| Оновлено 12 березня 2021, 04:40
3354
0

НАВАС: Відбивати пенальті завжди непросто. Особливо, якщо навпроти — Мессі

Воротар ПСЖ поділився думкою про поєдинок із «Барселоною» в Лізі чемпіонів (1:1)

3354
0

34-річний голкіпер ПСЖ Кейлор Навас прокоментував нічию з каталонською «Барселоною» (1:1) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Я дуже радий, адже це був неймовірно важкий матч. Всі ми хотіли показати хороший футбол, скористатися здобутою в першому матчі перевагою і вийти до чвертьфіналу. Відбивати пенальті завжди непросто, особливо коли вам протистоїть Мессі.

«Барса» сьогодні дійсно виглядала дуже пристойно. Вони пресингували практично ідеально. Ми налаштовані й надалі продовжувати в тому ж дусі в Лізі чемпіонів, демонструвати таку само жагу боротьби. І це допоможе нам пройти дуже далеко», — вважає Навас.

У доданий до першого тайму час Навас парирував пенальті у виконанні Мессі, зберігши рахунок 1:1.