Список Шевченка. Чому без гравців Зорі і Буяльского?

Валерій Василенко - про вибір Андрія Шевченка

Список Шевченка. Чому без гравців Зорі і Буяльского?
© Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Шевченко

Спочатку - про головне. Головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив список футболістів, викликаних на найближчі матчі національної команди - проти збірних Франції, Фінляндії та Казахстану в рамках відбору на ЧС-2022. Список цікавий, м'яко кажучи. Говорити є про що. І про кого. Так, в будь-якому випадку предмет розмови був би - надто вже резонансна тема, яка, до того ж, апріорі дозволяє варіації на теми. Але в даному випадку вибір Андрія Миколайовича був, на мій погляд, скажімо так, не завжди логічним. Може, зрозумілим, якщо виходити з якоїсь там дзвіниці вищої доцільності, але ось логіка в даному випадку не завжди присутня. Щоб не бути голослівним, давайте перейдемо до персоналій.

Спочатку про тих, чия поява в числі обраних не викликає ні найменших сумнівів, ні найменших нарікань. Тобто, про стрижневих виконавців, місце яких в основі не піддається сумнівам. Ну, ми їх всіх знаємо поіменно. Отже, Микола Матвієнко, Олександр Караваєв, Тарас Степаненко, Віктор Циганков, Руслан Маліновський, Олександр Зінченко, Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук. Начебто всіх згадав. Це ті «богатирі», на яких наш «Дядько Чорномор», чи то пак Андрій Шевченко, може завжди покластися, і які виклик в збірну заслужили вірою, правдою і грою. А ось далі починаються ті самі варіації на тему.

Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Шевченко

Але про варіації трохи пізніше. Спочатку давайте поговоримо про голкіперів. Мені здається, цю тему взагалі потрібно виносити окремо. Власне, нещодавно на Sport.ua був окремий серйозний текст із приводу. Шевченко викликав п'ятьох голкіперів - Пятова, Луніна, Трубіна, Бущана і Різника. Ближче до матчу з французами з п'яти залишиться три. І хто саме - можна лише припускати. Перші двоє зі списку - зараз позбавлені ігрової практики - повністю або частково, інші троє - або молоді та недосвідчені для такого рівня, або не в фаворі. Пятов був одним з тих, хто втягнув нашу збірну на Євро-2020. Як його не викликати, хоч він і не грає. Лунін - наша людина в найбільш титулованому клубі світу, як його не підтримати. Виходить парадокс: у двох з трьох воротарів на березневі матчі збірних практично буде відсутня ігрова практика. А третього, в даному випадку, можливо, першого номера збірної, доведеться вибирати між тими трьома, хто точно заслуговує місця в головній команді країни. Ну, або хоча б бути на заміні, але в підсумку двоє, схоже, пролетять повз «касу». Я ж кажу, парадокс.

Але зараз давайте поговоримо скоріше не про парадокси, а про непорозуміння, вже вибачте мене за таку різкість. На мій суб'єктивний погляд, в списку знайшлося місце для деяких гравців, які туди потрапили волею випадку. Олександр Тимчик - практично півроку без ігрової практики, Артем Бесєдін - подібна проблема, хоч і почав грати з середини лютого. Віктор Коваленко - в глибокому запасі «Аталанти», Жуніор Мораес - в глибокій депресії. Ну, або, як мінімум, на голодному гольовому пайку. Мені, взагалі-то, десь зрозумілі критерії відбору саме цих кандидатів, десь зрозумілий хід думок Шевченка з цього приводу. Тільки ось цей хід я б назвав шляхом найменшого опору. Типу «ну зараз подивлюся, хто закриває проблемні позиції в двох провідних клубах» (Коваленко все одно поки залишається в цій парадигмі). Це теж спосіб вирішення завдання. Але це та простота, яка часом гірша за крадіжку. Ставлю ще раз запитання, яке ставив восени минулого року: чому в збірній немає жодного гравця «Зорі»? Та й «Десна» представлена ​​чомусь лише одним Коноплею.

Це я так «незворушно» перейшов до теми «кого можна було б викликати, але кого не викликали». Єгор Назарина, Віталій Вернидуб, Дмитро Іванисеня, Владлен Юрченко, Владислав Кочергін: мені здається, кожен з цього переліку міг би претендувати на потрапляння в список, міг би «змагатися» і за рівнем майстерності, і особливо за ігровим досвідом зі своїми колегами, які там опинилися. Але Андрій Миколайович чомусь впритул не помічає підопічних Скрипника, які поставили на вуха і «Шахтар», і фактично всю УПЛ.

Чому не дати хоча б теоретичний шанс Владу Кулачу з «Ворскли»? Він молодший за Мораеса, результативніший за Бесєдіна. Хіба не так? Може, варто було б заграти за першу команду Георгія Цитаїшвілі з тієї ж «Ворскли»: навряд чи потрібно розкидатися кадрами, навіть якщо на цій позиції поки є хороший вибір. Як показувала неодноразово практика, сьогодні він є, а завтра шкребем по засіках.

Може, варто було б спробувати когось із «Олександрії»: Кирила Ковальця, Валерія Лучкевича, Романа Вантуха. Нє? А як стосовно Мар'яна Шведа чи Івана Петряка? Теж збиті молоді льотчики? А динамівця Попова немає, тому що зараз у нього травма, чи з інших міркувань?

