Віктор ГРАЧОВ: «Шахтарю не можна в чомусь дорікнути»

Спеціаліст поділився думкою про поразку «гірників» від «Агробізнеса» в Кубку України (0:1)

Віктор ГРАЧОВ: «Шахтарю не можна в чомусь дорікнути»
© ФК Шахтар Донецьк

Колишній футболіст донецького «Шахтаря» Віктор Грачов підбив підсумки поразки «гірників» від «Агробізнеса» (0:1) у поєдинку 1/4 фіналу Кубка України з футболу.

«Перемогла, напевно, команда, яка більше цього хотіла. Це справжній кубковий матч. Не можна «Шахтарю» в чомусь дорікнути, старалися обидві команди, було в матчі все: пенальті, вилучення, VAR», — вважає Грачов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    YOU OK?
      YOU OK?, 04.03.2021 17:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Та да, играли прям команды равного уровня бл, что ты несёшь. За такое отставки должны быть, и не одна.
    wojsergivan
      wojsergivan, 04.03.2021 11:49
    0
    привет вонючему ахметовскому модератору вы все дикие бразильские обезьяны
    AlexDSan
    online
      AlexDSan, 04.03.2021 11:27
    0
    Грали дві рівні команди.
    Віктор Іщенко
      Віктор Іщенко, 04.03.2021 09:30
    -1
    Прошу БОГА дожити до неділі і подивитись фут.огляд,що буде говорити,тойпридурок (вітя) цеж йому як серпом по яй......м.Після цієї перемоги Агробізнеса, я получив заряд свого серденька мінімум на рік....УРАААААА!!!!!
    samird
    online
      samird, 04.03.2021 09:05
    +7
    Блесятящий анализ! Ждем комплименты Шахтёру за самоотверженную игру от Морозова.
    _vava
      _vava, 04.03.2021 07:34
    +3
    tima fialko, 04.03.2021 07:05
    Віктор мабуть випив,буває
    Не випив а трохи прибухнув, що небачити того, що кроторийки реально шансів з Лідером першої ліги НЕМАВ. АГРОБІЗНЕС Молодці. Старому пердуну потрібно вдома сидіти
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 04.03.2021 07:28
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну да ВООБЩЕ!!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.03.2021 07:05
    +4
    Віктор мабуть випив,буває
    McLay
      McLay, 04.03.2021 05:01
    +11
    Спробуй "упрєкні", а що потім Рінат Лєонідавіч скажуть!
    Kevko
      Kevko, 04.03.2021 04:43
    +18
    Экспертище! Еще осталось сказать, что в битве "равных" команд удача улыбнулась одной из них.
    adidas77
    online
      adidas77, 04.03.2021 03:57
    +22
    Вот это настоящий эксперт!!!
    Шатьор не в чем упрекнуть, бились как могли!
    Что поделать, если соперник оказался выше классом!
    серж жорж
      серж жорж, 04.03.2021 02:51
    +11
    первый трофей про ....и!
    adidas77
    online
      adidas77, 04.03.2021 03:57
    +22
    Вот это настоящий эксперт!!!
    Шатьор не в чем упрекнуть, бились как могли!
    Что поделать, если соперник оказался выше классом!
    Kevko
      Kevko, 04.03.2021 04:43
    +18
    Экспертище! Еще осталось сказать, что в битве "равных" команд удача улыбнулась одной из них.
    McLay
    online
      McLay, 04.03.2021 05:01
    +11
    Спробуй "упрєкні", а що потім Рінат Лєонідавіч скажуть!
    серж жорж
    online
      серж жорж, 04.03.2021 02:51
    +11
    первый трофей про ....и!
    samird
    online
      samird, 04.03.2021 09:05
    +7
    Блесятящий анализ! Ждем комплименты Шахтёру за самоотверженную игру от Морозова.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 04.03.2021 07:28
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну да ВООБЩЕ!!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.03.2021 07:05
    +4
    Віктор мабуть випив,буває
    _vava
    online
      _vava, 04.03.2021 07:34
    +3
    tima fialko, 04.03.2021 07:05
    Віктор мабуть випив,буває
    Не випив а трохи прибухнув, що небачити того, що кроторийки реально шансів з Лідером першої ліги НЕМАВ. АГРОБІЗНЕС Молодці. Старому пердуну потрібно вдома сидіти
    YOU OK?
      YOU OK?, 04.03.2021 17:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Та да, играли прям команды равного уровня бл, что ты несёшь. За такое отставки должны быть, и не одна.
    wojsergivan
      wojsergivan, 04.03.2021 11:49
    0
    привет вонючему ахметовскому модератору вы все дикие бразильские обезьяны
    AlexDSan
    online
      AlexDSan, 04.03.2021 11:27
    0
    Грали дві рівні команди.