7

Сергій КРИВЦОВ: «Для команд з України повтори навіть не дивляться»

Захисник «Шахтаря» - про другу поразку «Ромі»

ФК Шахтар Донецьк. Сергій Кривцов

Капітан «Шахтаря» Сергій Кривцов прокоментував поразку «Ромі» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи (1:2).

«Після першої провальної гри знали, що вдома не можна було пропускати, намагалися грати у свій футбол, забити швидкий гол, щоб було легше, але «Рома» грала за рахунком, намагалися не допускати помилки.

Після пропущеного м'яча розуміли, що вже навряд чи зможемо відігратися за сумою двох матчів і просто намагалися вже насолодитися грою та показати свій футбол.

У другому таймі швидко пропустили м'яч, на другій хвилині тайму. Тут гол на виїзді грає велике значення, враховуючи, що ми в гостях забили нуль.

У нас вже стали великі розриви між лініями, пропустили багато контратак наприкінці. Пішли ва-банк, хотіли врятувати матч, виграти хотіли. Пішли в атаку, а потрапили в полон.

Матвієнко сказав, що як мінімум поклав йому руку на плече. Є такі моменти, що для команд з України та країн колишнього СНД, що повтори навіть не дивляться. Хочу ще раз подивитися момент, щоб самому переконатися - правильно чи ні.

Залишилися суперечливі враження від євросезону. Я більшість матчів провів на карантині. Вихід з такої групи в Лізі чемпіонів - велике досягнення. Ми хотіли дійти далі. Намагалися пройти. Але «Рома» була сильнішою, як і в минулому матчі», - сказав Кривцов.