Максимов назвав головні причини поразки в матчі з Дніпром-1

Моменти створювали, але не забили

4475
1
ФК Ворскла. Юрій Максимов

Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов підвів підсумки матчу проти «Дніпра-1» (0:1) в рамках 18 туру УПЛ.

«Першим таймом незадоволений, у другому трохи краще було. Намагалися контролювати м'яч, тому що в першому таймі підлаштувалися під гру суперника. Бажання було, моменти створювали, але не забили. Нічого страшного.

Я говорив не один раз Яворському: поміняйся зі Скляром, він ніколи не виграє там. В результаті Саня програв, пішла атака і Довбик забив. Що поробиш? Програли спочатку, коли воротар вибивав. Раніше зустрічати треба було.

Ми вгорі програємо, тому що немає високих футболістів. Важко було пройти цю оборону», - сказав Максимов в ефірі програми Тур ONLINE.