21.03.2021, FT   ТВ-трансляція: 

День Львова для Динамо. Команда Луческу в Києві розгромила Рух

Київський клуб збільшив відрив від донецького «Шахтаря»

День Львова для Динамо. Команда Луческу в Києві розгромила Рух
© twitter.com/DynamoKyiv

На НСК «Олімпійський» відбувся матч 19-го туру української Прем'єр-ліги між київським «Динамо» і львівським «Рухом». Для команди Мірчі Луческу цей матч став першим після вильоту з Ліги Європи, а тому «біло-сині» були рішуче налаштовані здобути перемогу.

У порівнянні з поєдинком у відповідь з «Вільяреалом» (0:2), головний тренер «Динамо» зробив три зміни в стартовому складі: замість Сироти, Андрієвського і Циганкова на поле вийшли Попов, Шапаренко та Супряга. Крім капітана Циганкова, в заявці був відсутній також форвард Бесєдін. Обидва лідери київської команди травмовані.

Львівський «Рух» після розгрому від чернігівської «Десни» (0:4) в минулому турі провів більш радикальну ротацію. Іван Федик випустив одразу п'ять нових футболістів в основі. Варто відзначити повернення на «останній рубіж» досвідченого Олександра Бандури, який став героєм своєї команди в першому таймі.
Уже в дебюті зустрічі кияни отримали право на одинадцятиметровий: Миколенко виконував передачу в штрафний майданчик «Руха», і м'яч потрапив у руку Карасюку. Арбітру знадобилася допомога VAR, щоб винести остаточний вердикт. До точки підійшов Карлос де Пена, але його удар відбив Бандура.

Надалі в першій половині зустрічі гравці «Динамо» виглядали досить мляво, команди пішли на перерву за рівного рахунку на табло. «Рух», судячи з усього, зрозумів, що з лідером чемпіонату цілком можна грати.
На початку другого тайму «Динамо» продовжувало контролювати м'яч на половині поля суперника, але якихось небезпечних моментів біля воріт львівської команди було вкрай мало. На щастя для киян, на 58-й хвилині грубо помилився захисник гостей, що і привело до першого голу в матчі. Миколенко з лівого флангу прострілив у штрафний, а Мисик при спробі вибити не влучив як слід по м'ячу, після чого Караваєв розстріляв ворота.

Цікаво, що для Караваєва, який перейшов у «Динамо» влітку 2019 року, цей гол став першим в кар'єрі за київську команду. Піймавши кураж, Олександр ще кілька хвилин був в епіцентрі подій: спочатку пробив здалеку вище воріт, а потім накрутив кількох захисників у штрафному й прострілив, проте до взяття воріт справа не дійшла.

У кінцівці зустрічі гравці «Руха» підсіли, що дозволило «Динамо» довести рахунок до розгромного. Спочатку перший гол в сезоні забив Сідклей, що вийшов на заміну, а потім ще один джокер Караваєв оформив дубль, зігравши на добиванні.

Найважливіше те, що в паралельному матчі ПФК «Львів» сенсаційно обіграв донецький «Шахтар» (3:2), що дозволило «Динамо» збільшити відрив від «гірників» до семи очок. Схоже, команда Мірчі Луческу зробила вагому заявку на чемпіонський титул.

Українська Прем'єр-ліга. 19 тур.

«Динамо» - «Рух» - 3:0

Караваєв (59, 90), Сідклей (86)

На 10 хвилині Де Пена не реалізував пенальті (воротар).

Сидорчук (27) - Карасюк (10), Борячук (19), Бойчук (54)

«Динамо»: Бущан, Миколенко, Забарний, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко (Сідклей, 81), Буяльський, Де Пена (Шепелєв, 60), Родрігеш (Караваєв, 46), Супряга (Гармаш, 73)

«Рух»: Бандура, Білий, Стаменкович, Зец, Мисик, Карасюк (Мартинюк, 46), Федорчук, Притула (Сич, 69), Б.Бойчук (Лях, 84), Климчук (Кондраков, 84), Борячук (Кухаревич, 46)

