16.03.2021 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:0 2 : 0

За явною перевагою. Манчестер Сіті знову сильніший за Боруссію М

Зінченко допоміг «городянам» впевнено подолати 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

8774
3

«Манчестер Сіті» - дуже хороший. Настільки невимушено грати і забивати може тільки велика команда, яку тренує ... Пеп Гвардіола. Вже на 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив Де Брюйне. Його удар з лівої під поперечину для Зоммера став великим одкровенням. А вже через шість хвилин Фоден промчав метрів 25 і філігранно віддав на Гюндогана - німець пробив несильно і точно - 2:0.

Після перерви стало зрозуміло, що інтрига померла остаточно. Одна команда вже і не дуже хотіла, а інша просто не могла. Моментів було менше, ніж в першому таймі, а Марез, який мав прекрасну можливість в кінці матчу потроїти рахунок, пробив трохи мимо.

«Манчестер Сіті» дуже впевнено і очікувано - в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів. І вже зараз його майбутньому супернику можна навіть трохи поспівчувати. Гра «Сіті» просто захоплює. Приємно, що не без участі українця Зінченка.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь.

«Манчестер Сіті» - «Боруссія» М. - 2:0 (перший матч 2:0)