Getty Images/Global Images Ukraine. Виталій Буяльский

Ну і, нарешті, головна претензія: чому не викликаний Віталій Буяльський? Знову-таки, я розумію тренерську довіру до «своїх» гравців, яким десь потрібно довіряти і тоді, коли вони цю довіру не виправдовують. Але тут же ось яка справа: Буяльський - однозначно кращий футболіст УПЛ станом на зараз. Як його можна ігнорувати? Ну, напевно, ніяк, якщо дивитися на речі об'єктивно. Тим більше, що «двері в збірну відкриті для всіх». Стало бути, питання в необ'єктивності тренера? Чи між ними дійсно чорна кішка пробігла?

Загалом, заварив кашу своїм списком Андрій Миколайович. Відповідальний за результат - звичайно ж, він, тому має право на свою точку зору. І якщо потрібний результат буде, то всі ці питання - як мінімум в порожнечу. Але якщо раптом не буде?

Так, я розумію, що цей список розширений, і до 24 березня (перша гра відбору - проти Франції) головний тренер «синьо-жовтої» збірної точно його перетасує на користь зменшення. Але все одно не покидає відчуття, що в підсумку до збірної потраплять не всі найсильніші на даний момент гравці. І навпаки - всі найсильніші на даний момент до неї не потраплять...

