Владислав КАБАЄВ: «З Динамо нам не вистачило класу»

Форвард «Зорі» - про матч проти «Динамо»

1106
0
zarya-lugansk.com. Владислав Кабаєв

Нападаючий «Зорі» Владислав Кабаєв проаналізував поразку від «Динамо» 0:2 в 18-му турі УПЛ:

«Після ігор завжди погано спиться, особливо після таких. Неприємні емоції в плані результату, тому що всі налаштовувалися на перемогу, розуміли, яка це гра, могли все перевернути в свою сторону.

Але ще купа ігор, нічого не втрачено. Просто неприємно - також програли «Динамо» в минулому році. По грі, трохи провалили початок другого тайму, Динамо цим скористалося - вони за помилки карають.

Трохи не вистачило класу. У першому таймі забий свої голи, і все могло бути по-іншому. Після матчу криків від тренера не було. Всі ми - дорослі хлопці і розуміємо, хто і де недопрацював, щоб цих помилок не було».

Джерело Еспресо TV
(5)

Мудрик розповів, які настанови дав Ребров у перерві матчу з Ісландією
Футбол | 27 березня 2024, 18:14 1

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Лунін зараз дорожчий за Куртуа»
Футбол | 27 березня 2024, 18:18 2

Колишній тренер київського «Динамо» оцінив прогрес українського воротаря «Реала»