Дебют Коваленка, гол + пас Маліновського. Аталанта обіграла Верону

Вдалий день для українських гравців

13135
10

Сьогодні «Аталанта» в матчі 28-го туру Серії А на виїзді обіграла «Верону» 2:0. Головним героєм зустрічі став Руслан Маліновський, на рахунку якого гол + гольова передача в першому таймі.

Маліновський провів на полі 87 хвилин і був замінений на іншого українця, Віктора Коваленка. Для нього це дебют в складі «Аталанти».

«Верона» - «Аталанта» - 0:2
Голи: Маліновський 33 (з пенальті), Сапата 42

«Верона» - Сільвестрі, Дімарко (Лазович, 46), Чеккеріні (Удогі, 46), Давідовіч, Фараоні, Барак (Іліч, 79), Велозу (Стураро, 46), Дзакканьі, Тамез, Ловато, Лазанья (Фавіллі, 61) .

«Аталанта» - Голліні, Джімсіті, Толой (Меле, 64), Паломіно, Ромеро, Пессіна (Ілічіч, 77), де Роон, Маліновський (Коваленко, 87), Фройлер, Міранчук (Пашаліч, 64), Сапата (Муріель, 77 ).

Попередження: Чеккеріні (27), Давідовіч (28), Толой (60), Ромеро (64), Стураро (72).