ФОТО. Російський хокеїст на машині ледь не впав з третього поверху

Спортсмен пробив стіну паркінгу і повис в повітрі

ФОТО. Російський хокеїст на машині ледь не впав з третього поверху
© twitter.com/3Drafts

Російський хокеїст Денис Казіонов ледь не впав з третього поверху на своїй машині. Спортсмен в'їхав в стіну паркінга в Москві на своєму Porshe і повис в повітрі. Під час події в салоні перебували його дружина та син.

Хокеїст повідомив, що під час їзди у машини відмовили гальма.

Казіонов грав в КХЛ за «Нафтохімік», «Амур», «Автомобіліст», «Кузню», «Трактор», «Северсталь», «Авангард», «Торпедо», «Сочі» та мінське «Динамо».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport24.ru

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    turist86
    online
      turist86, 10.03.2021 13:30
    +3
    Я, как раненный зверь,
    Напоследок чудил,
    Выбил окна и дверь,
    И балкон уронил.
    https://www.youtube.com/watch?v=b-tUNjn13Is Владимир Высоцкий - Ой, где был я вчера
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 10.03.2021 12:03
    +1
    Вчерашняя его версия была,что пол был скользким(хок-ит же)
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 10.03.2021 10:45
    0
    а ездил бы на механике - спасся бы
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 10.03.2021 10:15
    +4
    так то они накатуют круглосуточно)) Руский и водка это же синоним.
    с вечера так накатил что и до утра хватило
    Al Zolo
      Al Zolo, 10.03.2021 09:39
    -6
    вот таким хламом и торгуют в РФ
    Junglewolf
    online
      Junglewolf, 10.03.2021 09:36
    -4
    samird, 10.03.2021 08:04
    У новенького Порше отказали тормоза? )) А может кто-то просто по старой доброй русской традиции накатил рюмашку с утра. Для аппетита, так сказать.
    Даже японцы отзывали свои модели назад для устранения дефектов.
    Junglewolf
    online
      Junglewolf, 10.03.2021 09:33
    -7
    А со шведскими хоккеистами такое не происходило?
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 10.03.2021 09:33
    +8
    Відмовили гальма? Більше схоже на те, що швидко їхав та не впорався з керуванням.
    kerch30
      kerch30, 10.03.2021 09:18
    0
    вьехал русский хоккеист в борт
    StrikeX
      StrikeX, 10.03.2021 09:08
    +12
    У Порше Макан відмовили гальма? Хай комусь іншому такі байки розповідає...
    samird
    online
      samird, 10.03.2021 08:04
    +16
    У новенького Порше отказали тормоза? )) А может кто-то просто по старой доброй русской традиции накатил рюмашку с утра. Для аппетита, так сказать.
    samird
    online
      samird, 10.03.2021 08:04
    +16
    У новенького Порше отказали тормоза? )) А может кто-то просто по старой доброй русской традиции накатил рюмашку с утра. Для аппетита, так сказать.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 10.03.2021 09:08
    +12
    У Порше Макан відмовили гальма? Хай комусь іншому такі байки розповідає...
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 10.03.2021 09:33
    +8
    Відмовили гальма? Більше схоже на те, що швидко їхав та не впорався з керуванням.
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 10.03.2021 10:15
    +4
    так то они накатуют круглосуточно)) Руский и водка это же синоним.
    с вечера так накатил что и до утра хватило
    turist86
    online
      turist86, 10.03.2021 13:30
    +3
    Я, как раненный зверь,
    Напоследок чудил,
    Выбил окна и дверь,
    И балкон уронил.
    https://www.youtube.com/watch?v=b-tUNjn13Is Владимир Высоцкий - Ой, где был я вчера
    Pol Chopa
    online
      Pol Chopa, 10.03.2021 12:03
    +1
    Вчерашняя его версия была,что пол был скользким(хок-ит же)
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 10.03.2021 10:45
    0
    а ездил бы на механике - спасся бы
    kerch30
    online