Через футзал. ФІФА навряд чи дозволить Кілману грати за збірну України

Гравець заграний за збірну Англії

Через футзал. ФІФА навряд чи дозволить Кілману грати за збірну України
© Getty Images/Global Images Ukraine

За інформацією журналіста Ігоря Циганика, гравець «Вулверхемптона» Макс Кілман, який хоче отримати українське громадянство і виступати за збірну України, навряд чи отримає дозвіл ФІФА.

Захисник раніше був заграний за футзальну збірну Англії.

«Крім отримання громадянства є інша проблема. Виявляється, Кілман зіграв 25 матчів за футзальні збірні Англії, в тому числі офіційні зустрічі. Кілька років тому ФІФА ухвалила, що три види спорту - футбол, футзал і пляжний футбол - це одна сім'я. І матчі за футзальну збірну вважаються матчами за збірну Англії».

«Тепер УАФ звернулася до ФІФА, щоб Кілману дозволили поміняти футбольне громадянство. Але, чесно кажучи, регламент говорить про те, що мало шансів отримати такий дозвіл. Офіційний вердикт ФІФА повинен бути найближчим часом», - сказав Циганик.

Мати 23-річного гравця з України, але сам Кілман народився в Англії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(33 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 22.03.2021 23:04
    0
    Tasha19, 22.03.2021 22:52
    Ага, взвод, тільки чогось цей взвод ніде крім УПЛ не грає, а в топ чемпіонатах у нас аж 5 футболістів, з них Лунін і Коваленко поки глибокі лавочнікі, Ярмоленко більше лікується ніж грає, і тільки Малиновський і Зінченко більш менш в основі грають
    Этот Килман в Вулверхэмптоне последний раз 7 февраля играл. Такой же лавочник.
    Tasha19
      Tasha19, 22.03.2021 22:52
    +1
    Bismuth, 22.03.2021 18:28
    Какой килман, шмилман? В стране целый взвод подобных игроков.
    Ага, взвод, тільки чогось цей взвод ніде крім УПЛ не грає, а в топ чемпіонатах у нас аж 5 футболістів, з них Лунін і Коваленко поки глибокі лавочнікі, Ярмоленко більше лікується ніж грає, і тільки Малиновський і Зінченко більш менш в основі грають
    Metall86Kh
    online
      Metall86Kh, 22.03.2021 21:20
    0
    Обычно игроки которые с мини футбола или футзала играют потом в большом футболе они обычно не плохие игроки становятся на поле с мелкими пассами и техникой ведения мяча, такого игрока бы в сборную было бы не плохо!
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 22.03.2021 20:03
    +8
    еще боулинг приплели, там тоже круглое катают
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.03.2021 19:55
    +11
    Маячня якась. Тому ж Цитаішвілі після виграшу чемпіонату світу у складі зібрної України U-20 нічого не заважає громадянство змінити та виступати за Грузію, а тут футзал якийсь, в який Кілман незрозуміло скільки років тому грав.
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 22.03.2021 19:53
    +1
    Владимир Копяк, 22.03.2021 18:25
    Странно, что функционеры ОПГ УАФ не знали, что игрок играл за сборную Англии по футзалу? Сейчас любой школьник через интернет узнает об этом за 5 минут... Я раньше говорил, что в ОПГ УАФ сидят люди далекие от футбола....
    Спросить не сложно. Глупо было бы отказаться без запроса.
    zzg77
    online
      zzg77, 22.03.2021 19:38
    +11
    Как поражение засчитывать, то футзал не причём!!!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 22.03.2021 19:31
    +6
    Заграти не завадить. З іншого боку є Матвієнко, Забарний, Попов, Сирота, Миколенко, які в своєму віці пограли на вищому рівні, ніж Кілман. Це лише з ДК і шахти. Можна заграти, а далі хай Макс доводить свою спроможність.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 22.03.2021 18:44
    0
    Нет ну и ладненько - ниче не поделаешь
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 22.03.2021 18:36
    0
    качественный игрок, жаль если не получится заиграть за Украину
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 22.03.2021 18:34
    +2
    в цій же передачі Циганик сказав,що в Динамо зараз немає нікого хто вигравав чемпіонство... от і робіть висновки чи вірити такому "експерту"
    Ihor86
      Ihor86, 22.03.2021 18:30
    +19
    Коментар згорнуто. Показати
    Но почему то футзальная сборная переиграла игру из за коронавируса у соперника, а сборной по футболу дали технарь. Двойные стандарты
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.03.2021 18:29
    +7
    Было бы три украинца в АПЛ!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.03.2021 18:28
    +3
