Київський клуб збільшив відрив від донецького «Шахтаря»

17678
47
twitter.com/DynamoKyiv

На НСК «Олімпійський» відбувся матч 19-го туру української Прем'єр-ліги між київським «Динамо» і львівським «Рухом». Для команди Мірчі Луческу цей матч став першим після вильоту з Ліги Європи, а тому «біло-сині» були рішуче налаштовані здобути перемогу.

У порівнянні з поєдинком у відповідь з «Вільяреалом» (0:2), головний тренер «Динамо» зробив три зміни в стартовому складі: замість Сироти, Андрієвського і Циганкова на поле вийшли Попов, Шапаренко та Супряга. Крім капітана Циганкова, в заявці був відсутній також форвард Бесєдін. Обидва лідери київської команди травмовані.

Львівський «Рух» після розгрому від чернігівської «Десни» (0:4) в минулому турі провів більш радикальну ротацію. Іван Федик випустив одразу п'ять нових футболістів в основі. Варто відзначити повернення на «останній рубіж» досвідченого Олександра Бандури, який став героєм своєї команди в першому таймі.
Уже в дебюті зустрічі кияни отримали право на одинадцятиметровий: Миколенко виконував передачу в штрафний майданчик «Руха», і м'яч потрапив у руку Карасюку. Арбітру знадобилася допомога VAR, щоб винести остаточний вердикт. До точки підійшов Карлос де Пена, але його удар відбив Бандура.

Надалі в першій половині зустрічі гравці «Динамо» виглядали досить мляво, команди пішли на перерву за рівного рахунку на табло. «Рух», судячи з усього, зрозумів, що з лідером чемпіонату цілком можна грати.
На початку другого тайму «Динамо» продовжувало контролювати м'яч на половині поля суперника, але якихось небезпечних моментів біля воріт львівської команди було вкрай мало. На щастя для киян, на 58-й хвилині грубо помилився захисник гостей, що і привело до першого голу в матчі. Миколенко з лівого флангу прострілив у штрафний, а Мисик при спробі вибити не влучив як слід по м'ячу, після чого Караваєв розстріляв ворота.

Цікаво, що для Караваєва, який перейшов у «Динамо» влітку 2019 року, цей гол став першим в кар'єрі за київську команду. Піймавши кураж, Олександр ще кілька хвилин був в епіцентрі подій: спочатку пробив здалеку вище воріт, а потім накрутив кількох захисників у штрафному й прострілив, проте до взяття воріт справа не дійшла.

У кінцівці зустрічі гравці «Руха» підсіли, що дозволило «Динамо» довести рахунок до розгромного. Спочатку перший гол в сезоні забив Сідклей, що вийшов на заміну, а потім ще один джокер Караваєв оформив дубль, зігравши на добиванні.

Найважливіше те, що в паралельному матчі ПФК «Львів» сенсаційно обіграв донецький «Шахтар» (3:2), що дозволило «Динамо» збільшити відрив від «гірників» до семи очок. Схоже, команда Мірчі Луческу зробила вагому заявку на чемпіонський титул.