| Оновлено 11 березня 2021, 02:20
484
0

Маурісіо ПОЧЕТТІНО: «У першому таймі ПСЖ довелося несолодко. Були проблеми»

Наставник ПСЖ розповів про матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із «Барселоною» (1:1)

484
0

Головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно підбив підсумки матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з каталонською «Барселоною» (1:1). Нічия дозволила парижанам вийти до 1/4 фіналу турніру.

«У першому таймі нам довелося несолодко. У нас були проблеми із першим пасом. Це був серйозний психологічний іспит, адже перед цією грою люди багато говорили про минуле. У другому таймі ми були вже зовсім іншою командою.

Ми занадто багато думали в першому таймі. Це очевидно. Ми занадто багато думали про вихід у наступний раунд, і я сказав про це гравцям у перерві. Я попросив їх грати. Звичайно, я не був задоволений, і відкрито сказав гравцям про це.

У другому таймі ми були вже конкурентоспроможні. Головне, що пройшли далі. Ми повинні позбутися поганих думок і думати позитивно.

Навас у черговий раз показав всі свої якості. Він є воротарем найвищого класу», — вважає Почеттіно.

Перший матч між «Барселоною» і ПСЖ завершився перемогою французької команди з рахунком 4:1.