    А если бы в плейстешн сыграл за Англию тоже нельзя?
    Bismuth
    online
      Bismuth, 22.03.2021 18:28
    -8
    Какой килман, шмилман? В стране целый взвод подобных игроков.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 22.03.2021 18:25
    +13
    Странно, что функционеры ОПГ УАФ не знали, что игрок играл за сборную Англии по футзалу? Сейчас любой школьник через интернет узнает об этом за 5 минут... Я раньше говорил, что в ОПГ УАФ сидят люди далекие от футбола....
    Влад Старцев
      Влад Старцев, 22.03.2021 18:24
    +2
    Переживем
    hanter83
    online
      hanter83, 22.03.2021 18:24
    +7
    Логично,жалко мог бы поиграть за сборную.
    Ihor86
    online
      Ihor86, 22.03.2021 18:30
    +19
    Коментар згорнуто. Показати
    Но почему то футзальная сборная переиграла игру из за коронавируса у соперника, а сборной по футболу дали технарь. Двойные стандарты
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 22.03.2021 18:25
    +13
    Странно, что функционеры ОПГ УАФ не знали, что игрок играл за сборную Англии по футзалу? Сейчас любой школьник через интернет узнает об этом за 5 минут... Я раньше говорил, что в ОПГ УАФ сидят люди далекие от футбола....
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.03.2021 19:55
    +11
    Маячня якась. Тому ж Цитаішвілі після виграшу чемпіонату світу у складі зібрної України U-20 нічого не заважає громадянство змінити та виступати за Грузію, а тут футзал якийсь, в який Кілман незрозуміло скільки років тому грав.
    zzg77
    online
      zzg77, 22.03.2021 19:38
    +11
    Как поражение засчитывать, то футзал не причём!!!
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 22.03.2021 20:03
    +8
    еще боулинг приплели, там тоже круглое катают
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.03.2021 18:29
    +7
    Было бы три украинца в АПЛ!
    hanter83
    online
      hanter83, 22.03.2021 18:24
    +7
    Логично,жалко мог бы поиграть за сборную.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 22.03.2021 19:31
    +6
    Заграти не завадить. З іншого боку є Матвієнко, Забарний, Попов, Сирота, Миколенко, які в своєму віці пограли на вищому рівні, ніж Кілман. Це лише з ДК і шахти. Можна заграти, а далі хай Макс доводить свою спроможність.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.03.2021 18:28
    +3
    А если бы в плейстешн сыграл за Англию тоже нельзя?
    Олександр Жарчинський
    online
      Олександр Жарчинський, 22.03.2021 18:34
    +2
    в цій же передачі Циганик сказав,що в Динамо зараз немає нікого хто вигравав чемпіонство... от і робіть висновки чи вірити такому "експерту"
    Влад Старцев
    online
      Влад Старцев, 22.03.2021 18:24
    +2
    Переживем
    Tasha19
    online
      Tasha19, 22.03.2021 22:52
    +1
    Bismuth, 22.03.2021 18:28
    Какой килман, шмилман? В стране целый взвод подобных игроков.
    Ага, взвод, тільки чогось цей взвод ніде крім УПЛ не грає, а в топ чемпіонатах у нас аж 5 футболістів, з них Лунін і Коваленко поки глибокі лавочнікі, Ярмоленко більше лікується ніж грає, і тільки Малиновський і Зінченко більш менш в основі грають
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 22.03.2021 19:53
    +1
    Владимир Копяк, 22.03.2021 18:25
    Странно, что функционеры ОПГ УАФ не знали, что игрок играл за сборную Англии по футзалу? Сейчас любой школьник через интернет узнает об этом за 5 минут... Я раньше говорил, что в ОПГ УАФ сидят люди далекие от футбола....
    Спросить не сложно. Глупо было бы отказаться без запроса.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 22.03.2021 23:04
    0
    Tasha19, 22.03.2021 22:52
    Ага, взвод, тільки чогось цей взвод ніде крім УПЛ не грає, а в топ чемпіонатах у нас аж 5 футболістів, з них Лунін і Коваленко поки глибокі лавочнікі, Ярмоленко більше лікується ніж грає, і тільки Малиновський і Зінченко більш менш в основі грають
    Этот Килман в Вулверхэмптоне последний раз 7 февраля играл. Такой же лавочник.
    Metall86Kh
    online
      Metall86Kh, 22.03.2021 21:20
    0
    Обычно игроки которые с мини футбола или футзала играют потом в большом футболе они обычно не плохие игроки становятся на поле с мелкими пассами и техникой ведения мяча, такого игрока бы в сборную было бы не плохо!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 22.03.2021 18:44
    0
    Нет ну и ладненько - ниче не поделаешь
    Женя Матийчук
    online