Луїш КАШТРУ: «Поле перебувало в жахливому стані, ніби була війна»

Наставник «Шахтаря» – про перемогу над «Олімпіком»

3326
20
ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру

Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував перемогу над донецьким «Олімпіком» (1:0) в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.

«Дуже складна гра, поле знаходилося в жахливому стані, як ніби була війна. Однак команда адаптувалася, намагалася грати, іноді більш практично, але взяли три очки - це була наша головна мета.

Ми грали проти дуже добре організованого суперника, яка змусила нас сьогодні попрацювати, але ми змогли заробити три очки.

Хочу виділити повну віддачу роботі своїх футболістів на жахливому полі. Неможливо грати на такому полі, як нам, так і «Олімпіку».

Команда завжди готова і знає, як оборонятися, але бувають моменти, коли суперник більш компетентний і тоді вони створювали нам проблеми. Стандартні положення - це були погані моменти для нас, коли суперник створив для нас істотні проблеми.

Ми виходимо з складних ситуацій, так буде і далі, будемо боротися до останніх секунд. Не думайте, що ми будемо здаватися, це характер нашої команди - ми не здаємося. Ми зараз переживаємо не зовсім хороший період, це правда. Такі складні періоди відбуваються з усіма, таке відбувається зараз і з нами, але ми будемо йти нашим шляхом і не будемо здаватися», - сказав Каштру.