Інтер задоволений. Наполі на виїзді переміг Мілан

Гол Політано приніс неаполітанцям важливі три очки

1050
0

«Мілан» зі старту зустрічі спробував забрати м'яч під свій контроль. І вже на 4-й хвилині Ернандес вивів Леао сам на сам з Оспіною, але воротар «Наполі» ціною невеликого ушкодження виграв дуель у португальського форварда. Незабаром огризнулися гості: Зелінськи пробив у падінні, цього разу вже Доннарумма парирував удар. А ближче до кінця тайму неаполітанці ще раз потривожили стража воріт «Мілана». Інсіньє віддав на все того ж Зелінськи і поляку не вистачило сантиметрів, щоб забити.

Не встигли міланці вийти на другий тайм, а вже пропустили. Неаполітанці перехопили м'яч і в швидкій контратаці вивели Політано на рандеву з Доннаруммою. Маттео пробив несильно, але точно - 0:1!

«Мілан» кинув всі сили в атаку, але оборона «Наполі» в цей вечір була на висоті. Матч так і завершився мінімальною перемогою неаполітанців. Вікторія принесла команді Гаттузо 50 очок і п'яте місце в турнірній таблиці, «россонері» все ще другі, але вже на 9 очок відстають від «Інтера».