В'ячеслав ШЕВЧУК: «Шахтарю потрібна свіжа кров, може замінити тренера?»

Експерт висловився про проблеми «гірників»

В'ячеслав ШЕВЧУК: «Шахтарю потрібна свіжа кров, може замінити тренера?»
© Футбол 1/2/3. В'ячеслав Шевчук

Колишній захисник збірної України В'ячеслав Шевчук висловив свою думку про причини невдач «Шахтаря».

«Перша причина, напевно, в тому, що настрій команди зберігався не до кінця. Це видно практично в кожному матчі: починав «Шахтар» активно, а потім знижує обороти. Це, напевно, фізична готовність не максимальна. Про емоційну готовність і не кажу, це само собою. Такий клуб як «Шахтар» не може грати на такому рівні. Зараз будь-який клуб дає бій «Шахтарю» і практично завжди отримує позитивний результат. Це не нормально. Мені здається, якась розгубленість є. Хлопці ще самі в шоці, не можуть зрозуміти, що відбувається.

Можливо, десь впала мотивація. Потрібна свіжа кров, може пора зробити зміну на тренерському містку? Можливо, це тривожний дзвіночок. Восени, після поразки від «Боруссії», я говорив, що «Шахтар» практично опустився на дно. І ось після поразки від «Агробізнесу» «Шахтар» на цій позиції і знаходиться. І хто знайде метод, як вийти з цього становища, той буде найкращим лікарем. Видно, що поки не можуть знайти доктора, який зможе поправити стан «Шахтаря». Для «Шахтаря» дуже важливо не тільки вигравати, а й показувати якість гри. Якості гри в кінці минулого сезону і на початку нинішнього ми не бачимо», - сказав Шевчук.