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(160 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
  Вячеслав Самойлов
  online
    Вячеслав Самойлов, 08.03.2021 09:10
  -1
  И вообще - я смотрю здесь собралось столько экспертов, которые намного лучше знают, как управлять сборной и кого туда брать или, наоборот, - не брать... - может нужно увеличить конкурс, когда Шевченку уйдет с поста и пригласить всех желающих принять в нем участие?
  Вячеслав Самойлов
  online
    Вячеслав Самойлов, 08.03.2021 09:06
  -1
  Автор красиво рассуждает о выбранных и невыбранных игроках, но все его "непонимашки" имеют одну природу: ОН НЕ ЗНАЕТ или НЕ ПОНИМАЕТ кое-что крайне важное, для тренера (Шевченко), а именно - КРИТЕРИИ ВЫБОРА. Сам автор - учитывает одни критерии (кто играет, кто нет и - кто КАК играет в ЧУ и за его пределами), но совершенно не учитывает (может просто не знает?) того, какие ПЛАНЫ у тренера на эти игры, ЗАДАЧИ, а также какие МОДЕЛИ будет он игры нарабатывать и использовать в этих матчах...
  Предлагая ДРУГИХ тех или иных достойных по его мнению игроков в состав, он не учитывает насколько СЫГРАННЫ эти НОВЫЕ (большей частью) для сборной игроки с ее основой, а также насколько знакомы они с используемыми сборной ИГРОВЫМИ МОДЕЛЯМИ.
  ПС.ПС. Короче - автор, может по своему и прав, НО! Результат должен обеспечить со сборной ТРЕНЕР, а значит только ОН может и ДОЛЖЕН решать, кого, почему и "за что" привлекать к подготовке и играм сборной! И, в принципе, он даже НЕ ОБЯЗАН объяснять нам, ПОЧЕМУ или ДЛЯ ЧЕГО он вызывает того или иного игрока...
  Роман Порывай
  online
    Роман Порывай, 06.03.2021 19:28
  +1
  Grigorio666, 06.03.2021 16:23
  БУЯЛЬСЬКИЙ - набрав хороші кондиції і відмінну форму, і НАВІТЬ порівнюючи тих гравців, які вище цитуються, і які СИДЯТЬ, гріючи лавки в своїх командах і знаходяться м'яко кажучи далеко не в найкращій формі на даний час!!!!!
  ОДНІ з кращих в збірній - це БУЯЛЬСЬКИЙ, МАЛИНОВСЬКИЙ, ЗІНЧЕНКО, ЯРЕМЧУК, ЦИГАНКОВ(травмований - і не факт, що відновиться до матчів), можливо КОНОПЛЯНКА - на зборах виглядав в принципі непогано??????????!!!!!!Також можна було включити в список такий футболістів : Віталій Буяльський Мар'ян Швед, Іван Петряк, Егор Назарина, Віталій Вернидуб, Дмитро Иванисеня, Владлен Юрченко, Владіслав Кочергин і ТД. : кожен з них достойний претендувати на місце в список ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ - на НАЙВАЖЛИВІШІ МАТЧІ - слід провести буде 3(три) матчі через 3-4дні без відпочинку!!!!!!!!!!! Ні Ярмоленко, ні Коноплянка, ні Коваленко, ні Бєсєдін, ні Тимчик, ні Конопля, ні Сирота, ні Макаренко, ні Зубков і ТД. не витримають, НЕ ГОТОВІ ВОНИ на даний час - ЦЕ ДУЖЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  РИЗИКУВАТИ в цьому випадку не потрібно(НАВІЩО зараз брати в збірну: КОВАЛЕНКА, БЄСЄДІНА, СИДОРЧУКА, ТИМЧИКА, МАКАРЕНКА, ШЕПЕЛЄВА, СИРОТУ, МИХАЙЛИЧЕНКА, того Ярмоленка-БРЕВНОЛЄНКА, та й КОРНІЄНКО і КРИВЦОВ( не втримали нападника АГРОБІЗНЕСУ в додатковому часі - фізично і по кондиціях не повністю підготовлені)))))) та й МОРАЄСА- ну цей непоганий нападник- який може вистрелить(в нас їх по пальцях перерахувати))) і тим паче #############НА КОНУ ВІДБІР НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2022 року################## - і це не товариські матчі і не Ліга Націй - якщо ти ПАН ШЕВЧЕНКО ЗАБУВ !!!!!?!!!!?!!!?!!
  І ЩЕ НАПИШУ ТАКЕ: ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО ПЕРЕГЛЯНУТИ, а то й і поміняти весь СКЛАД ЗАХИСНИКІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ: а саме :
  ----- КОРНІЄНКО, МАТВІЄНКО і КРИВЦОВ(ШАХТАР, захисники) - не втримали нападника АГРОБІЗНЕСУ в додатковому часі і з ЗОРЕЮ пустили гол в компенсованому часі - фізично і по кондиціях не повністю підготовлені ------ зараз НЕ ГОТОВІ ГРАТИ за збірну у матчах відбору))))
  ----- ТИМЧИК і СИРОТА(ДИНАМО, захисники) - молоді і недосвідчені хлопці, ще не тягнуть виступати проти збірної Франції і інших, так як кожна помилка буде дорого коштувати для збірної.
  ----- МАКАРЕНКО, ЗУБКОВ, ЯРМОЛЕНКО і КОВАЛЕНКО(легіонери європейські) - на даний час---слабкі футболісти(((півзахисники)))для нашої команди)), також деякі з них не мають ігрового часу і на даний час в них всіх дуже слабкий рівень підготовленості(((( на матчі, які відбудуться в березні їх включати в список претендентів в склад збірної України було великою помилкою)))))))