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - РУХ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Venom
    online
      Venom, 22.03.2021 07:33
    0
    Хорошая игра хотя и не хватает остроты в завершающей стадии, один вопрос что господин Суркис думает по поводу усиления команды? Супряга на поле ноль полный, Беседин тоже только ногу может подставлять. Игорек давай раскошеливайся на нормальных игроков. Процентов 99 что Динамо уже чемпионы и нужно думать о будущем команды и рейтинга страны в таблице коэффициентов УЕФА. Потому что через сезон прямая путевка в ЛЧ уже потеряна.
    Шони
      Шони, 21.03.2021 23:42
    0
    Alexandr Rozovyk, 21.03.2021 19:27
    К очной встрече с кротами 17-го апреля надеемся на возвращение Вербича, Цыганкова, будет интересно
    ага уже не будет ковида как в прошлый раз всё в сборе будут
    avk2307
    online
      avk2307, 21.03.2021 20:54
    +2
    Олександр Олененко, 21.03.2021 19:50
    Миколенко дві передачі гольові. Розігрується потроху. Молодець. Праця і тільки тяжка праця.
    Але помилок також багато
    stalker digga
      stalker digga, 21.03.2021 20:50
    +4
    Караваев молоток , он и в сборной хорошо играет.
    grig
      grig, 21.03.2021 20:08
    +3
    Парадокс. Игра у "Динамо" не шла. Бандура, однозначно кураж поймал. А три гола забили. Наверное там Мистер что то такое хитрое намудрил
    Bismuth
    online
      Bismuth, 21.03.2021 19:52
    +3
    Игра против явных аутсайдеров почти всегда не мёд.
    Вспоминаю как Мариуполь спасался от вылета...
    ---
    Эпицентр-Чемпионат Украины 2010/2011. Матч 30-го тура
    ИЛЬИЧЕВЕЦ – ДИНАМО – 3:2 (0:2)
    Голы: Ярошенко (62), Пуканыч (73), Тищенко (90) – Алиев (18), Шевченко (27).
    ---
    Кто то скажет что это договорняк был? С Шовковским на воротах и Шевченко в поле???
    Да там убойный состав был!
    «Динамо»: 1.Шовковский – кап, 3.Бетао, 5.Вукоевич, 7.Шевченко (22.Кравец, 46), 8.Алиев, 9.Ярмоленко (10.Милевский, 46), 19.Гармаш, 20.Гусев (4.Гиоане, 61), 30.Эль Каддури, 34.Хачериди, 37.Юссуф.
    И всё таки воля к победе всё решила.
    Ярослав Мирошниченко
      Ярослав Мирошниченко, 21.03.2021 19:52
    +9
    Чемпионы! Лучшие! Самые популярные
    Олександр Олененко
      Олександр Олененко, 21.03.2021 19:50
    +11
    Миколенко дві передачі гольові. Розігрується потроху. Молодець. Праця і тільки тяжка праця.
    pavelka
      pavelka, 21.03.2021 19:38
    +16
    Вот вам и замены от цыгана. Красава
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 21.03.2021 19:30
    +7
    alzhovtyak, 21.03.2021 19:06
    очень интересно, что теперь скажет максимка777)))