Нагадаємо, що донецька команда вилетіла з Кубка України після поразки від «Агробізнеса» (0:1), а перед цим програла «Зорі» (0:1) в УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vlato0709
      Vlato0709, 08.03.2021 17:17
    0
    Bolshoi, 08.03.2021 12:38
    Не сомневаюсь, что у вашей братии она рэпнэ ещё до игры
    Ты БОЛЬШОЙ дурак немалый, толку мало, что Большой.
    Bolshoi
      Bolshoi, 08.03.2021 12:38
    -1
    Surkis-fuflo, 08.03.2021 12:36
    Розірвана дупа буде на 2 години раніше
    Не сомневаюсь, что у вашей братии она рэпнэ ещё до игры
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 08.03.2021 12:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Bolshoi, 08.03.2021 12:31
    Рома жопу кротам разорвет, вот и будет свежая кровь.
    Розірвана дупа буде на 2 години раніше
    Bolshoi
      Bolshoi, 08.03.2021 12:31
    -1
    Рома жопу кротам разорвет, вот и будет свежая кровь.
    cpega
      cpega, 08.03.2021 11:15
    0
    Если и менять, то летом, сейчас то какой смысл
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 08.03.2021 10:50
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    bsdmk13, 08.03.2021 10:47
    Решение проблемы ржавого дерьма - переезд домой!
    Ну вот и вали нахрен к себе в рашку или на кипр или где там родина динамо!
    bsdmk13
      bsdmk13, 08.03.2021 10:47
    -1
    Решение проблемы ржавого дерьма - переезд домой!
    maverik
      maverik, 08.03.2021 10:28
    +4
    Surkis-fuflo, 08.03.2021 10:01
    Непогано було б взяти тренером Толіка Тимощука. Він пройшов хорошу школу від Луческу та Роберто Манчіні, має навики керівництва командою в пострадянських реаліях (тобто в наших). У Шахтарі його сприймуть і гравці, і уболівальники, і керівництво. Тим більше, що Анатолій - найтитулованіший футболіст на теренах СНД, і по імені нарівні з А. Шевченком.
    А на скавчання і тявкання псевдо-патріотів можна не зважати... Моська гавкає, а караван іде...
    Толику рано,он ещё не у всех на заробитках футболки собрал))
    Антон Кантон
      Антон Кантон, 08.03.2021 10:07
    +2
    Околошахтеру нужно заткнуться, меньше болтать и хвалить себя, а больше работать. Это весь секрет. Все беды из-за высокомерия.
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 08.03.2021 10:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Петро -Во!, 08.03.2021 09:20
    Это сторонники разных сейчас политических сил. Только в колхозе не знают, что ОппоБлок и ОПЗЖ ещё перед президентскими выборами разошлись как в море корабли. Сколько лет прошло?
    Ахметов уже давно ніяк не звязаний з Опоблоком. Зараз він фінансує Радикальну партію і Довіру.
    mustapha
      mustapha, 08.03.2021 10:05
    0
    Кроти просто зажралися.Якщо вони самі не опустяться на грішну землю,то поступово їх будуть опускати Агробізнеси(без образ),та їм пподібні команди..
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 08.03.2021 10:01
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Непогано було б взяти тренером Толіка Тимощука. Він пройшов хорошу школу від Луческу та Роберто Манчіні, має навики керівництва командою в пострадянських реаліях (тобто в наших). У Шахтарі його сприймуть і гравці, і уболівальники, і керівництво. Тим більше, що Анатолій - найтитулованіший футболіст на теренах СНД, і по імені нарівні з А. Шевченком.
    А на скавчання і тявкання псевдо-патріотів можна не зважати... Моська гавкає, а караван іде...
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 08.03.2021 09:57
    -4
    Срну?!
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 08.03.2021 09:49
    -4
    bullyUA, 08.03.2021 09:12
    В Шахтере пора менять Лохметова на Рабиновича. Рабинович хоть песни поет.
    И тебя на собаку. Она хоть охранять может, а ты только жопу лизать и не всегда только свою
    Kevko
      Kevko, 08.03.2021 09:41
    +5
    Шевчук, Морозов, Денисов и компания это пропагандисты, манипуляторы общественным мнением. Они всегда выдерживают идеологическую линию собственника клуба. В данном случае собственник, похоже, очень недоволен работой Каштру и через своих пропагандистов посылает соответсвующие сигналы
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 08.03.2021 09:38
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    ОПЗЖ - это партия динамо
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 08.03.2021 09:34
    0
    Петро -Во!, 08.03.2021 09:20
    Это сторонники разных сейчас политических сил. Только в колхозе не знают, что ОппоБлок и ОПЗЖ ещё перед президентскими выборами разошлись как в море корабли. Сколько лет прошло?
    корабли расходятся и потом сходятся в портах назначения.
    а вдруг они разошлись как молния на брюках?
    Петро -Во!
      Петро -Во!, 08.03.2021 09:20
    -5
    bullyUA, 08.03.2021 09:12
    В Шахтере пора менять Лохметова на Рабиновича. Рабинович хоть песни поет.
    Это сторонники разных сейчас политических сил. Только в колхозе не знают, что ОппоБлок и ОПЗЖ ещё перед президентскими выборами разошлись как в море корабли. Сколько лет прошло?
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 08.03.2021 09:15
    +2
    Ось уже Шахтар почали обговорювати.
    Дистанція між +23 та - 4 пів року.
    Нагадаю, що у Луческу теж були певні складнощі у 2009 в чемпіонаті.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 08.03.2021 09:12
    -2
    В Шахтере пора менять Лохметова на Рабиновича. Рабинович хоть песни поет.
    BaZia
    online
      BaZia, 08.03.2021 09:04
    +8
    В'ячеслав ШЕВЧУК: «Шахтарю потрібна свіжа кров, може замінити тренера?... Можливо з іменем В'ячеслав і з прізвищем ШЕВЧУК?»
    Kevko
      Kevko, 08.03.2021 09:41
    +5
    Шевчук, Морозов, Денисов и компания это пропагандисты, манипуляторы общественным мнением. Они всегда выдерживают идеологическую линию собственника клуба. В данном случае собственник, похоже, очень недоволен работой Каштру и через своих пропагандистов посылает соответсвующие сигналы
    maverik
    online
      maverik, 08.03.2021 10:28
    +4
    Surkis-fuflo, 08.03.2021 10:01
    Непогано було б взяти тренером Толіка Тимощука. Він пройшов хорошу школу від Луческу та Роберто Манчіні, має навики керівництва командою в пострадянських реаліях (тобто в наших). У Шахтарі його сприймуть і гравці, і уболівальники, і керівництво. Тим більше, що Анатолій - найтитулованіший футболіст на теренах СНД, і по імені нарівні з А. Шевченком.
    А на скавчання і тявкання псевдо-патріотів можна не зважати... Моська гавкає, а караван іде...
    Толику рано,он ещё не у всех на заробитках футболки собрал))
    Петро -Во!
      Петро -Во!, 08.03.2021 09:10
    +3
    Скоро Клопп освободится
    Владимир Владимиров
      Владимир Владимиров, 08.03.2021 09:06
    +3
    Прям взял так сменил в одну минуту и все! Только не говори, что поставим Срну и сразу все заиграют по полной. Срна еще ни где не работал тренером. Ни в одном клубе не работал тренером. Ему нужно не скажу что в первой лиге попробовать, а в самой низшей попробовать и посмотрим результаты.
    Антон Кантон
      Антон Кантон, 08.03.2021 10:07
    +2
    Околошахтеру нужно заткнуться, меньше болтать и хвалить себя, а больше работать. Это весь секрет. Все беды из-за высокомерия.
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 08.03.2021 09:15
    +2
    Ось уже Шахтар почали обговорювати.
    Дистанція між +23 та - 4 пів року.
    Нагадаю, що у Луческу теж були певні складнощі у 2009 в чемпіонаті.
    Vlato0709
    online
      Vlato0709, 08.03.2021 17:17
    0
    Bolshoi, 08.03.2021 12:38
    Не сомневаюсь, что у вашей братии она рэпнэ ещё до игры
    Ты БОЛЬШОЙ дурак немалый, толку мало, что Большой.
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 08.03.2021 12:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Bolshoi, 08.03.2021 12:31
    Рома жопу кротам разорвет, вот и будет свежая кровь.
    Розірвана дупа буде на 2 години раніше
    cpega
    online
      cpega, 08.03.2021 11:15
    0
    Если и менять, то летом, сейчас то какой смысл
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 08.03.2021 10:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Петро -Во!, 08.03.2021 09:20
    Это сторонники разных сейчас политических сил. Только в колхозе не знают, что ОппоБлок и ОПЗЖ ещё перед президентскими выборами разошлись как в море корабли. Сколько лет прошло?
    Ахметов уже давно ніяк не звязаний з Опоблоком. Зараз він фінансує Радикальну партію і Довіру.
    mustapha
    online
      mustapha, 08.03.2021 10:05
    0
    Кроти просто зажралися.Якщо вони самі не опустяться на грішну землю,то поступово їх будуть опускати Агробізнеси(без образ),та їм пподібні команди..
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 08.03.2021 09:34
    0
    Петро -Во!, 08.03.2021 09:20
    Это сторонники разных сейчас политических сил. Только в колхозе не знают, что ОппоБлок и ОПЗЖ ещё перед президентскими выборами разошлись как в море корабли. Сколько лет прошло?
    корабли расходятся и потом сходятся в портах назначения.
    а вдруг они разошлись как молния на брюках?