  ----- ШЕПЕЛЄВ і СИДОРЧУК(ДИНАМО, півзахиники) - велика конкуренція в попадання в список претендентів збірної, особливо на рахунок півзахисників, - ці двоє останнім часом якогось супер-класу не показують, середньо-статистичну гру демонструють, вибір в наставника збірної Шевченка зроблений також на користь ЦИГАНКОВА і ШАПАРЕНКА, які зараз на голову вищі за них і також не зрозумілий невиклик в збірну - БУЯЛЬСЬКОГО, який останні місяці демонструє зі своєї сторони - ВИСОКОЯКІСНУ гру в складі Динамо(Київ) в Європі і є одним з найкращих гравців за лютий 2021року в УПЛ!!!!!
  ----- БЕСЄДІН(ДИНАМО) і МОРАЕС(ШАХТАР), перший хоч і забив на добиванні парочку голів в останніх матчах УПЛ, але в його грі відразу вбачається річна дискваліфікація і невпевність можливо в собі, яка тягне за собою нереалізацію моментів, повільну гру як в нападі так і в відборі м'яча, а також постійна його втрата. Щодо Мораеса, то за останні матчі - тільки один забитий м'яч з пенальті, тобто у нього зараз гольове затишшя і також нереалізація моментів вже в багатьох підряд матчах. Якщо робити ставку між Бесєдіним і Супрягою, то висновок напрошується сам собою - на цей раз в список ні той і ні другий не потрібно було включати. А щодо Мораеса, то можливо в матчах буде добре грати, але варіанти з нападниками таких команд як : Десна, Зоря, Колос, Александрія потрібно переглядати і найкращим давати шанси, включаючи в збірну(від того тільки ЗБІРНА ВИГРАЄ - КОНКУРЕНЦІЯ БУДЕ у гравців))), а не знову роздавати старим воїнам аванси!!!!?
  Слухай, трохи задовбав ти одне й те самое писати. Ще книгу з 2-3 думок напиши та виклади тут. Розумніше от розміру тексту його сутність не буде. І чим тобі Ярмола не догодив, який єдиний "Брєвноленко" з твоїх слів, однак 2-й бомбардир збірної по факту.
  Puppet_master
    Puppet_master, 06.03.2021 18:09
  +1
  Grigorio666, 06.03.2021 16:23
  БУЯЛЬСЬКИЙ - набрав хороші кондиції і відмінну форму, і НАВІТЬ порівнюючи тих гравців, які вище цитуються, і які СИДЯТЬ, гріючи лавки в своїх командах і знаходяться м'яко кажучи далеко не в найкращій формі на даний час!!!!!
  ОДНІ з кращих в збірній - це БУЯЛЬСЬКИЙ, МАЛИНОВСЬКИЙ, ЗІНЧЕНКО, ЯРЕМЧУК, ЦИГАНКОВ(травмований - і не факт, що відновиться до матчів), можливо КОНОПЛЯНКА - на зборах виглядав в принципі непогано??????????!!!!!!Також можна було включити в список такий футболістів : Віталій Буяльський Мар'ян Швед, Іван Петряк, Егор Назарина, Віталій Вернидуб, Дмитро Иванисеня, Владлен Юрченко, Владіслав Кочергин і ТД. : кожен з них достойний претендувати на місце в список ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ - на НАЙВАЖЛИВІШІ МАТЧІ - слід провести буде 3(три) матчі через 3-4дні без відпочинку!!!!!!!!!!! Ні Ярмоленко, ні Коноплянка, ні Коваленко, ні Бєсєдін, ні Тимчик, ні Конопля, ні Сирота, ні Макаренко, ні Зубков і ТД. не витримають, НЕ ГОТОВІ ВОНИ на даний час - ЦЕ ДУЖЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  РИЗИКУВАТИ в цьому випадку не потрібно(НАВІЩО зараз брати в збірну: КОВАЛЕНКА, БЄСЄДІНА, СИДОРЧУКА, ТИМЧИКА, МАКАРЕНКА, ШЕПЕЛЄВА, СИРОТУ, МИХАЙЛИЧЕНКА, того Ярмоленка-БРЕВНОЛЄНКА, та й КОРНІЄНКО і КРИВЦОВ( не втримали нападника АГРОБІЗНЕСУ в додатковому часі - фізично і по кондиціях не повністю підготовлені)))))) та й МОРАЄСА- ну цей непоганий нападник- який може вистрелить(в нас їх по пальцях перерахувати))) і тим паче #############НА КОНУ ВІДБІР НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2022 року################## - і це не товариські матчі і не Ліга Націй - якщо ти ПАН ШЕВЧЕНКО ЗАБУВ !!!!!?!!!!?!!!?!!
  І ЩЕ НАПИШУ ТАКЕ: ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО ПЕРЕГЛЯНУТИ, а то й і поміняти весь СКЛАД ЗАХИСНИКІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ: а саме :
  ----- КОРНІЄНКО, МАТВІЄНКО і КРИВЦОВ(ШАХТАР, захисники) - не втримали нападника АГРОБІЗНЕСУ в додатковому часі і з ЗОРЕЮ пустили гол в компенсованому часі - фізично і по кондиціях не повністю підготовлені ------ зараз НЕ ГОТОВІ ГРАТИ за збірну у матчах відбору))))
  ----- ТИМЧИК і СИРОТА(ДИНАМО, захисники) - молоді і недосвідчені хлопці, ще не тягнуть виступати проти збірної Франції і інших, так як кожна помилка буде дорого коштувати для збірної.
  ----- МАКАРЕНКО, ЗУБКОВ, ЯРМОЛЕНКО і КОВАЛЕНКО(легіонери європейські) - на даний час---слабкі футболісти(((півзахисники)))для нашої команди)), також деякі з них не мають ігрового часу і на даний час в них всіх дуже слабкий рівень підготовленості(((( на матчі, які відбудуться в березні їх включати в список претендентів в склад збірної України було великою помилкою)))))))
  ----- ШЕПЕЛЄВ і СИДОРЧУК(ДИНАМО, півзахиники) - велика конкуренція в попадання в список претендентів збірної, особливо на рахунок півзахисників, - ці двоє останнім часом якогось супер-класу не показують, середньо-статистичну гру демонструють, вибір в наставника збірної Шевченка зроблений також на користь ЦИГАНКОВА і ШАПАРЕНКА, які зараз на голову вищі за них і також не зрозумілий невиклик в збірну - БУЯЛЬСЬКОГО, який останні місяці демонструє зі своєї сторони - ВИСОКОЯКІСНУ гру в складі Динамо(Київ) в Європі і є одним з найкращих гравців за лютий 2021року в УПЛ!!!!!
