київ-Баскет» став третім за два дні українським клубом, що припинив боротьбу в єврокубках. Після вильоту «Прометея» і «Дніпра» надії залишалися на столичну команду. І перша половина матчу не дала цим надіям померти!

Кияни почали з 2:10, але зуміли в підсумку виграти першу чверть - 23:22. У другій зміцнили перевагу і на велику перерву пішли з різницею «+8». Здавалося б, справа за малим - продовжувати грати в свою гру.

Але потім трапилася третя чверть. Яку українська команда програла начисто. Якщо за перші 20 хвилин гри гравці «Київ-Баскета» допустили 5 втрат м'яча, то в третій чверті - 9! Статистика показала, що після втрат суперника «Іроні» набрав 29 очок. А «Київ-Баскет» - 9. Крім того, ізраїльтяни реалізували 7 швидких відривів (кияни - 4). Мабуть, ці чинники і стали визначальними. Як наслідок, «Іроні» не тільки наздогнав українську команду, а й фактично вирішив результат зустрічі - 29:8. І комфортні «+8» перетворилися на кошмарні «-13» всього за 10 хвилин!

У заключній чверті «Іроні» не дозволив супернику думати про камбек. У підсумку - 90:76, ​​і «Київ-Баскет» припиняє боротьбу в турнірі. «Іроні» в чвертьфіналі зустрінеться з грецьким «Іраклісом». Гра відбудеться в найближчу п'ятницю.

Кубок Європи ФІБА. 1/8 фіналу

«Іроні» - «Київ-Баскет» – 90:76 (22:23; 14:21; 29:8; 25:24)

«Іроні»: Ангола (21 + 9 підбирань + 6 передач), Каррейра (6), Корнеліус, Данн (8 + 6 передач), Ебо, Леві (13), Лимонад (2), Мейінс (11), Міллер (20 + 6 передач), Селден (9), Троцький.

«Київ-Баскет»: Янг (7), Мессі (8 + 8 передач), Мішула (12), Крутоус (5), Близнюк (17 + 9 підбирань), Ковальов, Павлов (18), Тібодо, Коренюк (9 + 8 підбирань).

Спорткомплекс Maaspoort Sports & Events (Хертогенбос, Нідерланди).

Арбітри: Гінтарас Віткаускас (Литва), Альфред Йовович (Хорватія), Валентин Оліо (Франція).

Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву