21

Луїш КАШТРУ: «У першому таймі ми повністю домінували»

Головний тренер «Шахтаря» вважає, що було дуже багато моментів

Getty Images / Global Images Ukraine. Луїш Каштру

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру підвів підсумок матчу-відповіді з «Ромою» (1:2).

«У першому таймі ми повністю домінували. Було дуже багато моментів, які можна було реалізовувати. Відчули деяку несправедливість в перерві, тому що ми завдали 4 удари, 70% володіння м'ячем, багато виграних єдиноборств, правильне позиціонування команди з виконанням установки.

У другому таймі гол «Роми» практично викинув нас із змагання. Психологічна складова змушувала нас втрачати впевненість. У нас була можливість зреагувати, але не добилися результату, якого хотіли.

Не виграли. А потім ще гол плюс пенальті на Матвієнку, який міг привести матч до нічиєї, якби його поставили. Вітаю «Рому» і бажаю великого успіху в майбутньому.

Згоден з накопиченої фізичною втомою плюс психологічної. Тому що все проходить для нас не найкращим чином. У нас дуже багато моментів, коли удача від нас відвертається. А ми знаємо, що удача - важлива складова в футболі.

Відбуваються такі речі, як другий гол «Роми», який практично вбив всі наші надії, щоб домогтися переваги хоча б в цьому матчі. Ми знали, що у них дуже сильна оборона», - сказав Каштру.