  ----- БЕСЄДІН(ДИНАМО) і МОРАЕС(ШАХТАР), перший хоч і забив на добиванні парочку голів в останніх матчах УПЛ, але в його грі відразу вбачається річна дискваліфікація і невпевність можливо в собі, яка тягне за собою нереалізацію моментів, повільну гру як в нападі так і в відборі м'яча, а також постійна його втрата. Щодо Мораеса, то за останні матчі - тільки один забитий м'яч з пенальті, тобто у нього зараз гольове затишшя і також нереалізація моментів вже в багатьох підряд матчах. Якщо робити ставку між Бесєдіним і Супрягою, то висновок напрошується сам собою - на цей раз в список ні той і ні другий не потрібно було включати. А щодо Мораеса, то можливо в матчах буде добре грати, але варіанти з нападниками таких команд як : Десна, Зоря, Колос, Александрія потрібно переглядати і найкращим давати шанси, включаючи в збірну(від того тільки ЗБІРНА ВИГРАЄ - КОНКУРЕНЦІЯ БУДЕ у гравців))), а не знову роздавати старим воїнам аванси!!!!?
  оце ти покривало настрочив
  Grigorio666
    Grigorio666, 06.03.2021 16:23
  -2
  БУЯЛЬСЬКИЙ - набрав хороші кондиції і відмінну форму, і НАВІТЬ порівнюючи тих гравців, які вище цитуються, і які СИДЯТЬ, гріючи лавки в своїх командах і знаходяться м'яко кажучи далеко не в найкращій формі на даний час!!!!!
  ОДНІ з кращих в збірній - це БУЯЛЬСЬКИЙ, МАЛИНОВСЬКИЙ, ЗІНЧЕНКО, ЯРЕМЧУК, ЦИГАНКОВ(травмований - і не факт, що відновиться до матчів), можливо КОНОПЛЯНКА - на зборах виглядав в принципі непогано??????????!!!!!!Також можна було включити в список такий футболістів : Віталій Буяльський Мар'ян Швед, Іван Петряк, Егор Назарина, Віталій Вернидуб, Дмитро Иванисеня, Владлен Юрченко, Владіслав Кочергин і ТД. : кожен з них достойний претендувати на місце в список ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ - на НАЙВАЖЛИВІШІ МАТЧІ - слід провести буде 3(три) матчі через 3-4дні без відпочинку!!!!!!!!!!! Ні Ярмоленко, ні Коноплянка, ні Коваленко, ні Бєсєдін, ні Тимчик, ні Конопля, ні Сирота, ні Макаренко, ні Зубков і ТД. не витримають, НЕ ГОТОВІ ВОНИ на даний час - ЦЕ ДУЖЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  РИЗИКУВАТИ в цьому випадку не потрібно(НАВІЩО зараз брати в збірну: КОВАЛЕНКА, БЄСЄДІНА, СИДОРЧУКА, ТИМЧИКА, МАКАРЕНКА, ШЕПЕЛЄВА, СИРОТУ, МИХАЙЛИЧЕНКА, того Ярмоленка-БРЕВНОЛЄНКА, та й КОРНІЄНКО і КРИВЦОВ( не втримали нападника АГРОБІЗНЕСУ в додатковому часі - фізично і по кондиціях не повністю підготовлені)))))) та й МОРАЄСА- ну цей непоганий нападник- який може вистрелить(в нас їх по пальцях перерахувати))) і тим паче #############НА КОНУ ВІДБІР НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2022 року################## - і це не товариські матчі і не Ліга Націй - якщо ти ПАН ШЕВЧЕНКО ЗАБУВ !!!!!?!!!!?!!!?!!
  І ЩЕ НАПИШУ ТАКЕ: ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО ПЕРЕГЛЯНУТИ, а то й і поміняти весь СКЛАД ЗАХИСНИКІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ: а саме :
  ----- КОРНІЄНКО, МАТВІЄНКО і КРИВЦОВ(ШАХТАР, захисники) - не втримали нападника АГРОБІЗНЕСУ в додатковому часі і з ЗОРЕЮ пустили гол в компенсованому часі - фізично і по кондиціях не повністю підготовлені ------ зараз НЕ ГОТОВІ ГРАТИ за збірну у матчах відбору))))
  ----- ТИМЧИК і СИРОТА(ДИНАМО, захисники) - молоді і недосвідчені хлопці, ще не тягнуть виступати проти збірної Франції і інших, так як кожна помилка буде дорого коштувати для збірної.
  ----- МАКАРЕНКО, ЗУБКОВ, ЯРМОЛЕНКО і КОВАЛЕНКО(легіонери європейські) - на даний час---слабкі футболісти(((півзахисники)))для нашої команди)), також деякі з них не мають ігрового часу і на даний час в них всіх дуже слабкий рівень підготовленості(((( на матчі, які відбудуться в березні їх включати в список претендентів в склад збірної України було великою помилкою)))))))
  ----- ШЕПЕЛЄВ і СИДОРЧУК(ДИНАМО, півзахиники) - велика конкуренція в попадання в список претендентів збірної, особливо на рахунок півзахисників, - ці двоє останнім часом якогось супер-класу не показують, середньо-статистичну гру демонструють, вибір в наставника збірної Шевченка зроблений також на користь ЦИГАНКОВА і ШАПАРЕНКА, які зараз на голову вищі за них і також не зрозумілий невиклик в збірну - БУЯЛЬСЬКОГО, який останні місяці демонструє зі своєї сторони - ВИСОКОЯКІСНУ гру в складі Динамо(Київ) в Європі і є одним з найкращих гравців за лютий 2021року в УПЛ!!!!!
