Грати потрібно до свистка! Дніпро-1 в гостях обіграв Десну

Обидва голи дніпряни забили в компенсований час

13739
35

Суботній матч на стадіоні ім. Ю. Гагаріна в Чернігові став справжнім футбольним спектаклем. «Десна» і «Дніпро-1» видали видовищний поєдинок, який тримав глядачів у напрузі з першої до останньої хвилини.

Команди почали зустріч без розгойдування. М'яч не затримувався в середині поля, атака йшла за атакою. Дуже активні були фланги атаки гостей, в той час як «Десна» більше діяла через центр. Моменти можна перераховувати довго, проте слід сказати, що кількість їх було приблизно рівною. Чудово грали обидва голкіпери - і Литовка, і Юрчук працювали в поті чола. Обидва зробили по кілька вражаючих сейвів. А в середині тайму дніпрянам ще й пощастило. Після удару Гуцуляка м'яч влучив у стійку, від неї - в спину воротарю, а потім відскочив на кутовий.

Команди продовжували обмінюватися ударами. Статистика як для гри УПЛ вражаюча. За перший тайм «Десна» завдала 5 ударів по воротах, «Дніпро-1» 6. За кутовими теж невелика перевага за гостями - 5:7. І хоча гру в цілому слід визнати рівною, але і рахунок 0:1 не можна назвати несправедливим. А забили дніпряни вже в компенсований час, причому після контратаки. Піхальонок від центральної лінії виконав закид за спини захисникам. М'яч підхопив Чуже, обіграв у штрафному Гітченка - і розстріляв ворота. Відзначимо, що гол став першим для хорвата в чемпіонаті України.

Зрозуміло, на другий тайм господарі вийшли ще більш зарядженими. Володіння м'ячем після перерви - 66:34% на їхню користь. «Десна» явно додала (8 ударів проти 5). Однак продовжував творити чудеса Юрчук, відбиваючи небезпечні постріли і чудово граючи на виходах. «Дніпро-1» перейшов на гру на контратаках. І домігся свого. Вийшовший на заміну Безбородько тільки ціною фолу зумів зупинити прямувавшого до воріт Ді Франко неподалік від штрафного майданчика. І знову головними дійовими особами стали Піхальонок і Чуже. Піхальонок непогано пробив зі стандарту, але Литовка відбив м'яч. А першим на добиванні виявився все той же Чуже, який оформив дубль - 0:2. Йшла остання компенсована хвилина, тож шансів відігратися у «сіверян» не було.

«Десна» залишилася на 4 місці з 30 очками, в наступному турі команда приймає донецький «Олімпік». Дніпро продовжив рекордну для себе безпрограшну серію до шести матчів. У команди 22 очки і 8 рядок у турнірній таблиці. Наступний поєдинок дніпряни проведуть вдома проти «Львова».