| Оновлено 21 березня 2021, 20:03
11041
5

Тренер Руха: «Третій гол Динамо? Такого не може бути»

Олександр Грицай підбив підсумки поразки від київської команди у поєдинку 19-го туру УПЛ

11041
5
ФК Динамо Київ. Олександр Грицай

Старший тренер «Руха» Олександр Грицай підбив підсумки зустрічі з київським «Динамо» у межах 19-го туру УПЛ (0:3).

- Вітаю «Динамо» з перемогою. У першому таймі ми вдало захищалися, але прикра помилка у другому таймі зламала нашу гру. А стосовно третього м’яча навіть коментувати нічого… Центральний захисник добігає до нашого воротаря та виходить віч-на-віч — такого не може бути.

Але хочеться підбадьорити наших хлопців, вони — молодці, здійснили достатньо бігової роботи, тактично перебудовувалися, намагалися в першому таймі грати компактно. Але рахунок не на нашу користь. «Динамо» заслуговує на перемогу.