  ----- БЕСЄДІН(ДИНАМО) і МОРАЕС(ШАХТАР), перший хоч і забив на добиванні парочку голів в останніх матчах УПЛ, але в його грі відразу вбачається річна дискваліфікація і невпевність можливо в собі, яка тягне за собою нереалізацію моментів, повільну гру як в нападі так і в відборі м'яча, а також постійна його втрата. Щодо Мораеса, то за останні матчі - тільки один забитий м'яч з пенальті, тобто у нього зараз гольове затишшя і також нереалізація моментів вже в багатьох підряд матчах. Якщо робити ставку між Бесєдіним і Супрягою, то висновок напрошується сам собою - на цей раз в список ні той і ні другий не потрібно було включати. А щодо Мораеса, то можливо в матчах буде добре грати, але варіанти з нападниками таких команд як : Десна, Зоря, Колос, Александрія потрібно переглядати і найкращим давати шанси, включаючи в збірну(від того тільки ЗБІРНА ВИГРАЄ - КОНКУРЕНЦІЯ БУДЕ у гравців))), а не знову роздавати старим воїнам аванси!!!!?
  Maximus
    Maximus, 06.03.2021 16:10
  +3
  Если человек, благодаря которому (2 мяча в ворота Брюгге) гранд украинского футбола шагает дальше в ЛЕ, не нужен сборной, то наверное всё дело в личных каких-то обидах Шевченко. Не вижу других причин.
  Милан Милан
    Милан Милан, 06.03.2021 15:59
  -5
  Тупая тема и тупые споры. Шевченко вызвал проверенных людей, которые обкатаны и понимают игру сборной. Буяльский однозначно выпадает из этой игры. Но в запас конечно можно было взять. Это ведь не товарняки, а отбор на чемпионат мира! Поэтому не до экспериментов! Вот так все просто. Блистать в Заре это ничего не значит абсолютно. Вон посмотрите на Леднева. Звезда, суперигрок в Заре - в Динамо не может в основу пробиться. А сборная это более высокий уровень.
  olenyuk676767
    olenyuk676767, 06.03.2021 15:55
  +2
  Якщо Коноплянка , Беседин , Безус ,Сидорчук у старті , дивитися футбол не хочеться . А Буяльський дуже потрібен , мінімум на заміну . Можливо конфлікт , а може просто ....
  olenyuk676767
    olenyuk676767, 06.03.2021 15:55
  +1
  Якщо Коноплянка , Беседин , Безус ,Сидорчук у старті , дивитися футбол не хочеться . А Буяльський дуже потрібен , мінімум на заміну . Можливо конфлікт , а може просто ....
  Муґунот Уух
  online
    Муґунот Уух, 06.03.2021 15:14
  +3
  roman75zpr, 06.03.2021 13:32
  Хорошо, но тема статьи разве не о сборной?
  о сборной. и для сборной было бы лучше , если бы тренерский штаб обратил внимание на игроков из Зари, Десны на того же Буяльског, а не доверял полудохлым коноплянкам, немотивированным млраесам-марлосам и записным лавочникам
  второе, кстати для Динамо лучше, что Буяльского не вызвали. предстоит много ответственных матчей и нужно располагать неуставшими игроками. кроме того, меньше риск травмироваться или подхватитб корону
  Яків Миколайович
    Яків Миколайович, 06.03.2021 15:14
  -5
  Mac_Gyver, 06.03.2021 14:51
  Если Шева мне ничего не должен, то пусть освобождает пост тренера моей сборной.
  В СВОЕЙ сборной - можешь командовать как угодно. А каким боком ТЫ к сборной УКРАИНЫ?
  Grigorio666
    Grigorio666, 06.03.2021 14:56
  0
  БУЯЛЬСЬКИЙ - набрав хороші кондиції і відмінну форму, і НАВІТЬ порівнюючи тих гравців, які вище цитуються, і які СИДЯТЬ, гріючи лавки в своїх командах і знаходяться м'яко кажучи далеко не в найкращій формі на даний час!!!!!
  БУЯЛЬСЬКИЙ, МАЛИНОВСЬКИЙ, ЗІНЧЕНКО, ЯРЕМЧУК, ЦИГАНКОВ(травмований - і не факт, що відновиться до матчів), можливо КОНОПЛЯНКА - на зборах виглядав в принципі непогано??????????!!!!!!Також можна було включити в список такий футболістів : Віталій Буяльський Мар'ян Швед, Іван Петряк, Егор Назарина, Віталій Вернидуб, Дмитро Иванисеня, Владлен Юрченко, Владіслав Кочергин: кожен з них достойний претендувати на місце в список ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ - на НАЙВАЖЛИВІШІ МАТЧІ -слід провести буде 3(три) матчі через 3-4дні без відпочинку!!!!!!!!!!! Ні Ярмоленко, ні Коноплянка, ні Коваленко, ні Бєсєдін і ТД. не витримають, НЕ ГОТОВІ ВОНИ на даний час, - ЦЕ ДУЖЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА!???????!!!!!!!!!!!!!!!!!??!!??????!!!!!!!!!!!!!!!!
  РИЗИКУВАТИ в цьому випадку не потрібно(НАВІЩО зараз брати в збірну: КОВАЛЕНКА, БЄСЄДІНА, СИДОРЧУКА, ТИМЧИКА, того Ярмоленка-БРЕВНОЛЄНКА, та й МОРАЄСА- ну цей непоганий нападник- який може вистрелить(в нас їх по пальцях перерахувати))) і тим паче #############НА КОНУ ВІДБІРНІ на ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2022 року################## - і це не товариські матчі і не Ліга Націй - якщо ти ПАН ШЕВЧЕНКО ЗАБУВ !!!!!?!!!!?!!!?!!
  Grigorio666
    Grigorio666, 06.03.2021 14:52
  0
  Dynamo-s-Dnepra, 06.03.2021 14:06
  Буяльский - один из лидеров команды, которая главный претендент на чемпионство в Украине. Коноплянка и Коваленко лучше его?