    А що, хіба цей терриконовий бивень вже навчився говорити? Наче, весь вон0 тільки мукал0 і хрюкал0
    Sentinel
      Sentinel, 21.03.2021 19:30
    +14
    Караваева не бил только лежачий. А он взял и сделал разницу, когда уже никто не смог. Молодец.
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 21.03.2021 19:27
    +17
    К очной встрече с кротами 17-го апреля надеемся на возвращение Вербича, Цыганкова, будет интересно
    VAD
    online
      VAD, 21.03.2021 19:26
    +12
    Чемпионский график
    Bismuth
    online
      Bismuth, 21.03.2021 19:25
    +2
    Сергей Иванамофф, 21.03.2021 19:18
    Мда, ситуация неоднозначная. Как болельщик Динамо, мне бы хотелось, чтобы не соперники Динамо добывали очки с его прямым конкурентом, а само Динамо побеждало Шахтер.
    Ну так 17 апреля не за горами. Пусть берут реванш.
    vgbasov
    online
      vgbasov, 21.03.2021 19:25
    +9
    Интересно выстроились команды в турнирной таблице. 1.2.3.4.5 по числу поражений.
    \
    Bismuth
    online
      Bismuth, 21.03.2021 19:24
    +6
    grig, 21.03.2021 19:13
    Спасибо МИСТЕР!!!
    Так Мистер на ЭТО и сделал ставку. Теперь получит индульгенцию за всё остальное + ЛЧ.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 21.03.2021 19:24
    +10
    Сергей Иванамофф, 21.03.2021 19:18
    Мда, ситуация неоднозначная. Как болельщик Динамо, мне бы хотелось, чтобы не соперники Динамо добывали очки с его прямым конкурентом, а само Динамо побеждало Шахтер.
    Чемпионат не состоит из 2 матчей с конкурентом, в нем 26 равноценных игр.
    tkachik31
      tkachik31, 21.03.2021 19:23
    -11
    Да голы ,ну такие детские, ну просто !!!
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 21.03.2021 19:23
    +7
    Гарний рахунок, але дуже квола гра. Караваєву респект!
    Игорь Авто
      Игорь Авто, 21.03.2021 19:23
    +10
    Всех болельщиков Динамо с победой ! тут все закономерно и понятно ну а кротов поздравляю с очередным унижением и желаю попасть в Первую лигу
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 21.03.2021 18:59
    +27
    С победой, лучшая команда Украины!
    Ihor86
      Ihor86, 21.03.2021 19:06
    +24
    Коментар згорнуто. Показати
    Пусть еще сегодня Зоря выиграет, чтоб бразильской команде не так было сладко на 2 месте!
    forestcat
      forestcat, 21.03.2021 18:58
    +23
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучшая команда странны, на классе одержала уверенную победу !
    pavelka
      pavelka, 21.03.2021 19:19
    +21
    Сегодня вся Украина болеет за Зарю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 21.03.2021 19:06
    +21
    Только Киев! Только победа!
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.03.2021 19:08
    +20
    Готовитесь кроты 17го апреля мы вас добем. ДИНАМО КИЕВ
    Sanya36
      Sanya36, 21.03.2021 18:58
    +18
    ЧЕМПИОНЫ!!!!!!!!!! +7
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 21.03.2021 19:27
    +17
    К очной встрече с кротами 17-го апреля надеемся на возвращение Вербича, Цыганкова, будет интересно
    TIMKORT
      TIMKORT, 21.03.2021 18:58
    +17
    А в Киеве +7!
    pavelka
      pavelka, 21.03.2021 19:38
    +16
    Вот вам и замены от цыгана. Красава
    axylinam
    online
      axylinam, 21.03.2021 19:13
    +15
    Осталось в личной встрече добить этот передвижной бомжацкий зоопарк
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 21.03.2021 19:06
    +15
    очень интересно, что теперь скажет максимка777)))
    chehcr7rm
      chehcr7rm, 21.03.2021 19:06
    +15
    Динамо Київ Динамо Київ
    Ультра шет зе фак ап, Мистер Луческу можливо старе чемпіоном України з двома різними клубами
    pavelka
      pavelka, 21.03.2021 19:02
    +15
    В Киеве сегодня +7
    Sentinel
    online
      Sentinel, 21.03.2021 19:30
    +14
    Караваева не бил только лежачий. А он взял и сделал разницу, когда уже никто не смог. Молодец.
    Шони
    online
      Шони, 21.03.2021 19:01
    +14
    ЧЕМПИОНЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫы
    dudigo78
    online
      dudigo78, 21.03.2021 19:19
    +13
    Молодці! Гра забувається, результат залишається. Тепер брати свої очки і золото нікуди не подінеться
    VAD
    online
      VAD, 21.03.2021 19:26
    +12
    Чемпионский график
    Олександр Олененко
    online
      Олександр Олененко, 21.03.2021 19:50
    +11
    Миколенко дві передачі гольові. Розігрується потроху. Молодець. Праця і тільки тяжка праця.
    DK1961
    online
      DK1961, 21.03.2021 19:21
    +11
    Молодцы!!! Вперёд к золоту!!!