  БУЯЛЬСЬКИЙ - набрав хороші кондиції і відмінну форму, і НАВІТЬ порівнюючи тих гравців, які вище цитуються, і які СИДЯТЬ, гріючи лавки в своїх командах і знаходяться м'яко кажучи далеко не в найкращій формі на даний час!!!!!
  БУЯЛЬСЬКИЙ, МАЛИНОВСЬКИЙ, ЗІНЧЕНКО, ЯРЕМЧУК, ЦИГАНКОВ(травмований - і не факт, що відновиться до матчів), можливо КОНОПЛЯНКА - на зборах виглядав в принципі непогано??????????!!!!!!Також можна було включити в список такий футболістів : Віталій Буяльський Мар'ян Швед, Іван Петряк, Егор Назарина, Віталій Вернидуб, Дмитро Иванисеня, Владлен Юрченко, Владіслав Кочергин: кожен з них достойний претендувати на місце в список ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ - на НАЙВАЖЛИВІШІ МАТЧІ -слід провести буде 3(три) матчі через 3-4дні без відпочинку!!!!!!!!!!! Ні Ярмоленко, ні Коноплянка, ні
  РИЗИКУВАТИ в цьому випадку не потрібно(НАВІЩО зараз брати в збірну: КОВАЛЕНКА, БЄСЄДІНА, СИДОРЧУКА, ТИМЧИКА, того Ярмоленка-БРЕВНОЛЄНКА, та й МОРАЄСА- ну цей непоганий нападник- який може вистрелить(в нас їх по пальцях перерахувати))) і тим паче #############НА КОНУ ВІДБІРНІ на ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2022 року################## - і це не товариські матчі і не Ліга Націй - якщо ти ПАН ШЕВЧЕНКО ЗАБУВ !!!!!?!!!!?!!!?!!
  Mac_Gyver
  online
    Mac_Gyver, 06.03.2021 14:51
  +2
  Андрій Некрасов, 06.03.2021 14:04
  Ничего тебе Шева не должен... тем более ради какого-то посредственного игрока
  Если Шева мне ничего не должен, то пусть освобождает пост тренера моей сборной.
  WladWest
    WladWest, 06.03.2021 14:40
  0
  salamanka1982, 06.03.2021 14:16
  Не ьрогайте Андрея Николаевича у него нелегкий путь как и у нашего всеми любимого президента Владимира Александровича. Они ведут нашу страну к светлому будущему это не старперы буряки, блохины или ющенки с порошенками!!! Все у нас будет ок с этими молодыми и независимыми не от кого патриотами страны!!!!
  Ты это серьезно или вымахиваешься?
  Grigorio666
    Grigorio666, 06.03.2021 14:22
  +2
  Grigorio666, 06.03.2021 14:14
  Александр Тымчик – практически полгода без игровой практики, Артем Беседин – подобная проблема, хоть и начал играть со средины февраля. Виктор Коваленко – в глубоком запасе «Аталанты», Жуниор Мораес – в глубокой депрессии. Ну, или, как минимум, на голодном голевом пайке. Мне, в общем-то, где-то понятны критерии отбора именно этих кандидатов, где-то понятен ход мыслей Шевченко на сей счет. Только вот этот ход я бы назвал путем наименьшего сопротивления. Типа «ну сейчас посмотрю, кто закрывает проблемные позиции в двух ведущих клубах» (Коваленко все равно пока остается в этой парадигме). Это тоже способ решения задачи. Но это та простота, которая порой хуже воровства. Задаю еще раз вопрос, который задавал осенью прошлого года: почему в сборной нет ни одного игрока «Зари»? Да и «Десна» представлена почему-то лишь одним Коноплей.
  ЛУЧЕСКУ - в першу чергу взяв би БУЯЛЬСЬКОГО - не дивлячись можливо на якісь розбіжності чи сварки, які між ними пробігли а тільки виходячи з міркування і кінцевого резутату ЗБІРНОЇ і також дивлячися на його теперішні результати, кондиції і відмінну форму, і НАВІТЬ порівнюючи ТИХ ГРАВЦІВ, які вище цитуються, які сидять на банках СИДЯТЬ в своїх командах і знаходяться м'яко кажучи не добрій формі на даний час!!!!!!!!! РИЗИКУВАТИ в цьому випадку не потрібно, на КОНУ відбір на ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2022 року- якщо ти ПАН ШЕВЧЕНКО не пам'ятаєш!!!!!?!!!!?!!!?!!
  salamanka1982
    salamanka1982, 06.03.2021 14:16
  -4
  Не ьрогайте Андрея Николаевича у него нелегкий путь как и у нашего всеми любимого президента Владимира Александровича. Они ведут нашу страну к светлому будущему это не старперы буряки, блохины или ющенки с порошенками!!! Все у нас будет ок с этими молодыми и независимыми не от кого патриотами страны!!!!
  Grigorio666
    Grigorio666, 06.03.2021 14:14
  +2
  Александр Тымчик – практически полгода без игровой практики, Артем Беседин – подобная проблема, хоть и начал играть со средины февраля. Виктор Коваленко – в глубоком запасе «Аталанты», Жуниор Мораес – в глубокой депрессии. Ну, или, как минимум, на голодном голевом пайке. Мне, в общем-то, где-то понятны критерии отбора именно этих кандидатов, где-то понятен ход мыслей Шевченко на сей счет. Только вот этот ход я бы назвал путем наименьшего сопротивления. Типа «ну сейчас посмотрю, кто закрывает проблемные позиции в двух ведущих клубах» (Коваленко все равно пока остается в этой парадигме). Это тоже способ решения задачи. Но это та простота, которая порой хуже воровства. Задаю еще раз вопрос, который задавал осенью прошлого года: почему в сборной нет ни одного игрока «Зари»? Да и «Десна» представлена почему-то лишь одним Коноплей.
  MaD Mole
    MaD Mole, 06.03.2021 14:11
  -1
  Dynamo-s-Dnepra, 06.03.2021 14:06
  Буяльский - один из лидеров команды, которая главный претендент на чемпионство в Украине. Коноплянка и Коваленко лучше его?
  РомаЕнакиево правда говорят что Юра Енакиевский хотел развалить ДК
  MaD Mole
    MaD Mole, 06.03.2021 14:10
  0
  AK_228, 06.03.2021 14:07
  Шпрот, это твой последний аккаунт!?
  Поручик Ржевский
  online
    Поручик Ржевский, 05.03.2021 21:29
  +34
  Шева, бери Буяльского - реально чел хорошую форму набрал.
  На позиции "под нападающим" лучше него никого нет на данный момент.
  Андрей Овчаренко
    Андрей Овчаренко, 05.03.2021 21:36
  +28
  Коментар згорнуто. Показати
  В этот раз не вызов Буяльского реально уже вызывает предчувствие обосрамса. Мне кажется, Шева рановато в себя поверил, несмотря на уже достигнутые результаты. Сам-то он в любом случае не сможет выйти на поле и помочь, в случае чего.
  Согласен, что Мораесы с Беседиными выглядят бредом, на фоне игры Кулача. Короче, где-то утеряна связь с реальностью у тренерского штаба, образуется какое-то болото из Пятовых и Мораесов. Застой. Хотя хочется ошибаться.
  sres2016
    sres2016, 05.03.2021 21:35
  +28
  Автор забыл упомянуть еще одно недоразумение в списке — Коноплянку.
  Михаил Степанов
  online
    Михаил Степанов, 05.03.2021 21:52
  +27
  Не пригласить Буяльского довольно странное решение
  Евгений Шовкун
    Евгений Шовкун, 05.03.2021 22:10
  +26
  Убогий коваленко вызван,а Буяльский ,который сейчас в порядке нет.ТРЕШ
  Семенец & Иванисеня СПАСИБО!
    Семенец & Иванисеня СПАСИБО!, 05.03.2021 21:40
  +25
  Ярмола,степашка , Цыганков,Шепелев травмированы . Тымчик , коваленко , коноплянка,Лунин,пятов без практики. У амораеса в сборной явно не идет да и в кротовне он не сильно забивной. А для Буяльского места не нашлось ???!!!!даже если полузащита застолблена за Зиной и Малиновским , то Буяльский отработает не хуже чем Макаренко . Или в нападение он умеет пресинговать и открыватса в свободные зоны не хуже Беса или Яремчука . Похоже пока Шева в сборной, Буяльскому туда путь закрыт. А жаль
  fon513
    fon513, 05.03.2021 21:46
  +24
  По Буяльскому действительно странно...
  katun2
    katun2, 05.03.2021 21:53
  +23
  У меня к Шевченко не было никаких претензий... одно не понимал почему без Буяльского!!!! ну тут реально какая-то неадекватность уже в очередной раз проигнорировал , да еще в данный момент когда Буя блещет игрой. Бред какой-то ужасный!!!!
  Metall86Kh
    Metall86Kh, 05.03.2021 21:53
  +20
  Зачем Андрюха вызвал бревно Беседина, а оставил Буяльского в не заявки странно Буля щас Динамо тянет!!!
  Ihor86
  online
    Ihor86, 05.03.2021 22:22
  +19
  Невызов Буяльского это явно уже что то личное!
  Андрій Стадник
    Андрій Стадник, 05.03.2021 21:36
  +19
  Для Шеви Буяльський лицем не вийшов. Іншої причини не бачу.
  MetalKH
    MetalKH, 05.03.2021 22:11
  +18
  Коментар згорнуто. Показати
  Судя по всему, Коваленко спас жизнь Шеве, а Буяльский - нет
  lehach_08
    lehach_08, 05.03.2021 21:59
  +18
  вызвать беседина и не вызвать буяльского.....шева ты кретин ?!?!??
  Skillz
  online
    Skillz, 05.03.2021 22:22
  +16
  Дохлые шмораес и марлосенко, лавочники коноплянка и коваленко, короче я так понимаю мы увидим заслуженого бокопора Пятова на воротах.
  stopor2016
  online
    stopor2016, 05.03.2021 21:38
  +16
  Шева , звони Ренату - может разрешит Буяльского ?
  kylt_lichnosti
  online
    kylt_lichnosti, 05.03.2021 22:52
  +15
  Помню как Фоменко Гусева отцепил от ЧЕ. В отборе тот много играл, фактически один из тех кто вывел сборную. В чемпе набрал форму, забил больше 10ти мячей. И вот такая благодарочка.
  Богдан Саженко
    Богдан Саженко, 05.03.2021 21:58
  +14
  Мораєс ,Бєсєдін там зайві
  Шони
  online
    Шони, 05.03.2021 22:16
  +13
  MetalKH, 05.03.2021 22:11
  Судя по всему, Коваленко спас жизнь Шеве, а Буяльский - нет
  не просто Коваленко внебрачный сын Шевы
  Василь Мельник
    Василь Мельник, 05.03.2021 22:35
  +12
  Колись при СРСР, спартаквівцю Федору Черенкову звання заслуженого майстра спорту присвоїли не за спортивні титули, а за клопотанням вболівальників. Ті, хто розуміється в футболі ( хоч і не тренери) явно бачать, що на даний час Віталій показує чудову гру та явно сильніший.Звертаюсь до нього, щоб розумів, що грає перш завсе для нас вболівальників, яких не проведеш.. Справедливість і заслуженна оцінка з часом прийдуть.Удачі на полі та в житті.
  zhyr
    zhyr, 06.03.2021 07:07
  +9
  Мораєс, який коли за Шахтар забивав, в збірній був нульовим, а зараз навіть і за клуб не забиває?
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності